Menu
Zavřít

#ZooPraha Jedeme v tom společně

Jsme hrdým partnerem Zoo Praha

#VWgastrovylety Na cestách za skvělým jídlem
s Lukášem Hejlíkem

Oblíbený herec, moderátor, autor Gastromapy a úspěšných knih mapujících české restaurace se stal nově také naším ambasadorem. Ty nejlepší české podniky Lukáš od roku 2020 navštěvuje ve vozech Volkswagen. Protože někdy je lepší si trochu zajet, než se hodně spálit!

#WeRun Volkswagen
Maraton Praha

Volkswagen je titulárním partnerem společnosti Prague International Marathon, běžecké ligy RunCzech a tradičního květnového maratonu Volkswagen Maraton Praha, který patří mezi nejkrásnější maratony na světě. České vytrvalostní běhy, podporované značkou Volkswagen, se řadí mezi světovou špičku, což potvrzuje sedm zlatých známek IAAF Gold Label od Mezinárodní asociace atletických federací, které Volkswagen Maraton Praha dosud získal - a těmi se může pyšnit jen několik závodů po celém světě.


Dále podporujeme

Plešouni
Elišky Podzimkové

Projekt Plešouni chce novým pacientům na dětské onkologii pomoci získat odvahu a připravit je na průběh léčby prostřednictvím animovaného seriálu Elišky Podzimkové. Seriál, který bude vysvětlovat všechny tyto důležité informace pro nové pacienty skrze animované pasáže a který se bude zdarma distribuovat do všech onkologických oddělení v celé ČR. Hravá forma obsahu by trochu odlehčila téma a zárověň bude doplněna o rozhovory s bývalými pacienty, kteří si celou věc prožili a můžou dodat odvahu a naději těm, kteří mají celý proces léčby ještě před sebou. Značka Volkswagen je hrdým partnerem tohoto projektu.


Nadační fond
Mathilda

Volkswagen podporuje Nadační fond Mathilda, který pomáhá osobám s těžkým zrakovým postižením. NF Mathilda přispívá k realizaci projektů vzdělávání nevidomých a slabozrakých osob, zabývá se náročnou výchovou a výcvikem vodicích psů a vytváří podmínky pro seberealizaci mladých nevidomých umělců. Patronkou a zakladatelkou Nadačního fondu Mathilda byla hraběnka Mathilda Nostitzová.


Volkswagen Club

Vášeň pro vozy značky Volkswagen, současné i historické, spojuje členy Volkswagen clubu. Pod jeho křídly je sdruženo již více než 8000 registrovaných fanoušků a příznivců značky. Volkswagen club spolupracuje s 9 kluby, zaměřenými na jednotlivé modely značky Volkswagen. Volkswagen club oficiálně zahájil svou činnost v listopadu 2015 s podporou importéra vozů Volkswagen v České republice. První společný sraz Volkswagen clubu se uskutečnil ve dnech 26. až 28. srpna 2016 v areálu letiště Hosín u Českých Budějovic. Motto akce znělo "auta - tradice - lidé".

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen