Buďte ve spojení s Vaším modelem ID.3

VW Connect pro Vaše ID.3

Digitální služby VW Connect¹ promění Vaše ID. na automobil připojený do sítě, který prostřednictvím integrované SIM karty může být na přání online. Díky službám VW Connect Plus¹ pak máte k dispozici dopravní informace téměř v reálném čase a také informace o nabíjecích stanicích se stavem jejich obsazenosti a otevírací dobou. Další digitální produkty pro Vaše ID. si můžete stáhnout, nainstalovat a aktualizovat prostřednictvím obchodu In-Car Shop.

A díky aplikaci Volkswagen² pro Váš chytrý telefon získáte přehleddůležitých datech Vašeho vozu ID. i na Vašich cestách: Můžete například zjistit zbývající dojezdovou vzdálenost nebo získat informaci, zda jsou zavřené všechny dveře a okna. Spuštění a zastavení procesu nabíjení lze pohodlně ovládat na dálku a také klimatizaci můžete nastavit podle Vašich individuálních preferencí.

Více o konektivitě

Pro užívání služeb VW Connect a VW Connect Plus ve vozech rodiny ID. je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect/VW Connect Plus. Dále je pro služby VW Connect/VW Connect Plus nutné uzavřít online separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Využívání služeb VW Connect pro rodinu vozů ID. není omezeno tříletou lhůtou. Bezplatné využívání služeb VW Connect Plus je omezeno na dobu tří let a po jejím uplynutí lze využívání služeb za poplatek prodloužit. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci We Connect ID., která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Pro využívání bezplatné aplikace je nutný chytrý telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.