Menu
Zavřít
Cena od (vč. DPH)
999 900,-
Max. výkon
204
k
Spotřeba
15,0 - 15
kWh/100 km

Evoluce elektromobility

Nový model ID.3 ztělesňuje další fázi vývoje elektromobility se značkou Volkswagen: Zvenčí se ID.3 vyznačuje čistými liniemi, které mu dodávají sofistikovanější vzhled, zatímco jeho interiér zaujme vysoce kvalitními materiály a celou řadou asistenčních systémů, které jsou již součástí sériové výbavy. Tak vypadá čistě elektrická mobilita na úrovni doby.

Inovace, které usnadňují život

Nový model ID.3 je postavený na platformě MEB a díky novému softwaru pro ID. modely je v mnoha ohledech vyzrálejší - ať už díky komfortním nabíjecím funkcím, jako je Plug & Charge, nebo praktickým aplikacím, z nichž některé lze aktivovat jako Upgrade i po zakoupení.

Určitě nepřehlédněte

Akční nabídka:
Výprodej skladových vozů ID.3

- Zvýhodnění až 150 000 Kč
- Navíc možnost úroku od 0 % p.a.

Zjistit více

Upgrades

Ať už jde o navigaci nebo inteligentní klimatizaci - pomocí služeb VW Connect¹ můžete Váš nový model ID.3 i po zakoupení velmi jednoduše vybavit novými funkcemi².

Více o Upgrades

Head-up displej s rozšířenou realitou

Špičkové technologie v každodenním životě: Digitální informace - například směrové šipky volitelného navigačního systému - mohou být na přání promítány na čelní sklo. Informaci o tom, kam máte jet, tak můžete mít přímo ve Vašem zorném poli.

Více o IQ.DRIVE

Rychlý konfigurátor

Top vlastnosti

Upgrades

Dodatečné individualizace

Ve Vašem voze ID.3 můžete i po zakoupení vozu aktivovat praktické aplikace jako funkce Upgrades. V závislosti na výbavě tak můžete například aktivovat následující volitelné funkce:

- Navigaci pro rádio Ready 2 Discover nebo Ready 2 Discover Max.

- Ambientní osvětlení

- Klimatizace Air Care Climatronic

- Adaptivní tempomat ACC

Nabídku dostupných funkcí si můžete prohlédnout v internetovém obchodě In-Car Shop nebo We Connect.

Více o Upgrades

Parkovací asistent

Funkce paměti pro Park Assist Plus

IQ.DRIVE je pro Volkswagen souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy.

Vaše nové ID.3 může být vybaveno asistentem Park Assist Plus s paměťovou funkcí. Park Assist Plus dokáže při jízdě rychlostí do 40 km/h rozpoznat vhodná podélná parkovací místa a při jízdě rychlostí do 20 km/h vhodná příčná parkovací místa. Díky funkci paměti se nyní může "naučit" až pět jednotlivých parkovacích manévrů. Paměťová funkce zaznamená parkovací manévry rychlostí do 40 km/h a se vzdáleností až 50 metrů - například pro parkování pod přístřeškem nebo v garáži. Váš Volkswagen musíte pouze jednou samostatně zaparkovat a proces parkování uložit. Vaše ID.3 pak může naučený parkovací manévr samo zopakovat. Vy musíte celý proces pouze sledovat a v případě potřeby zasáhnout³.

 

Head-up displej s rozšířenou realitou

Progresivní navigace

Ve Vašem ID.3 sledujete pouze to, co je důležité. Head-up displej s rozšířenou realitou, který je součástí volitelného paketu Interiér, promítá důležité informace - například aktuální rychlost nebo dopravní značky, na které si máte dát pozor - přímo do Vašeho zorného pole na čelní sklo.

Jestliže se rozhodnete pro volitelnou navigaci, pak díky technologii rozšířené reality uvidíte také virtuální směrové šipky, které budete vnímat tak, jako by se nacházely na vozovce. Šipky jsou nyní ještě lépe integrovány do okolí a zobrazují se přesně tam, kudy potřebujete projet nebo kam máte odbočit. Do cíle tak můžete dojet klidnějším způsobem, aniž byste museli spustit oči od dění na silnici.

Kromě zobrazení volitelného asistenta pro změnu jízdního pruhu Travel Assist zobrazuje Head-up displej s rozšířenou realitou také nové symboly, jako jsou kruhové objezdy, informace o vzdálenosti do cíle a stav nabití baterie (SOC - State of Charge).

Design

Exteriér

I dobré může být ještě lepší

Každý pozná, že jezdíte na elektřinu. Konstrukce, která využívá modulární platformu pro elektromobily (MEB), umožňuje vytvořit jedinečný design se sportovním šarmem, který se vyznačuje mimořádně dlouhým rozvorem s krátkými převisy a velkými koly (nejméně 18 palců). Charakteristické designové detaily, jako je přední dekor, zadní spoiler a čisté tvary karoserie rovněž zdůrazňují optimální aerodynamiku vozu.

Panoramatická prosklená střecha

Nebeské výhledy

Volitelná panoramatická prosklená střecha⁴ je díky své ohromné ploše, která se rozprostírá přes celou šíři karoserie, detailem, který na sebe přitahuje pozornost. Ještě krásnější je však volný výhled na oblohu z interiéru vozu. Tónování skla střechy zajistí uvnitř vozu ID.3 příjemnou teplotu. Roleta, kterou můžete velmi komfortně ovládat pomocí hlasových pokynů, Vás pak ochrání před přímými slunečními paprsky. Pro stažení rolety stačí tedy jen vyslovit přání: "Ahoj ID., ukaž mi hvězdy."

Kola

To nejlepší pro Vás: nabídka kol pro model ID.3

S jakou kombinací kola a pneumatik bude Vaše ID.3 vypadat nejlépe je pouze otázkou Vašeho osobního vkusu. Jak by se Vám líbila například 20" kola z lehké slitiny Sanya?* 

* Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami.

Interiér

Vítejte v prostorovém zázraku

Nové ID.3 je velkoprostorový hatchback s kompaktními rozměry: Dlouhý rozvor, který je typický pro čistě elektrické vozy, zajišťuje nejen lepší stabilitu při jízdě, ale především umožňuje mimořádně variabilní a flexibilní využití inteligentně navrženého interiéru. V ID.3 tak může pohodlně a komfortně cestovat až pět osob.

Kromě velkého prostoru se o příjemné pocity postarají také nové materiály, které jsou použité například na přístrojové desce nebo obložení dveří a které v novém ID.3 přispívají k vnímání vysoké kvality. To vše Vám umožní užít si každý okamžik Vaší cesty.

Sedadla

Udělejte si pohodlí!

Charakteristickou vlastností elektromobilů je tichá jízda. K pohodové jízdě v novém modelu ID.3 dále přispívají sedadla s elektrickým ovládáním a s masážní funkcí. Požadovanou odolnost u nich pak zajišťují nové vysoce kvalitní látkové potahy.

Materiály

Ekologické materiály

V interiéru nového vozu ID.3 v sériovém provedení jsou plně využity recyklované materiály. Například čalounění stropu nebo podlahové rohože jsou vyrobeny z polyethersulfonu (PES), plastu, který se vyrábí z recyklovaných PET lahví. Rovněž potahy sedadel a panely dveří jsou vyrobeny převážně z recyklovaného materiálu. Nové ID.3 Vám navíc, stejně jako jeho předchůdce, bude předáno jako automobil s neutrální bilancí⁵ emisí CO₂.

Ambientní osvětlení

Světlo pro téměř každou náladu

Vaše ID. získá ještě více individuality. Interiér Vašeho vozu může být osvětlen jednou z deseti sériových barev (volitelně je k dispozici až 30 barev), a to včetně palubní desky, přihrádky na mobilní telefon a panelů dveří. Zda bude mít osvětlení chladnější nebo teplejší barevný tón, záleží pouze na Vás.

Technické funkce

IQ.LIGHT

Připravený téměř na vše

Již při prvním pohledu zaujme model ID.3 skutečným highlightem - inovativním systémem IQ.LIGHT (volitelná výbava). Technologie LED Matrix použitá ve světlometech pak umožňuje jízdu s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom docházelo k oslňování ostatních účastníků silničního provozu.³ Mezi krásně modelovanými světlomety LED Matrix je umístěn elegantní světelný pás s centrálním logem Volkswagen. Jestliže se přiblížíte k vozidlu, světlomety se krátce rozsvítí, jako by na Vás mrkaly. Vaše ID. se tedy chová podobně jako člověk.⁶

To, co působí dokonalým dojmem vpředu, nesmí chybět ani na zadní partii vozu. Součástí paketu jsou také volitelná 3D zadní světla s LED technologií s animovanými brzdovými světly a s integrovanými dynamickými směrovými světly, která se postupně plynule rozsvěcují a názorně ukazují směr odbočení.

IQ.DRIVE

Udržuje Vás v jízdním pruhu. A udržuje také odstup od ostatních vozidel

Při monotónních jízdách může někdy dojít k nebezpečným situacím. Při nich se uplatní volitelný systém pro udržování vozu v jízdním pruhu Lane Assist, který od rychlosti 60 km/h rozpozná situaci, kdy vozidlo neúmyslně opouští vyznačený jízdní pruh, a prostřednictvím protipohybu řízení³ vrátí pozornost řidiče k dění na vozovce.


Více o asistenčních systémech

Plug & Charge

Komfortní nabíjení

Nabíjení Vašeho vozu Volkswagen ID. je nyní ještě komfortnější, a to díky technologii Plug & Charge, která představuje nový standard. Podmínkou je, že Váš vůz musí mít nainstalovanou verzi ID. software 3.1 nebo vyšší, Vy musíte mít k dispozici aplikaci We Connect ID.¹ a musíte mít uzavřenou smlouvu na jeden z nabíjecích tarifů⁷ We Charge s podporou technologie Plug & Charge. Pak stačí přijet k nabíjecímu stojanu, který podporuje technologii Plug & Charge, aktivovat funkci Plug & Charge v aplikaci a připojit nabíjecí kabel k vozidlu. Přihlášení, nabíjení a vyúčtování proběhne automaticky. A Vy můžete po nabití pohodlně odjet.

Více o Plug and Charge

Infotainment

Vaše digitální hrací plocha

Nový displej s úhlopříčkou 12 palců (30,5 cm), který je v novém modelu ID.3 součástí sériové výbavy, určuje měřítka kompaktní třídy. Představuje intuitivní ovládací centrum pro všechny aplikace infotainmentu a celou řadu digitálních služeb Volkswagen⁶. Prostřednictvím displeje můžete mimo jiné spouštět aktualizace Over-the-Air nebo Upgrades². Alternativně si můžete zkrátit čekání některou z klasických digitálních her v nové In-Car aplikaci "Hry".

Hlasový asistent

Řekněte Vašemu ID. „Ahoj!“

Tlačítka nebo přepínače již nebudou odvádět Vaši pozornost od řízení. Rádio, navigaci nebo telefon můžete jednoduše a intuitivním způsobem ovládat pomocí hlasových pokynů, aniž byste svůj zrak spustili od dění na silnici. Stačí je jednoduše říct: "Ahoj ID.!" - a systém Vám bude rozumět.

Varianty výbavy

Life Pro
Od Kč 999 900,-
Pro
Od Kč 1 112 900,-
Life Pro S
Od Kč 1 139 900,-
Pro S
Od Kč 1 272 900,-
Life Pro
Od Kč 999 900,-
Pro
Od Kč 1 112 900,-
Life Pro S
Od Kč 1 139 900,-
Pro S
Od Kč 1 272 900,-

Life Pro

150 kW
(204 k)
icon-info
power-system-performance
Maximální výkon elektromotoru
power-average-big
Výkon udržitelný po 30 min.
power-average-big
70 kW
(95 k)
Automatická
Elektro
Spotřeba: 15,0 kWh/100 km
Emise CO₂: 0 g/km
Kapacita baterie 58 kWh, výkon motoru 150 kW

 • Nabíjení 11 kW AC, 120 kW DC (nabití akumulátoru 5%- 80% SOC za cca 35 min.)
 • Tepelné čerpadlo
 • Navigace Discover Pro
 • App-Connect Wireless
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Dojezd verze Pro: až 426 km

