Menu
Zavřít

Seznamte se službami
Car-Net

S mobilními službami online Car-Net získáte ty nejlepší informace; celá řada modelů Volkswagen před modelovým rokem 2021 podporuje totiž v rámci sériové výbavy služby Car-Net. Seznamte se s nabídkou konektivity, jež tyto služby zajišťují.¹

Guide & Inform

Cíl před očima téměř v reálném čase

Díky trvale nainstalované kartě eSIM v Touaregu jsou mobilní služby online v rámci Car-Net po aktivaci standardně dostupné. Užijte si s Guide & Inform Premium větší zábavu a pohodlí: Dojeďte třeba díky dopravním informacím online ve větším klidu do cíle, nechte si zobrazovat volná parkovací místa nebo poslouchejte během jízdy téměř všude své oblíbené stanice v internetovém rádiu.

Více informací

Security & Service

Abyste zůstali mobilní, ať se stane cokoli

Balíček služeb "Security & Service" od Car-Net Vám nabízí mobilní přístup k důležitým funkcím vozidla. Zamykejte a odemykejte své vozidlo přes aplikaci Volkswagen nebo zkontrolujte stav vozidla. Patří k nim také Havarijní volání a Zabezpečovací zařízení online.

E-manažer poskytuje další služby pro e-modely a hybridní vozidla, jako jsou kontrolované nabíjení nebo klimatizace.

Více informací

e-Remote

To je e-Remote

Car-Net "e-Remote" umožňuje pohodlný přístup k nejdůležitějším funkcím Vašeho e-modelu nebo Vašeho hybridního vozidla značky Volkswagen. Zcela prakticky z počítače nebo díky aplikaci Volkswagen i pohodlně z Vašeho chytrého telefonu. Zde najdete více informací o mnoha možnostech, které služba "e-Remote" nabízí. 

Více informací

Car-Net ve voze Touareg

Připojený do sítě. Touareg

Internet a digitální spojení se staly součástí našeho každodenního života. Proč by tomu tedy mělo být jinak, když sedíte v automobilu? Ve voze Touareg jsou proto mobilní služby online Car-Net součástí sériové výbavy, a navíc jsou povýšeny na novou úroveň - maximální konektivitu. Jediné, co pro to musíte udělat, je jejich aktivace.

Více informací

Služby Car-Net můžete využívat následujícím způsobem

Se službami Car-Net bude Váš den klidnější. Zde najdete návody na aktivaci online služeb Car-Net ve svém voze Volkswagen a rovněž na aktivaci Car-Net e-Remote ve svém modelu e-up! 

Chcete zjistit, zda je Váš model vozidla vybaven službami Car-Net nebo We-Connect? Zde se dostanete ke kontrole kompatibility

Připojení k internetu pro využívání služeb Car-Net

Aktivace služeb Car Net ve vozidle

Aktivace služeb Car-Net pomocí aplikace

Kontrola předpokladů

Praktické služby pro Váš každodenní život

Bezpečnost

Jste v dobrých rukách

Je dobré, když se máte na koho obrátit: Díky volitelné službě tísňového volání se po stisku tlačítka SOS dovoláte 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na asistenční službu Volkswagen. V případě nehody, při které došlo k aktivaci airbagů, je pak pomoc přivolána automaticky.

Kontrola

Je to uklidňující pocit, když auto kontroluje samo sebe

Ať už se jedná o stav paliva v nádrži, stav počítadla kilometrů nebo upozornění na nadcházející servisní prohlídku: Díky službám Car-Net Security & Service budete mít vždy přehled o důležitých datech Vašeho automobilu.

Navigace

Nejezděte již bez připojení k internetu

Díky datům v reálném čase budete mít vždy přehled o situaci v dopravě. Služby Car-Net Vám rovněž umožní snadné vyhledání místa Vaší příští zastávky a nezáleží přitom, zda se jedná o čerpací stanici nebo nově otevřené kino.

Komfort

Vše na dosah

Pomocí služeb Car-Net e-Remote můžete na dálku ovládat celou řadu funkcí Vašeho elektromobilu, resp. hybridního vozu se značkou Volkswagen. Lze tak např. ještě před začátkem jízdy upravit teplotu v interiéru vozu nebo ověřit, zda jsou u Vašeho vozu Volkswagen zamčené dveře a zhasnutá světla.

Služby Car-Net lze nyní využívat i prostřednictvím aplikace Volkswagen

Aplikace Volkswagen - digitální průvodce pro Váš Volkswagen

Aplikace Volkswagen sjednocuje rozsáhlou nabídku konektivity v rámci služeb VW Connect, We Connect a Car-Net. Nabízí Vám všechny důležité funkce a služby přehledně a zajišťuje ještě větší pohodlí. Stáhnout si nyní.

App Store 

Play Store 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen