Komfortní nabíjení

ID.3: Plug & Charge

Díky technologii Plug & Charge, která představuje nový standard, bude nabíjení Vašeho vozu Volkswagen ID. ještě komfortnější. Podmínkou je, že Váš vůz musí mít nainstalovanou verzi ID. softwaru 3.1 nebo vyšší, Vy musíte mít k dispozici aplikaci We Connect ID.¹ a musíte mít uzavřenou smlouvu na jeden z nabíjecích tarifů² We Charge s podporou technologie Plug & Charge. Pak stačí jen přijet k nabíjecímu stojanu, který podporuje technologii Plug & Charge, aktivovat funkci Plug & Charge v aplikaci a připojit nabíjecí kabel k vozidlu. Přihlášení, nabíjení a vyúčtování proběhne automaticky. A Vy můžete po nabití pohodlně odjet.

Více o Plug and Charge

 

Pro užívání služeb VW Connect a VW Connect Plus ve vozech rodiny ID. je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect a VW Connect Plus. Dále je pro služby VW Connect a VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen, která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Přesné lhůty doby využívání jsou k dispozici v průběhu aktivace nebo po jejím provedení na portálu myvolkswagen.net. Po uplynutí doby, po kterou lze služby VW Connect Plus bezplatně využívat, lze jejich využívání za poplatek prodloužit. Některé mobilní služby online z paketů VW Connect / VW Connect Plus lze využívat pouze prostřednictvím aplikace Volkswagen. V závislosti na tarifu vašeho mobilního telefonu a zejména v zahraničí mohou při výměně dat přes internet vznikat další náklady (např. roamingové poplatky). Práva na užívání mobilních online služeb jsou udělena na dobu uvedenou v licenční smlouvě společnosti Volkswagen AG a obsah služeb se může v průběhu trvání smlouvy měnit, případně může být omezen. Které služby jsou obsažené v paketech VW Connect a VW Connect Plus závisí na zemi. Dostupnost služeb je závislá také na modelu vozu, jeho výbavě a nainstalované verzi softwaru. Bližší informace získáte na adrese connect.volkswagen.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Nabíjecí tarify, nabíjecí karty a nabíječky ID. Charger jsou součástí nabídky společnosti Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.