I dobré může být ještě lepší

Exteriér vozu ID.3

Celoplošné nárazníky, nové výrazné barvy, jako je tmavě zelená metalíza Dark Olivine, nebo promyšlené detaily přední části dodávají modelu ID.3 svěží vzhled, aniž by přitom ztratil svůj ikonický charakter, který jej identifikuje jako člena rodiny vozů ID. Rovněž přední kapota je opět ostřejší a dokazuje, že i dobrý design se může vždy vyvíjet - například díky nově navrženým zadním světlům s volitelnými dynamickými směrovkami. Inovativní světlomety IQ.LIGHT LED Matrix pak mohou tento dojem ještě více umocnit.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.