Menu
Zavřít

Volkswagen Fleet Výhody pro
podnikatele a firemní zákazníky

 

Rádi se postaráme o celou Vaši flotilu!

Při odběru 2 a více vozidel v průběhu alespoň 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čeká cenové zvýhodnění. Nejlepší na tom je, že se náš velkoodběratelský koncept nevztahuje jen na odběr osobních vozů Volkswagen, ale zajímavé zvýhodnění na nákup získáte i v kombinaci s našimi dalšími značkami Volkswagen Užitkové vozy, Audi a SEAT. Tyto výhody při uzavření velkoodběratelské smlouvy je možné využít jak při využití některé z možností financování, tak při platbě v hotovosti.

A to není vše! Oceníme i Vaši věrnost v případě, že od nás budete odebírat vozy nejen rok, ale déle. I za to Vás čeká další cenové zvýhodnění.

Pokud máte v České republice více poboček či dceřiných společností, není nutné vyřizovat veškeré smluvní záležitosti jen s jedním autorizovaným prodejcem, protože velkoodběratelskou smlouvu můžete uzavřít hned s několika autorizovanými prodejci naráz. Záruka sjednaných podmínek na kterémkoliv prodejním místě v ČR je samozřejmostí.

Věříme, že v naší nabídce najdete optimální řešení pro Váš vozový park. Vyberte si preferované modely v našem konfigurátoru nových vozů. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete kdykoliv obrátit buď na některého ze sítě našich autorizovaných prodejců nebo přímo na naše fleetové specialisty na adrese fleet(kwfat)volkswagen(kwfdot)cz

 

Nepodnikáte? Nabízíme řadu akčních nabídek pro všechny zákazníky. Stačí si vybrat.

Zrychlené odpisy jen do konce roku!
Využijte naše skladové vozy!

Jak možná víte, dle zákona č. 609/2020 Sb. mají všichni podnikatelé a firmy možnost využít zrychlené odpisy na nové vozy zakoupené až do 31. 12. 2021. Můžou si tak zvýšit daňově uznatelné náklady a tím pádem snížit daňovou povinnost.

Co to v praxi znamená?
Pokud do konce tohoto roku zakoupíte libovolný osobní vůz, můžete si zvolit místo standardních 5 let zrychlený režim odepisování vozu na 2 roky. 

Příklad zrychleného odpisu nového vozu v hodnotě 800 000 Kč:
1) Za prvních 12 měsíců uplatníte odpisy do výše 60 % vstupní ceny vozu, tedy 480 000 Kč / 12 měsíců, což dělá 40 000 Kč za měsíc.
2) Za dalších bezprostředně následujících 12 měsíců uplatníte odpisy do výše 40 % vstupní ceny vozu, tedy 320 000 Kč / 12 měsíců, což dělá 26 667 Kč za měsíc.

A kam dál?
No přeci k nám! Podívejte se na naši nabídku skladových vozů a dejte nám vědět, jaký je ten pravý zrovna pro Váš byznys.

* Výše Podnikatelských bonusů u jednotlivých modelů jsou uvedeny vč. DPH a mohou se lišit v závislosti na dané specifikaci vozu. Na konkrétní nabídku se prosím informujte u svého autorizovaného prodejce vozů Volkswagen.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen