Progresivní navigace

Head-up displej s rozšířenou realitou ve voze ID.3

Ve Vašem ID.3 sledujete pouze to, co je důležité. Head-up displej s rozšířenou realitou, který je součástí volitelného paketu Interiér, promítá důležité informace - například aktuální rychlost nebo dopravní značky, na které si máte dát pozor - přímo do Vašeho zorného pole na čelní sklo.

Jestliže se rozhodnete pro volitelnou navigaci, pak díky technologii rozšířené reality uvidíte také virtuální směrové šipky, které budete vnímat tak, jako by se nacházely na vozovce. Šipky jsou nyní ještě lépe integrovány do okolí a zobrazují se přesně tam, kudy potřebujete projet nebo kam máte odbočit. Do cíle tak můžete dojet klidnějším způsobem, aniž byste museli spustit oči od dění na silnici.

Kromě zobrazení volitelného asistenta pro změnu jízdního pruhu Travel Assist, zobrazuje Head-up displej s rozšířenou realitou také nové symboly, jako jsou kruhové objezdy, informace o vzdálenosti do cíle a stav nabití baterie (SOC - State of Charge).

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.