Konfigurovat

Pro

150 kW
(204 k)
icon-info
power-system-performance
Maximální výkon elektromotoru
power-average-big
Výkon udržitelný po 30 min.
power-average-big
70 kW
(95 k)
Automatická
Elektro
Spotřeba: 15,0 kWh/100 km
Emise CO₂: 0 g/km
Kapacita baterie 58 kWh, výkon motoru 150 kW

 • Nabíjení 11 kW AC, 120 kW DC (nabití akumulátoru 5%- 80% SOC za cca 35 min.)
 • Pohon zadních kol
 • Tepelné čerpadlo
 • Navigace Discover Pro s 12" displayem
 • Telefonní rozhraní Comfort s indukčním nabíjením
 • App-Connect Wireless
 • LED přední světlomety a LED zadní světla
 • Asistent nouzového brzdění Front Assist
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Automatická klimatizace Climatronic (2-zónová)
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Multifunkční vyhřívaný volant v kůži
 • Nabíjecí kabely pro domácí zásuvku i veřejné dobíjecí stanice

Dojezd verze Pro: až 426 km
Konfigurovat

Life Pro S

150 kW
(204 k)
icon-info
power-system-performance
Maximální výkon elektromotoru
power-average-big
Výkon udržitelný po 30 min.
power-average-big
70 kW
(95 k)
Automatická
Elektro
Spotřeba: 15 kWh/100 km
Emise CO₂: 0 g/km
Kapacita baterie 77 kWh, výkon motoru 150 kW

 • Nabíjení 11 kW AC, 170 kW DC (nabití akumulátoru 5%- 80% SOC za cca 30 min.)
 • Tepelné čerpadlo
 • Navigace Discover Pro
 • App-Connect Wireless
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Vyhřívaná přední sedadla

 • Dojezd verze Pro S: až 556 km
Konfigurovat

Pro S

150 kW
(204 k)
icon-info
power-system-performance
Maximální výkon elektromotoru
power-average-big
Výkon udržitelný po 30 min.
power-average-big
70 kW
(95 k)
Automatická
Elektro
Spotřeba: 15 kWh/100 km
Emise CO₂: 0 g/km
Kapacita baterie 77 kWh, výkon motoru 150 kW

 • Nabíjení 11 kW AC, 170 kW DC (nabití akumulátoru 5%- 80% SOC za cca 30 min.)
 • Pohon zadních kol
 • Tepelné čerpadlo
 • Navigace Discover Pro s 12" displayem
 • Telefonní rozhraní Comfort s indukčním nabíjením
 • App-Connect Wireless
 • LED přední světlomety a LED zadní světla
 • Asistent nouzového brzdění Front Assist
 • Adaptivní tempomat ACC
 • Automatická klimatizace Climatronic (2-zónová)
 • Potahy sedadel ArtVelours microfleece
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Multifunkční vyhřívaný volant v kůži
 • Nabíjecí kabely pro domácí zásuvku i veřejné dobíjecí stanice

Dojezd verze Pro S: až 556 km
Konfigurovat

Udělejte si sami názor na model ID.3

Jeho 5 hvězdiček zajistí Vaši bezpečnost

Vaše bezpečnost v silničním provozu je pro nás maximálně důležitá. Důkazem je hodnocení modelu ID.3, který v testech Euro NCAP získal 5 hvězdiček. V testech Euro NCAP je zjišťována bezpečnost nových vozidel. Testovány jsou čtyř důležité oblasti: Ochrana dospělých cestujících, ochrana dětských cestujících, ochrana zranitelných účastníků silničního provozu a asistenční systémy. ID.3 získalo v testech nejvyšší možné hodnocení* – 5 hvězdiček, a patří tak mezi nejbezpečnější vozy ve své třídě.
* Zdroj: Euro NCAP, 2020. Více informací získáte na adrese http://www.euroncap.com

Volkswagen E-Shop Lifestyle kolekce ID.

Seznamte se s novou kolekcí produktů, kterou jsme vytvořili k našim čistě elektrickým vozům.

Další informace
přímo od prodejce

Máte dotaz k modelu ID.3? Vyberte si svého prodejce. Ozve se Vám co nejdříve zpět.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.