Menu
Zavřít
 

26.2.2024 Volkswagen rozšiřuje benefity pro všechny své modely o výjimečnou nabídku financování

Volkswagen připravil ve spolupráci s Volkswagen Financial Services zásadní novinky financování pro soukromé zákazníky. Volkswagen nabízí financování vozu bez žádného „ale“. U nového modelu Tiguan ušetříte až 220 tisíc korun.

Další informace
 

19.2.2024 Všestranný elektromobil nové éry: Světová premiéra modelu Volkswagen ID.7 Tourer

Velké kombi: S modelem ID.7 Tourer debutuje v Evropě jedno z prvních elektrických kombi vyšší střední třídy. Velký prostor: ID.7 Tourer nabízí místo pro pět osob a až 605 litrů zavazadel. Při cestování ve dvou vzroste objem zavazadlového prostoru až na 1714 litrů. Velký dojezd: ID.7 Tourer bude nabízen se dvěma velikostmi akumulátorové baterie. Vrcholná verze umožní dojezd až 685 km2. Velký komfort: Atmosféru vyšší třídy vytváří nová automatická klimatizace, na přání dodávaná sedadla s tlakovou bodovou masáží a klimatizací sedacích ploch a nová aplikace Wellness In-Car App.

Další informace
 

12.2.2024 Volkswagen představil prodlouženou verzi reklamy „An American Love Story“ u příležitosti 58. Super Bowlu

Lance Acord, tvůrce historicky nejoblíbenější reklamy značky VW, „The Force“, se vrací jako režisér ve spojení s kreativní agenturou Johannes Leonardo. Dvouminutové prodloužené video ukazuje 75letou historii značky od dovozu prvních Brouků do USA v roce 1949 až po představení elektrického MPV ID. Buzz v roce 2024. 60sekundová verze videa „An American Love Story“ bude prvním americkým reklamním spotem značky Volkswagen pro Super Bowl za posledních 10 let.

Další informace
 

29.1.2024 Volkswagen nabídl na akci Ice Race v Zell am See první pohled na nový Golf R

Po světové premiéře následuje veřejné představení: Nový Golf1 vyvolává nadšení u návštěvníků tradičního závodu na ledu v Rakousku. Minulost, současnost a budoucnost – Volkswagen R prezentuje sportovní modely Golf včetně budoucí verze Golf R. Driftování na ledu a sněhu předvádí legenda motoristického sportu Hans-Joachim Stuck a šestinásobný mistr světa v rallycrossu Johan Kristoffersson.

Další informace
 

24.1.2024 Světová premiéra k 50. výročí: Nový Golf je ještě atraktivnější, inteligentnější a hospodárnější než kdykoliv dříve

Nový hardware a software: Golf1 obdržel novou generaci informačních a zábavních systémů s rychlým procesorem, intuitivním ovládáním, chytrým hlasovým asistentem IDA a integrovaným chatbotem ChatGPT. Nové plug-in hybridní pohony: Dojezd cca 100 km čistě na elektřinu a celkový dojezd 1000 km, navíc funkce rychlého nabíjení stejnosměrným proudem s nabíjecím výkonem 50 kW. Modernizovaný design: Nový Golf se prezentuje s ostřejšími rysy přídě, 3D světelným designem zadních sdružených světel a poprvé s osvětleným logem VW vpředu. Před 50 lety sjel z montážní linky ve Wolfsburgu první Golf, celkem bylo na celém světě prodáno více než 37 milionů těchto vozů.

Další informace
 

16.1.2024 Volkswagen přichází s akčními modely People a nabídne bohatě vybavené bestsellery za skvělé ceny

Akční modely People se spalovacími motory: Polo, Taigo, T-Cross, T-Roc, Tiguan a Touran s cenovým zvýhodněním až 143 000 Kč. Akční modely ID. People: ID.3, ID.4, ID.5 a ID.7 ušetří zákazníkům až 188 700 Kč. Volkswagen kromě toho snižuje také základní ceny u elektrických modelů ID.

Další informace
 

12.1.2024 Značka Volkswagen zvýšila v roce 2023 počet dodaných vozů na celém světě na 4,87 milionu

K nárůstu počtu dodaných vozů došlo ve všech regionech, a to celkem o 6,7 procenta v porovnání s rokem 2022. Počet dodaných elektromobilů vzrostl oproti roku 2022 o 21,1 procenta. Imelda Labbé, členka představenstva značky Volkswagen odpovědná za prodej: „Počty dodaných vozů ukazují, že jsme s našimi produkty na správné cestě.“

Další informace
 

11.1.2024 Volkswagen zahajuje na českém trhu předprodej nových modelů Tiguan a Passat

Bestseller Tiguan: Nejoblíbenější Volkswagen současnosti lze pořídit s inovativní technikou a hospodárnými pohony již od 899 900 Kč. Devátá generace modelu Passat: Úspěšný manažerský model je k dispozici jako mimořádně prostorné kombi za ceny již od 999 900 Kč. Bohatou sériovou výbavu obou modelů lze již ve fázi předprodeje na přání výhodně individualizovat akčními pakety u všech výbavových variant.

Další informace
 

10.1.2024 Světová premiéra na veletrhu CES: Volkswagen integruje do aktuálních modelů „ChatGPT“

Volkswagen představuje na veletrhu spotřební elektroniky CES (Consumer Electronics Show) v Las Vegas novou funkci vyvinutou ve spolupráci s technologickým partnerem Cerence. K chatbotu budou mít přístup aktuální modely značky Volkswagen i ostatních koncernových značek na základě platforem MEB a MQB evo vybavené hlasovým asistentem – platí to také pro již provozovaná vozidla. Ochrana vlastních dat: „ChatGPT“ nemá žádný přístup k datům vozidla.

Další informace
 

27.12.2023 Osm generací za 50 let: Rok 2024 bude u značky Volkswagen ve znamení Golfu

Golf se v roce 1974 stal nástupcem modelu VW Brouk a současně také průkopníkem ve své třídě, po němž následovalo dalších sedm generací Golfu. Aktuální generace modelu Golf obdrží jako dárek k narozeninám modernizaci, jejíž světová premiéra se odehraje již za několik týdnů. V úvodu jubilejního roku představí Volkswagen úspěšnou historii na pařížském veletrhu „Rétromobile“, další prezentaci připravuje Volkswagen Classic pro „Bremen Classic Motorshow“

Další informace
 

20.12.2023 Největší výkonnostní program značky Volkswagen probíhá podle plánu: Již v roce 2024 má zvýšit zisk až o čtyři miliardy eur

Vedení společnosti a podniková rada schválily dokument s hlavními body plánu. Výkonnostní program optimalizuje náklady a výnosy pro dosažení cílové ziskovosti 6,5 % v roce 2026. Konstruktivní jednání vyústila v dohodu: Nová pravidla a nástroje pro snížení počtu zaměstnanců sníží personální náklady o 20 procent především v oblasti administrativy. Volkswagen AG umožní od ledna 2024 zkracovat úvazky starším zaměstnancům s rokem narození 1967 jako předstupeň pro odchod do důchodu, a nadále nebude přijímat nové zaměstnance.

Další informace
 

13.12.2023 Nejlepší hodnocení pro nové ID.7: Pět hvězd v testech bezpečnosti Euro NCAP

Vrcholný model z rodiny elektromobilů ID. dosáhl ve všech testech nezávislé zkušební organizace Euro NCAP vynikajících výsledků. Kromě ochrany dospělých cestujících a dětí přesvědčila limuzína také v kategorii „Ochrana nechráněných účastníků silničního provozu“. Výborného hodnocení se dostalo i sériově dodávaným asistenčním systémům.

Další informace
 

11.12.2023 Nový asistenční systém pro vystupování minimalizuje v modelech Volkswagen rizika při otevírání dveří

Nejnovější generace asistenčního systému se nyní dodává sériově v nových modelech ID.7 s elektrickým pohonem, Passat a Tiguan. Asistent pro vystupování upozorňuje na účastníky silničního provozu, kteří se zezadu přibližují ke stojícímu vozu. Náhlé otevření dveří vozidla ohrožuje v hustém městském provozu především cyklisty.

Další informace
 

8.12.2023 Nejkompaktnější SUV značky Volkswagen je ještě lepší než dosud: Zákazníci mohou nový T-Cross již objednávat

Nový T-Cross přijíždí na start s výrazně rozšířenou sériovou výbavou a velkou technickou modernizací. Základní cena v České republice začíná od 519 900 Kč. Nově navržený interiér přesvědčí vysokou kvalitou materiálů a novou generací informačních a zábavních systémů. Ještě atraktivnější design s novými LED světlomety a zadní LED světla v sériové výbavě.

Další informace
 

3.11.2023 Svěřte přípravu svého vozu Volkswagen na zimní sezonu profesionálům

Kompletní prohlídka, přezutí a příprava vozu na zimní provoz pod jednou střechou. Případné nedostatky lze na místě odstranit za velmi výhodných podmínek. Nabídka servisních úkonů, náhradních dílů a příslušenství přizpůsobená požadavkům majitelů zánovních i starších vozů.

Další informace
 

31.10.2023 První fotografie a nový název: Volkswagen poskytuje exkluzivní výhled na budoucí ID.7 Tourer

První zcela elektrické kombi značky Volkswagen ponese označení ID.7 Tourer1. ID.7 Tourer nabízí ještě více prostoru při zachování vysoké hospodárnosti. Nízký součinitel aerodynamického odporu vzduchu cx = 0,242 zajistí velmi dlouhý dojezd. Nový model přijde v Evropě na trh v roce 2024 a nabídne vysokou úroveň cestovního komfortu.

Další informace
 

30.10.2023 Pochvala od autoklubu ADAC: ID.3 přesvědčil v dlouhodobém testu na 100 000 km

Vysokonapěťová sada akumulátorů nevykazuje žádné abnormality ani po uplynutí 2,5 roku. Softwarové aktualizace průběžně zvyšovaly rychlost nabíjení. Testovací řidiči vyzdvihovali schopnosti pro překonávání dlouhých vzdáleností a inteligentní plánovač tras.

pro elektromobily

Další informace
 

25.10.2023 Zapište si do diáře: Legendární GTI Treffen se uskuteční 26. až 28. července 2024 ve Wolfsburgu

Volkswagen vrací setkání fanoušků do sídla značky. V okolí stadionu fotbalového klubu VfL Wolfsburg je plánováno mnoho akcí pro komunitu GTI a fanoušky značky. Od roku 1982 organizované GTI Treffen se v roce 2024 přestěhuje od jezera Wörthersee ke Středoněmeckému průpravu.

Další informace
 

23.10.2023 Volkswagen uvádí na trh atraktivní modely Polo Limited a Golf Limited

Volkswagen Limited Edition přináší skvěle vybavené modely Polo a Golf za mimořádně výhodnou cenu. Polo Limited lze pořídit již za 399 900 Kč, Golf Limited začíná již od 529 900 Kč. Zákazníci mohou využít také výhodné financování od společnosti Volkswagen Financial Services.

Další informace
 

18.10.2023 Velká modernizace modelů ID.4 a ID.5: Nový informační a zábavní systém s intuitivním ovládáním a nový elektrický pohon s vyšším výkonem i hospodárností

Nové modely lze již objednávat: Vylepšené elektromobily ID.4 a ID.5 se zcela novým konceptem ovládání a novým pohonem. Výkonnější a hospodárnější: Nový elektrický pohon modelů ID.4 a ID.5 poskytuje až o 60 kW vyšší výkon a podle metodiky WLTP umožňuje dojezd až 556 km3. Atraktivní poměr cena/výkon: Ceny zůstávají konstantní a začínají od 1 435 900 Kč.

Další informace
 

2.10.2023 Značka Volkswagen připravuje své výrobní závody na budoucnost

Přidělení výroby jednotlivých modelů německým výrobním závodům značky Volkswagen je naplánováno do roku 2028. Alokace modelů podle platforem sníží složitost výroby. Efektivnější rozdělení modelů mezi výrobní závody přispěje spolu s vyšší efektivitou samotné výroby k realizaci výkonnostního programu „ACCELERATE forward | Road to 6.5“.

Další informace
 

26.9.2023 Komfortní cestování v novém modelu ID.7 s prémiovými sedadly ergoActive

Nová generace sedadel pro vozy VW dokáže cíleně namasírovat a poprvé také aktivovat skupiny svalů v oblastech páteře a pánve. Automatická klimatizace v sedadle měří teplotu a vlhkost, přizpůsobuje nastavení a zajišťuje příjemné klima. Vývoj prémiových sedadel ergoActive probíhal ve spolupráci s organizací „Aktion Gesunder Rücken“ (AGR – „Akce zdravá záda“).

Další informace
 

21.9.2023 Volkswagen osobní vozy představuje své nové ambasadory: Natálii Kotkovou a Petra Lexu

Obě nové tváře značky Volkswagen osobní vozy mohou řidiči potkávat na cestách za volantem oblíbených SUV s logem VW. Česká Miss World 2016, modelka a influencerka si zamilovala atraktivní SUV kupé Volkswagen Taigo. Zpěvák a frontman hudební skupiny Slza cestuje mezi koncerty v prémiovém SUV Volkswagen Touareg.

Další informace
 

19.9.2023 Volkswagen slaví světovou premiéru nové generace modelu Tiguan

Nová generace modelu Tiguan1 přijíždí na start s pokrokovými technologiemi a charismatickým designem. Nové plug-in hybridní pohony umožňují dojezd cca 100 km výhradně na elektřinu a rychlé nabíjení stejnosměrným proudem. Nový interiér s přehledně uspořádaným digitálním panelem sdružených přístrojů „Digital Cockpit“, displejem informačního a zábavního systému, průhledovým displejem a voličem jízdních zážitků nabízí intuitivní ovládání a zohledňuje konkrétní požadavky zákazníků. Nový systém regulace podvozku „DCC Pro“2 s adaptivními tlumiči zajišťuje jako technologie z vyšší třídy maximální komfort a současně i nejvyšší agilitu.

Další informace
 

18.9.2023 Volkswagen osobní vozy otvírá půjčovnu elektromobilů ID. for all

ID. for all: firmy, podnikatelé i fyzické osoby si mohou zapůjčit elektromobil z rodiny ID. již od 899 Kč/den. Vozový park půjčovny nabízí nové ID.3, SUV ID.4 a SUV kupé ID.5. Zájemci si mohou elektromobil rezervovat on-line prostřednictvím formuláře.

Další informace
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen