Menu
Zavřít

App Connect

App Connect

Popis funkce

Vaše aplikace ze smartphonu jsou přenášeny na displej systému infotainmentu a lze je tak pohodlně a přehledně ovládat ve Vašem zorném poli. Je možné se tak snadno dostat například k hudbě, ke zprávám, mapám nebo audioknihám. Volkswagen nabízí dvě rozhraní pro připojení smartphonů s celou řadou možností: Apple CarPlay a Android Auto společnosti Google. Používání je na základě možnosti bezdrátového připojení pro navigační systémy "Discover Media" a "Discover Pro" a rovněž pro "Ready 2 Discover" obzvlášť pohodlné. Aby se zabránilo odvádění pozornosti, dají se během jízdy spustit jen certifikované aplikace. 

Společnost Volkswagen AG Vám umožňuje používat Apple CarPlay a Android Auto, za dostupnost obou technologií v jednotlivých zemí odpovídají však společnosti Apple a Google.

Možnosti připojení rozhraní App-Connect

Apple CarPlay™

Přes CarPlay společnosti Apple ovládáte během jízdy vybrané aplikace ve svém iPhonu. U vozidel připravených pro VW Connect a We Connect i bezdrátově. Ovládání aplikací je přitom tak snadné, jak jste na to už zvyklí z iPhonu. Telefon, zprávy, hudba - vše je vzdáleno jen na stisknutí tlačítka. A na přání ovládáte systém i hlasem. Další informace získáte přímo u společnosti Apple.

* Služba Apple CarPlay není v ČR oficiálně podporována.

Více o Apple CarPlay™

Android Auto™

Přes Android Auto společnosti Google ovládáte vhodné aplikace ve svém smartphonu bezpečně během jízdy. U vozidel připravených pro VW Connect a We Connect i bezdrátově. Pomocí Google Voice ovládáte všechno hlasovými povely. Další informace získáte přímo u společnosti Google.

Více o Android Auto™

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen