Vaše digitální hrací plocha

Infotainment vozu ID.3

Nový displej s úhlopříčkou 12 palců (30,5 cm), který je v modelu ID.3 součástí sériové výbavy, určuje měřítka kompaktní třídy. Představuje intuitivní ovládací centrum pro všechny aplikace infotainmentu a celou řadu digitálních služeb Volkswagen¹. Prostřednictvím displeje můžete mimo jiné spouštět aktualizace Over-the-Air nebo Upgrades². Alternativně si můžete zkrátit čekání některou z klasických digitálních her v nové In-Car aplikaci "Hry".

Pro užívání služeb VW Connect a VW Connect Plus ve vozech rodiny ID. je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect a VW Connect Plus. Dále je pro služby VW Connect a VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen, která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Přesné lhůty doby využívání jsou k dispozici v průběhu aktivace nebo po jejím provedení na portálu myvolkswagen.net. Po uplynutí doby, po kterou lze služby VW Connect Plus bezplatně využívat, lze jejich využívání za poplatek prodloužit. Některé mobilní služby online z paketů VW Connect / VW Connect Plus lze využívat pouze prostřednictvím aplikace Volkswagen. V závislosti na tarifu vašeho mobilního telefonu a zejména v zahraničí mohou při výměně dat přes internet vznikat další náklady (např. roamingové poplatky). Práva na užívání mobilních online služeb jsou udělena na dobu uvedenou v licenční smlouvě společnosti Volkswagen AG a obsah služeb se může v průběhu trvání smlouvy měnit, případně může být omezen. Které služby jsou obsažené v paketech VW Connect a VW Connect Plus závisí na zemi. Dostupnost služeb je závislá také na modelu vozu, jeho výbavě a nainstalované verzi softwaru. Bližší informace získáte na adrese connect.volkswagen.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb We Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě We Connect Webshop na adrese shop.volkswagen-we.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě We Connect Webshop, stejně jako v obchodě In-Car Shop získat prostřednictvím uvedeného způsobu platby. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte rovněž u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.