Menu
Zavřít
 

15.10.2020 Nový Golf GTI Clubsport – Světová premiéra vrcholné verze modelu GTI s výkonem 300 koní

Nový Golf GTI Clubsport1 je s 221 kW (300 k) nejvýkonnější verzí aktuální generace modelu GTI. Nový model nadchne výjimečnými výkony díky inovativnímu řízení jízdní dynamiky. Nový jízdní režim „Nürburgring“ je přizpůsoben charakteristice legendární Severní smyčky a umožňuje pozoruhodnou jízdní dynamiku.

Další informace
 

15.10.2020 Hybridní modely Volkswagen Touareg eHybrid a Touareg R lze již objednávat

Volkswagen činí další důsledný krok na své cestě k nulovým emisím. Externě nabíjitelný hybridní pohon je k dispozici ve dvou výkonových verzích. Elektrifikovaná vrcholná SUV stojí 2 018 900 Kč (eHybrid), resp. 2 212 900 Kč (R).

Další informace
 

13.10.2020 Nico Rosberg testuje elektrický závodní vůz ID.R

Mistr světa ve Formuli 1 z roku 2016 řídil zcela elektricky poháněný závodní vůz na Nürburgringu. Nico Rosberg si odnesl z ID.R hluboký dojem a nezapomenutelné zážitky. Rosberg, zakladatel festivalu Greentech, podporuje přechod na elektromobilitu.

Další informace
 

13.10.2020 Nový Tiguan
Nejprodávanější evropské SUV v novém kabátě

Nový Volkswagen Tiguan je jedinečný v každém detailu. Ikonické SUV s mimořádnými jízdními vlastnostmi Vám nově nabízí světlomety IQ.LIGHT LED Matrix, bezdrátový App-Connect nebo přirozené hlasové ovládání.

Další informace
 

7.10.2020 Zimní servis Volkswagen: Ahoj zimo. Těšíme se!

Kampaň Volkswagen Service Zima 2020 poběží do konce prosince. Servisní prohlídka vozu od 299 Kč plus slevový poukaz na Volkswagen Pneuservis. Originální příslušenství pro vozy Volkswagen, lifestylové doplňky pro fanoušky značky.

Další informace
 

5.10.2020 SOS dětské vesničky převzaly od Porsche Česká republika flotilu vozů Volkswagen Touran

Provizorní řešení nahradila dlouhodobá spolupráce. Tourany poslouží sociálním pracovníkům k cestám za dětmi z ohrožených rodin.

Další informace
 

29.9.2020 Livestream: Výroční valná hromada Volkswagen AG 2020

Technické informace k živému přenosu.

Další informace
 

29.9.2020 Volkswagen spouští předprodej nového elektrického SUV ID.4

Zpočátku jsou k dispozici speciální edice ID.4 1ST a ID.4 1ST Max. Sportovní dynamika díky elektromotoru o výkonu 150 kW (204 k). Akumulátory s kapacitou 77 kWh umožňují dojezd až 520 km (WLTP). Speciální edice ID.4 1ST stojí 1 224 900 Kč, ID.4 1ST Max lze pořídit za 1 473 900 Kč.

Další informace
 

24.9.2020 Tvary a barvy rodiny ID.: ID.R v novém designu

Volkswagen Motorsport se s ID.R postaví na start říjnové akce Goodwood SpeedWeek. Úzká spolupráce oddělení motoristického sportu a designu v Hannoveru a Wolfsburgu.

Další informace
 

23.9.2020 Presskit: Volkswagen ID.4

Presskit nového modelu Volkswagen ID.4 ke stažení.

Další informace
 

22.9.2020 „Světlo je nový chrom“: Světelný design nového modelu ID.4

První elektricky poháněné SUV značky Volkswagen přináší nová řešení v oblasti osvětlení. IQ.Light: světlomety Matrix LED s funkcemi trvale zapnutých dálkových světel a mrknutí oka. Zadní světlomety LED ve verzi 3D: nová technologie pro extrémně homogenní světlo.

Další informace
 

21.9.2020 Revoluční Volkswagen ID.3 elektrizuje český trh

Nový Volkswagen ID.3 je od dnešního dne oficiálně k dispozici u českých prodejců. Zájemci mohou ID.3 vyzkoušet nejen u dealerů značky Volkswagen, ale do 28. září také na festivalu Praha Září. Šest nakonfigurovaných výbav s cenami již od 1 014 900 Kč. Bezstarostný vstup do světa elektromobility s výhodným financováním od Volkswagen Financial Services se splátkami od 11 958 Kč měsíčně.

Další informace
 

9.9.2020 Více prostoru, více Golfu: Světová premiéra nových modelů Golf Variant a Golf Alltrack

Golf Variant1 osmé generace přichází s působivým designem. Nový Golf Variant se vyznačuje hospodárnými pohony a rozsáhlou výbavou s mnoha komfortními a asistenčními systémy. Nová verze je o 66 mm delší a kromě výrazně většího prostoru pro nohy na sedadlech vzadu nabízí také větší objem zavazadlového prostoru. Současně debutuje nový Golf Alltrack2 s pohonem všech kol 4Motion a výrazně individualizovanou výbavou ve stylu terénních vozů.

Další informace
 

7.9.2020 Volkswagen ID.3 bude hvězdou festivalu Praha Září

Volkswagen podpoří festival Praha Září jako oficiální partner. Bohatý doprovodný program včetně testovacích jízd s dvanácti elektromobily ID.3 pro nejširší veřejnost. Praha Září se uskuteční ve dnech 8. až 28. září 2020 na výstavišti v Holešovicích.

Další informace
 

4.9.2020 „Svoboda zvenku, uvnitř volný prostor“: Interiér nového modelu ID.4

Nabídka vnitřního prostoru jako v konvenčním, o třídu větším SUV. Vnitřnímu designu vládne ladnost a lehkost. Elegantní dekorační osvětlení a ID. Light zvýrazňují celkový dojem a také podporují řidiče.

Další informace
 

1.9.2020 ID.R je zpět: Volkswagen elektrizuje Goodwood

Volkswagen Motorsport se zúčastní akce Goodwood SpeedWeek se závodním elektromobilem ID.R. Akce superlativů pro fanoušky automobilů na závodním okruhu Goodwood Motor Circuit. Rozsáhlé digitální zpravodajství a živé přenosy z místa konání vynahradí nepřítomnost diváků.

Další informace
 

27.8.2020 „Tvarován větrem“: Vnější design nového modelu ID.4

Nové, výhradně elektricky poháněné SUV se vyznačuje působivými proporcemi, ladnými liniemi a výrazně prostorově tvarovanou zádí. Design s vytříbenou aerodynamikou dosahuje součinitele odporu vzduchu cx = 0,28 .

Další informace
 

26.8.2020 Rekordní dojezd: ID.3 dojel z Cvikova do Švýcarska na jedno nabití

Elektrický Volkswagen absolvoval trasu dlouhou 531 kilometrů bez doplňování elektrické energie. Oficiální dojezd podle metodiky WLTP byl překonán o více než 100 kilometrů. Jízda proběhla na veřejných silnicích a dálnicích. Praktická ukázka potenciálu elektromobilů při velmi hospodárné jízdě.

Další informace
 

21.8.2020 Volkswagen pokračuje v elektrické ofenzivě: Závod Cvikov zahájil sériovou výrobu modelu ID.4

Po modelu ID.31 vstupuje do sériové výroby druhý model rodiny ID. První výhradně elektricky poháněné SUV značky Volkswagen se v Cvikově vyrábí s neutrální bilancí emisí CO2. Ralf Brandstätter, předseda představenstva značky Volkswagen: „Volkswagen rozšiřuje svou nabídku ve třídě kompaktních SUV, která je celosvětově největším růstovým segmentem, o elektromobil ID.42.“

Další informace
 

7.7.2020 Výrobní závod Emden vstupuje do nové éry elektromobily

Zahájení rekonstrukce závodu v rámci přechodu na elektromobilitu: Vzniká nová výrobní hala pro elektromobily. Do výrobního závodu bude investována přibližně jedna miliarda eur. Od roku 2022 se bude na pobřeží Severního moře vyrábět kompaktní SUV ID.41 s výhradně elektrickým pohonem. Předseda představenstva značky Volkswagen Ralf Brandstätter: „Urychlujeme systémovou změnu – Emden je důležitým pilířem naší elektrické strategie“. Andreas Tostmann, člen představenstva značky Volkswagen, odpovědný za výrobu a logistiku: „Jeden z nejmodernějších výrobních závodů v automobilovém průmyslu“. Předseda ústřední podnikové rady Bernd Osterloh: „Silný produktový mix pro silný výrobní závod“.

Další informace
 

1.7.2020 Elektrifikovaný a dynamičtější: Nový Tiguan slaví světovou premiéru

Nový Tiguan nyní i s externě nabíjitelným hybridním pohonem: Tiguan eHybrid1 může jet s výhradně elektrickým pohonem, a tedy s nulovými lokálními emisemi, rychlostí až 130 km/h. Nový model R: Volkswagen R vyvinul nejsportovnější verzi Tiguanu od debutu této modelové řady: Tiguan R1. Nový pohon všech kol: Systém 4MOTION s variabilním rozdělováním točivého momentu umožňuje modelu Tiguan R dosahovat nové úrovně jízdní dynamiky v segmentu SUV. Nové informační a zábavní systémy: Modulární platforma pro informační a zábavní systémy2 třetí generace (MIB3) nabízí v modelu Tiguan nejlepší možnou konektivitu a připojení k internetu.

Další informace
 

29.6.2020 Transformace pokračuje: Cvikovský závod vyrábí už pouze elektromobily

Po 116 letech: Ukončením výroby modelu Golf Variant se uzavírá historie vozidel se spalovacími motory z Cvikova. Made in Zwickau: Od roku 1990 bylo vyrobeno 6 049 207 vozů Volkswagen. Přeměna v největší evropský závod na výrobu elektromobilů: V roce 2021 bude vyrábět šest elektricky poháněných modelů značek Volkswagen, Audi a SEAT. Plánovaná roční kapacita vzroste až na 330 000 vozů.

Další informace
 

24.6.2020 Dvě verze místo jedné: Nové modely Arteon1 a Arteon Shooting Brake1 slaví světovou premiéru

Sedan se splývavou zádí a Shooting Brake – Arteon bude nabízen ve dvou karosářských verzích. Shooting Brake je zcela novou interpretací konceptu kombi Variant. Celá modelová řada byla po technické stránce rozsáhle modernizována. Volkswagen nabízí pro modelovou řadu Arteon poprvé plug-in hybrid. Vrcholnou verzí modelové řady bude Arteon R

Další informace
 

23.6.2020 Zátěžový test v každodenním provozu: Zaměstnanci v Sasku zahájili provoz flotily 150 vozů ID.3

Rozsáhlá zkušební fáze se zaměřením na praktičnost v každodenním provozu přispěje k zajištění nejvyšší kvality modelu ID.31 před uvedením na trh. Systematické vyhodnocování provozních dat po dobu několika měsíců. Člen představenstva Ulbrich: „Rozmanité provozní profily před uvedením modelu ID.3 na evropský trh jsou pro nás extrémně cenné a otvírají potenciál pro další optimalizace.“

Další informace
 

22.6.2020 Zvýhodněná nabídka příslušenství „Vylaďte si svůj Golf 8. generace“

Majitelé nového Golfu si nyní mohou pořídit paket praktického příslušenství se zvýhodněním 35 procent. Paket zahrnuje sadu hliníkových kol se zimními pneumatikami a řadu ochranných prvků. Zvýhodněný balíček příslušenství je k dispozici do vyprodání zásob

Další informace
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen