Menu
Zavřít

Gastrovýlet #4
Den s Tiguanem na Slovácku

Gastrovýlet #4
Den s Tiguanem na Slovácku

Tiguan se zvládne prodírat městem, ale i divokou přírodou. Náš ambasador Lukáš Hejlík s ním proto vyrazil na Slovácko, aby objevil nejen jeho gastronomická zákoutí.

VÝLET:

 

Rozhledna Salaš

Pohoří Chřiby

 

Jo, i takhle skvěle to může dopadnout, když se soukromý investor rozhodne vyhlásit architektonickou soutěž na designovou rozhlednu, která bude stát na jeho pozemku a bude celoročně a zdarma přístupná veřejnosti. Přesně tak vzniklo dílo u obce Salaš, které jezdí obdivovat výletníci z celého Česka. Může za něj architekt Jan Smékal. Rozhledna připomíná dvě do sebe zaklesnuté sedmičky a nabízí malebný výhled na pohoří Chřibů. Uvidíte odtud i impozantní kostelní věže Velehradu.

SNÍDANĚ:


Kafec U Komína

Moravní nám. 1267, Uherské Hradiště


Značka Kafec je sázkou na jistotu. Navštívit Kafec U Komína Uherské Hradiště znamená začít den skvělou snídaní. I tady je totiž připravují na míru. Kromě toho pracují s vlastní výběrovou kávou a farmářskými surovinami a po celý den dělají také výtečné vafle.

OBĚD + UBYTOVÁNÍ

 

Zikmundov

Staré Hutě 93

 

Adam Havlíček jezdil na Zikmundov už jako malý kluk. Berchtoldovský statek hodně poznamenalo 40 let komunistické péče, nicméně právník Adam z něj vytvořil ikonické místo. Miluje Toskánsko, a proto si ho tak trochu vykouzlil i doma na Zikmundově. Statek s hájenkou se změnil v ráj všech Instagramerů, celý ho však drží 400 let staré pilíře.

Jak se Lukášovi zamlouvá nový Tiguan?

"Nejvíc nadšený jsem z překvapivé pohyblivosti modelu Tiguan. Abych se přiznal, takhle velké SUV řídím poprvé a rozhodně jsem nečekal tak akční jízdu. Moc se mi líbí barva a celková praktičnost vozu. Při dlouhých nezáživných cestách vítám širokou nabídku asistentů, které mi usnadňují monotónní jízdu. Baví mě i přizpůsobovat jízdní režimy podle druhu terénu. Tiguan vmých očích obstojí i při srovnání sArteonem, kterému však musím přiznat o něco vyšší jízdní komfort."

DEZERT

 

Titique café

U Lípy 302, Velehrad

 

Titique pâtisserie v Uherském Hradišti je oblíbená zastávka místních na ranní croissanty, ale i odpolední lahodné zákusky. Všechny dezerty Marcely Ingrové, i její báječný Lískový ořech, najdete nově ve Zlíně, ale také v krásném Velehradě. Hledejte Titique café Velehrad.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.