Hraní místo čekání

In-Car aplikace ve voze ID.3

In-Car aplikace "Hry" promění téměř každé čekání ve voze ID.3 na zábavu. Celá řada klasických her Vám tak zkrátí například dobu potřebnou pro nabíjení na pouhý okamžik. Ať už budete hrát solitare, šachy nebo závodní hru "VW Go" - na displeji infotainment systému s úhlopříčkou 12 palců (30,5 cm) si vždy užijete zábavu.

In-Car aplikace "Hry" nejsou předinstalovány, lze si je však zdarma stáhnout a nainstalovat z obchodu In-Car Shop. Jediné, co k tomu potřebujte, je uživatelský účet Volkswagen ID, přihlášení jako hlavní uživatel vozidla a platnou licenci na využívání služeb VW Connect.¹

 

Příklad zobrazení ve voze ID.5.

Mit der In-Car App "Spiele" wird jede Wartezeit im ID.3 zur kurzweiligen Pause. Verschiedene Spieleklassiker lassen zum Beispiel einen Ladevorgang im Nu vergehen. Ob Solitaire, Schach oder das Autorennspiel "VW Go" - auf dem 30,5-Zentimeter-Display (12 Zoll) des Infotainment-Systems macht spielen Spaß.

Die In-Car App "Spiele" ist nicht vorinstalliert, kann aber gratis über den In-Car Shop installiert werden. Benötigt wird ein Volkswagen ID Benutzerkonto und ein Hauptnutzender mit gültiger We Connect / VW Connect Lizenz1.

Pro užívání služeb VW Connect a VW Connect Plus je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect a VW Connect Plus. Dále je pro služby VW Connect a VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Přesné lhůty doby využívání jsou k dispozici v průběhu aktivace nebo po jejím provedení na portálu myvolkswagen.net. Po uplynutí doby, po kterou lze služby VW Connect Plus bezplatně využívat, lze jejich využívání za poplatek prodloužit. Práva na užívání mobilních online služeb jsou udělena na dobu uvedenou v licenční smlouvě společnosti Volkswagen AG a obsah služeb se může v průběhu trvání smlouvy měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese connect.volkswagen.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.