Menu
Zavřít

VW Connect
Buďte ve spojení

VW Connect
Buďte ve spojení

Seznamte se s VW Connect

Nové vozy Volkswagen podporují služby VW Connect (dříve We Connect). Díky trvale nainstalované eSIM kartě je Váš vůz trvale připojen k internetu. Prostřednictvím mobilní aplikace Volkswagen nebo webového portálu myVolkswagen pak můžete být s Vaším vozem nepřetržitě ve spojení. Budete mít přístup k některým funkcím vozidla a můžete také zjistit jeho aktuální stav. Seznamte se s nabídkou služeb konektivity obsažených v paketu VW Connect¹.

 

VW Connect
Seznamte se

Nové vozy Volkswagen podporují služby VW Connect (dříve We Connect). Díky trvale nainstalované eSIM kartě je Váš vůz trvale připojen k internetu. Prostřednictvím mobilní aplikace Volkswagen nebo webového portálu myVolkswagen pak můžete být s Vaším vozem nepřetržitě ve spojení. Budete mít přístup k některým funkcím vozidla a můžete také zjistit jeho aktuální stav. Seznamte se s nabídkou služeb konektivity obsažených v paketu VW Connect¹.

 

Video průvodce

Start Video

V několika minutách se dozvíte ty nejdůležitější informace o systému VW Connect. Jak funguje, jak se do něj přihlásíte, jaké vám nabízí výhody a funkce.

S čím Vás seznámíme?
- vytvoření uživatelského účtu
- aktivace vozu
- nastavení hlavního uživatele
- představení jednotlivých funkcí

 

Některé informace ve videu mohou být neaktuální z důvodu přejmenování systému We Connect na VW Connect a přejmenování aplikace We Connect na aplikaci Volkswagen.

Start Video
Přehled o vozidle

Neztrácejte přehled

Pomocí svého chytrého mobilního telefonu můžete zkontrolovat, zda jsou u Vašeho vozu Volkswagen zavřené všechny dveře a zhasnutá všechna světla. Lze si také zobrazit, kde je Váš vůz zaparkovaný. Na základě informací můžete rovněž optimalizovat svůj jízdní styl. A prostřednictvím mobilního telefonu lze zkontrolovat stav Vašeho automobilu odkudkoli. Budete tak mít přehled o všem důležitém.

Více informací

Personalizace a komfort

Maximální uživatelský komfort

Klíč od Vašeho vozu lze poslat jiné osobě pomocí chytrého mobilního telefonu. Váš Volkswagen také můžete přizpůsobit podle svých preferencí - nezávislé topení a další praktické funkce vozu lze pohodlně ovládat pomocí aplikace Volkswagen. K dispozici máte také vylepšené hlasové ovládání. Se službami VW Connect je vše naprosto jednoduché.

Více informací

Navigace

Cestujte v klidu a pohodě

Informujte se o provozu téměř v reálném čase a spolehněte se na tu nejlepší trasu. Díky našim chytrým asistentům se dostanete do cíle ve větším klidu.

Více informací

Zábava

Buďte na příjmu

Internetové rádio Vám umožňuje poslouchat živé vysílání i podcasty. Dále můžete streamovat svou oblíbenou hudbu a využívat všechny výhody, které přináší wifi hotspot. Služby VW Connect, které můžete využívat prostřednictvím infotainment systému vozu, posunou zábavu na zcela novou úroveň.

Více informací

Bezpečnost

Neponechejte nic náhodě

Jedete do přírody a máte defekt pneumatiky? Je to jen zdržení. Místo abyste se stresovali, aktivujte pouze volání v případě poruchy a bude pro Vás zajištěna pomoc. V dobrých rukách jste i v případě, že Vaše vozidlo rozpozná nehodu. V kritické situaci bude totiž automaticky přivolána pomoc. Navíc Vám bude až do příjezdu vozu záchranné služby poskytována osobní péče přes telefon. Tak vypadá bezpečnost.

Více informací

Přehled služeb

Jedna registrace, mnoho výhod

Každý hrdina má své pomocníky. Se službami VW Connect jich máte hned celou řadu. Zjistěte, které služby jsou pro Vás nejvhodnější a jaké předpoklady přitom musí být splněny. Zde si můžete prohlédnout přehled všech služeb a možností.

Více informací

Aplikace Volkswagen
Váš digitální společník

Aplikace Volkswagen sjednocuje rozsáhlou nabídku konektivity v rámci služeb VW Connect, We Connect a Car-Net. Nabízí Vám všechny důležité funkce a služby přehledně a zajišťuje ještě větší pohodlí. Stáhnout si nyní.

Stačí si ji stáhnout:

Jen 4 kroky ke spojení s vaším vozem

1. Stáhněte si aplikaci Volkswagen

Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Volkswagen.

2. Vytvořte si uživatelský účet

Přihlaste se do aplikace Volkswagen pomocí svého Volkswagen ID. Pokud jste si ještě nevytvořili Volkswagen ID, aplikace vás krok za krokem provede procesem registrace.

3. Přidejte svůj vůz

Přidejte svůj Volkswagen pomocí identifikačního čísla vozidla (VIN). Číslo VIN najdete ve svých registračních dokladech a za čelním sklem vozidla.

4. Aktivujte si VW Connect

Aktivaci dokončíte podle pokynů zobrazených v aplikaci. A máte hotovo. Od teď jste se svým vozem neustále ve spojení.
K přístupu do svého účtu můžete využít také webový portál myVolkswagen 

In-Car Shop a In-Car aplikace - vysvětlení funkce

Jako zákazník VW Connect můžete získat a stáhnout si praktické funkce a služby přímo v obchodě In-Car Shop svého systému infotainmentu. Úplně stejně, jak jste zvyklí ve svém smartphonu. Také licenci svého vozidla na VW Connect Plus si můžete zcela jednoduše prodloužit přes In-Car Shop nebo v obchodě Volkswagen Connect shop a využívat tak další jeden rok nebo dva roky komplexní nabídku mobilních služeb online od VW Connect. Prodlužte si ji tímto způsobem pohodlně přímo online nebo si nechte poradit přímo od svého partnera Volkswagen, u něhož si můžete navíc pořídit poukaz, který lze použít také k zakoupení dostupných digitálních produktů v obchodě.


Některé informace ve videu mohou být neaktuální z důvodu přejmenování systému We Connect na VW Connect a přejmenování aplikace We Connect na aplikaci Volkswagen.

VW Connect pro vozy ID.

Vyhledání nabíjecí stanice, přístup k informacím v reálném čase nebo vyhřátí interiéru vozu v době, kdy snídáte. Služby VW Connect zajistí propojení Vašeho telefonu s modelem ID. a se světem informací. Doma, na silnici i v celé Evropě.

Více informací

Zavolejte nám


Máte otázky, nápady nebo chcete poskytnout zpětnou vazbu? Pak neváhejte a zavolejte nám na číslo:

800 142 244

K dispozici jsme Vám 24 hodin denně. V případě, že Váš operátor toto číslo nepodporuje, zavolejte prosím na číslo +420 296 180 992. Cena za volání závisí na tarifu podle platné smlouvy. Při volání ze zahraničí mohou vznikat dodatečné náklady za roaming.

Můžete nám také napsat e-mailovou zprávu na:
weconnect-support(kwfat)volkswagen(kwfdot)de

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen