Menu
Zavřít

Konektivita a mobilní služby

Konektivita a mobilní služby

Díky mobilním službám Volkswagen můžete být vždy v kontaktu se svým vozem a můžete využívat nejrůznější funkce, které Vám ještě více zpříjemní jízdu.

Podle modelu vozu, který řídíte, můžete mít k dispozici systémy VW Connect (dříve We Connect), Car-Net, App Connect nebo jejich kombinaci.

VW Connect

VW Connect (dříve We Connect) je nová generace mobilních služeb. Díky trvale nainstalované eSIM kartě je Váš vůz trvale připojen k internetu. Prostřednictvím mobilní aplikace Volkswagen jste tak ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Streamování médií a internetové rádio, dopravní informace v reálném čase, automatické oznámení nehody nebo detailní nastavení vozu (navigace, asistenti, klimatizace a další) dle vašich preferencí uložených ve vašem cloudovém účtu. Tyto a mnoho dalších funkcí získáváte s VW Connect.

Upgrades & In-Car Shop

Dodatečné funkce Vašeho vozu

Pomocí služby Upgrades (dříve We Upgrade) můžete Váš Volkswagen dodatečně vybavit dalšími vybranými funkcemi nebo můžete využít služby In-Car Shop, díky níž zakoupíte dodatečné funkce přímo ve Vašem voze.

App Connect

App-Connect - technologie, pomocí které přenesete aplikace svého chytrého telefonu na obrazovku infotainment systému ve vašem vozu.

K dispozici pro: Apple CarPlay™, Android Auto™, MirrorLink®

Car-Net

Díky systému Car-Net dojedete do cíle rychleji a jednodušeji. Dopravní informace v reálném čase nebo přehled aktuálních cen čerpacích stanic ve vašem okolí, automatické hlášení nehod a volání pro případ poruchy vozu. Zjistěte více o nabídce balíčků "Guide & Inform" a "Security & Service"

Prostřednictvím mobilní aplikace Volkswagen jste ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Systém je dostupný pro vybrané vozy Volkswagen vyrobené mezi roky 2015 a 2023.

Chci více informací ke konektivitě
přímo od prodejce

Vyberte si svého prodejce. Ozve se Vám co nejdříve zpět.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen