Menu
Zavřít

23.11.2020 Volkswagen výrazně zvýhodnil skladové vozy objednané online

Zákazníci, kteří si rezervují vůz online, získají atraktivní ceny. Rezervace vozu platí čtyři dny, online slevy činí až 40 000 Kč a celkové zvýhodnění dosahuje až šestimístných částek. Široký výběr skladových vozů za speciální online ceny na www.volkswagen.cz/slevy.

Volkswagen spouští pro své zákazníky akci "Online slevy" na skladové vozy. Na webové stránce www.volkswagen.cz/slevy čeká na své nové majitele několik stovek skladových vozů. Zákazníci, kteří si vůz rezervují online, jej získají za ještě výhodnější cenu než přímo v showroomu prodejce. Slevy v rámci internetové rezervace se pohybují v řádu desetitisíců a celkové pak až statisíců korun v závislosti na modelu a výbavě.

"Skladové vozy jsou skvělým způsobem, jak rychle a výhodně usednout za volant nového vozu," říká Patrik Fejtek, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "V rámci naší nové akce 'Online slevy' si mohou zákazníci navíc vybírat svůj vůz Volkswagen z pohodlí svého domova nebo kanceláře a ještě k tomu výrazně ušetřit. Naše neustále aktualizované portfolio skladových vozů uspokojí zájemce o kompaktní vůz do města, početné rodiny i nejnáročnější řidiče, kteří požadují reprezentativní automobil s kompletní výbavou. Nechybí v něm ani naše inovativní elektromobily a modely s dalšími alternativními pohony pro komfortní a bezpečné cestování."

Akce "Online slevy" umožňuje zákazníkům výběr a rezervaci skladového vozu online - kdykoli a odkudkoli. Prodejce vůz po blokaci zálohy ve výši 1 000 Kč zákazníkovi rezervuje po dobu 4 dnů. Zákazník navíc získává online rezervací možnost pořídit vůz za "online cenu", která je ještě výhodnější než cena v showroomu prodejce. Po 4 dnech jsou blokované prostředky na účtu uvolněny, ať již se zájemce o vůz rozhodne pro koupi či nikoliv.

Webové stránky s aktuální nabídkou zvýhodněných skladových vozů umožňují snadné vyhledávání podle druhu karoserie, pohonu, modelu, výbavy a cenového rozpětí. Vyhledané vozy je možné zobrazovat podle ceny, cenového zvýhodnění, výkonu nebo vzdálenosti prodejce od zadaného bydliště zákazníka.

Více informací naleznete na www.volkswagen.cz/slevy.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen