Stále v nejaktuálnějším stavu

Aktualizace Over the Air ve voze ID.3

Také software modelu ID.3 je na úrovni doby. Elektromobil je již od výrobce vybaven nejvyšší verzí softwaru a díky tomu máte k dispozici nejenom více funkcí, ale také mimořádně spolehlivé aplikace. Navíc díky aktualizacím Over-the-Air budete mít vždy k dispozici jeho nejnovější verzi.¹ Nová verze softwaru se totiž jednoduše stáhne přes mobilní datové připojení, jakmile aktualizaci potvrdíte v infotainment systému vozu. Ovládání, výkon a komfort jsou tak neustále zlepšovány a automobil se dokonce může "naučit" i nové funkce.

Více o aktualizacích Over-the-Air

 

Abbildung zeigt ID.5.

Pro užívání služeb VW Connect a VW Connect Plus je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect a VW Connect Plus. Dále je pro služby VW Connect a VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Přesné lhůty doby využívání jsou k dispozici v průběhu aktivace nebo po jejím provedení na portálu myvolkswagen.net. Po uplynutí doby, po kterou lze služby VW Connect Plus bezplatně využívat, lze jejich využívání za poplatek prodloužit. Práva na užívání mobilních online služeb jsou udělena na dobu uvedenou v licenční smlouvě společnosti Volkswagen AG a obsah služeb se může v průběhu trvání smlouvy měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese connect.volkswagen.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.