Menu
Zavřít

We Charge
Nabíjejte jednoduše

We Charge
Nabíjejte jednoduše

Jednoduché nabíjení při cestování

Elektromobilita může být snadná a zábavná - nakonec máte se svým elektromobilem do všech cílů dojet v klidu. Jednoduše spusťte aplikaci Volkswagen a ověřte si polohu nejbližší nabíjecí stanice - můžete hned nabíjet a v závislosti na tarifu We Charge získávat cenové výhody.

- Najděte a používejte tisíce veřejných nabíjecích míst

- Nabíjejte elektřinu v celé Evropě pomocí jediné nabíjecí karty

- Najděte ten správný tarif We Charge pro téměř každý požadavek

- Více rychlodobíjecích míst se zvýhodněnými cenami na dálnicích a rychlostních silnicích díky rozšíření sítě vybraných partnerů

Chytří pomocníci pro Váš běžný den:

We Charge v aplikaci Volkswagen


Funkce We Charge jsou začleněny do aplikace Volkswagen. Veřejné nabíjecí stanice můžete jednoduše hledat a nahradit v aplikaci a zjistit jejich dostupnost v reálném čase. Aby byly náklady zcela transparentní, můžete si všechna svá nabíjení zobrazovat. Také pro správu tarifů a karty pro nabíjení stačí jen ťuknout prstem. Zní to dobře? Zde si můžete aplikaci stáhnout. Můžete také načíst QR kód a stáhnout si aplikaci přímo ve svém smartphonu.

In-Car aplikace pro službu We Charge


Aplikace In-Car v rámci služby We Charge poskytuje podporu při podrobném hledání nabíjecích stanovišť na určitém místě. Lze ji zdarma stáhnout a nainstalovat z obchodu In-Car Shop. Nabíjecí stanice lze filtrovat z mnoha hledisek: Např. podle výkonu, dostupnosti, podpory Plug & Charge, poskytovatele nebo zástrčky. Aplikace In-Car navíc zobrazuje aktuální skutečnou a předpokládanou dostupnost a zvláštní cíle v okolí nabíjecího stanoviště, například toalety a restaurace. Požadované nabíjecí stanoviště lze jednoduše poslat do navigačního systému a pomocí něho se nechat přímo k němu navést nebo ho lze začlenit do trasy. Díky aplikaci In-Car v rámci služby We Charge jsou rozšířeny také podrobnosti o nabíjecích stanicích v navigačním systému.

Kromě toho je v aplikaci In-Car možnost poskytovat zpětnou vazbu a číst zpětné vazby ostatních uživatelů.

Nejdříve si stáhněte aplikaci a pak rovnou nabíjejte

1

Stažení aplikace Volkswagen

Pořiďte si aplikaci Volkswagen pro iOS nebo Android do svého smartphonu.

Do App Store

Do Google Play 

2

Založte si uživatelský účet

Přihlaste se svým Volkswagen ID a vytvořte si uživatelský účet.

Založte si zdarma uživatelský účet

3

Vyberte si plán nabíjení

Zvolte si We Charge dobíjecí plán, který se Vám během Vašeho mobilního běžného dne nejvíce hodí.  

Pohodlné nabíjení doma

Wallbox ID. Charger je Vaší domácí nabíjecí stanicí. Zatímco se Váš elektromobil nabíjí Vy můžete v klidu relaxovat. Prostřednictvím aplikace navíc můžete wallbox snadno ovládat. Proces nabíjení budete mít díky tomu stále pod kontrolou. Váš wallbox přitom můžete snadno řídit a provádět i mnoho dalších nastavení.

Wallbox ID. Charger
Nabíjecí stanice u Vás doma

Chcete doma relaxovat, zatímco se auto nabíjí? S wallboxem ID. Charger společnosti Elli si zajistíte moderní koncepci nabíjení přímo doma. Obzvlášť praktické: Propojené modely ID. Charger Connect a ID. Charger Pro nabízejí chytré funkce pro správu nabíjení, které můžete pomocí We Charge ovládat na dálku, konfigurovat a spravovat.

Často kladené otázky týkající se služby We Charge

Jak lze získat přístup ke službě We Charge?

Služba We Charge je integrována v aplikaci Volkswagen, která je k dispozici v obchodech s aplikacemi (obchod Google Play nebo App Store). Pro používání We Charge potřebujete bezplatné Volkswagen ID, které můžete vytvořit pomocí registrace v aplikaci. Navíc musíte vyjádřit svůj souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami a směrnicemi o ochraně údajů pro služby VW Connect a We Connect a také s těmi společnosti Volkswagen Group Charging GmbH. Abyste poté mohli prostřednictvím služby We Charge dobíjet u veřejných nabíjecích stanic, musíte se rozhodnout pro plán nabíjení a v aplikaci aktivovat svou kartu pro nabíjení We Charge. Tu obdržíte v rámci procesu dodání nebo si ji můžete jednoduše objednat přes aplikaci a nechat si ji doručit domů. Zeptejte se na to svého preferovaného servisního partnera.

Co potřebuji pro využívání služby We Charge?

Pro využívání služby We Charge potřebujete: 

  • aplikaci Volkswagen
  • kartu pro nabíjení We Charge s platným plánem nabíjení 
  • bezplatné Volkswagen ID.
Kde mohu svůj vůz nabíjet s využitím služby We Charge?

S We Charge můžete nabíjet na tisících veřejných nabíjecích stanovišť v Evropě. We Charge za tímto účelem jedná s poskytovateli nabíjecí infrastruktury, aby Vám mohla být nabídnuta co nejlepší cena. Zákazníci We Charge obdrží zvýhodněný přístup k síti rychlonabíjecích stanic IONITY, jejíž výstavba probíhá na evropských dálnicích a která díky velmi krátkým časům nabíjení umožní pohodové jízdy na delší vzdálenosti.

Kolik stojí nabíjení na cestách a jak mohu prostřednictvím služby We Charge zaplatit?

Náklady na nabíjení se Vám zobrazí před každým nabíjením. Pokud použijete službu We Charge, doručíme Vám každý měsíc fakturu za Vaše nabíjení. Bude uhrazena Vámi preferovaným způsobem platby. Přesné ceny závisí na našich jednáních s provozovateli nabíjecích stanic. Cílem je vyjednat pro naše zákazníky co nejlepší podmínky.

Kontaktujte nás

 

Máte otázky, nápady nebo chcete poskytnout zpětnou vazbu?

Pak neváhejte a zavolejte nám na číslo 800 142 244. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně. V případě, že Váš operátor toto číslo nepodporuje, volejte prosím na číslo 296 180 992. Cena za volání závisí na tarifu podle platné smlouvy. Při volání ze zahraničí mohou vznikat dodatečné náklady za roaming.

Můžete nám také napsat e-mailovou zprávu na adresu: wecharge-support(kwfat)volkswagen(kwfdot)de

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen