Volkswagen Magazín ke stažení

Jaro 2024

Jarní číslo detailně představí Nový Tiguan a odhalí i první detaily o chystaném faceliftu Golfu. Zazávodíme si také na ledě s vybranými speciály. Zajedeme se podívat s elektrickou limuzínou ID.7 do Moseru na výrobu toho nejkvalitnějšího českého skla. A s podnikatelem Václavem Staňkem vzkřísíme zlínskou tradici obuvnictví. Velké novinky pak přinášíme i na poli elektromobility. Firmy a živnostníci totiž mohou využít aktuální dotační vlny. Velkém příslibem do budoucna pak je i baterie vyvinutá naší dceřinou společností, která dlouhodobě vykazuje minimální poklesy využitelné kapacity.

Podzim 2023

Elektrická limuzína s dlouhým dojezdem, rychlé nabíjení a intuitivní ovládání to vše s ID.7 prvním modelem na čistě elektrické platformě. Rozhovor se zpěvákem skupiny Slza Petrem Lexou, který objíždí české kluby v novém Touaregu. Revoluce ve výrobě baterií, společnost koncernu Volkswagen PowerCo vyvíjí novou metodu výroby baterií, budou levnější i ekologičtější. To a spoustu dalšího si můžete přečíst v podzimním čísle.

 

Léto 2023

Letní číslo VW magazínu 2023 představí nový Touareg, sportovní, noblesní a elegantní. Nově se ambasadorkou stala modelka a surfařka Natálie Kotková, kterou bude doprovázet na cestách model Taigo. Nová generace světlometů IQ. Light využívající technologií HD Matrix LED, díky nímž je silnice lépe osvětlena a zvyšuje tak pohodlí a bezpečnost řidiče i cestujících. Letní vydání je plné inspirace, začtěte se do něj!

Jaro 2023

Jarní číslo VW magazínu 2023 představí nový a vylepšený model ID.3, ale i celou strategii naší společnosti, kterou shrnuje rozhovor se šéfem koncernu Oliverem Blumem. Přinášíme také pohled do našeho závodu ve Cvikově, dáme vám pár tipů na skvělé jídlo s Lukášem Hejlíkem a zajedeme rovnou na několik výletů. Bude to s ID. Buzzem za krásami českých dřevostaveb šetrným k přírodě. Nebo s oblíbeným novinářem Jakubem Rejlkem do Jižní Afriky na test terénních schopností nového Amaroku. Jarní vydání je plné inspirace, začtěte se do něj!

 

Podzim 2022

Naše paleta elektrických vozů už sahá od kompaktních vozů, přes SUV až po nástupce legendárního Transporteru a aktuální číslo magazínu vás s nimi seznámí. Jeden elektromobil využívá i náš ambasador Lukáš Hejlík, který představí pár skvělých podniků v blízkosti dobíjecích stanic. A na elektrickou budoucnost, ale i současnost se podíváme i ve článcích o vývoji baterií nebo celých továren pro výrobu vozů budoucnosti. Krom toho se dočtete i klíčové informace o novém Amaroku, mrkneme co nového v Zoo Praha a nebo zavítáme s Californií do severní Itálie. 

Jaro 2022

Do nového roku vjíždíme stylově s dosud nejvyšším a nejlepším elektrickým modelem ID.5, který se stal hlavním hrdinou aktuálního čísla. Krom něj si ale projdeme i další novinky, ať už půjde o faceliftovaný T-Roc nebo o naše partnerství se Zoo Praha. Aktuálně jsme s novinkou Taigo také oslavili 20 let spolupráce se společností RunCzech, která organizuje ty největší české běžecké závody. Krom toho se ohlédneme i nad aktuální nebo historickou účastí na Dakaru. Na to jak slouží elektromobily ve službách autoškoly. Nebo jsme se zastavili za několika uživateli ojetých elektromobilů a vyzpovídali je z toho, jak jim po tisících ujetých kilometrech slouží. 

Zima 2021

Budoucnost mobility je udržitelná a přesně tyto myšlenky jsme spolu s novými modely prezentovali i na veletrhu e-SALON. Právě za ním se ohlížíme ve velkém materiálu zimního čísla, který objasní nejčastější fakta a mýty ohledně elektromobility. Skrz naskrz si projdeme nový Multivan. Vysvětlíme si jaká věda je za aerodynamikou aut nebo plánováním městské dopravy. A na své si přijdou i fanoušci unikátních veteránů, dobrého jídla nebo sportovní jízdy a značky Akrapovič.

Podzim 2021

Tohle číslo představuje jednu velkou novinku pro evropský trh. Jde o malé SUV Taigo, které nadchne svým charakterem. Krom toho jsme se podívali na to, jak se v Česku zabydlují elektromobility, nebo jak se v u nás vyvíjí software pro celou skupinu Volkswagen. Také si přečtete něco o tom, jak to má legendární komentátor Jaromír Bosák s autama, nebo gastrotipy našeho ambasadora Lukáše Hejlíka. A ještě mnohem víc. Pojďte se začíst!

Léto 2021

Autosalony se konečně otevírají a do nich přijíždí nejen nové Polo, ale i nový Volkswagen magazín. Jakožto hrdý sponzor turnaje EURO 2020 se podíváme na historické úspěchy naší fotbalové repre a u sportu zůstaneme i v rozhovoru se Zuzanou Hejnovou o aktuální běžecké sezoně. Popovídali jsme si s vývojáři o tom, kdy budou auta mluvit česky. Věnujeme se i elektromobilitě, konkrétně proč se už dnes vyplatí. A s modelem ID.3 jsme vyrazili do Španělska a zjistili, že i dlouhé cesty po Evropě s ním můžou být velmi pohodlné.

Jaro 2021

Hodně prostoru jsme v tomhle čísle věnovaly prostoru v autech. O čem je řeč? No přeci o novém Golfu Variant, ale i o dalších našich kombících, které si v jarním čísle představíme. Nově jsme také navázali partnerství s Gastromapou Lukáše Hejlíka - zajeli jsme s ním proto do několika výdejních okének. A taky se podíváme na aktualizace softwaru, řecký ostrov udržitelné mobility, na naši erkovou řadu modelů. Majitelem jednoho z našich vozů se také stal vynikající chirurg Pavel Pafko, a jsme hrdí na to, že byl svolný i k rozhovoru zdaleka nejen o autech.  

Zima 2020

Tohle číslo je doslova nabité energií, a to především tou elektrickou. S prvním čistým elektromobilem Volkswagen ID.3 jsme se zajeli podívat na to, kde se v Česku bere obnovitelná energie. Dále přinášíme ohlasy od prvních lidí, kteří si ID.3 vyzkoušeli. A taky si představíme další elektrickou novinku ID.4 a další navázaná řešení, které budoucnost mobility přináší. Ohlédneme za festivalem Praha Září, za letošním Transporter srazem a nebo i za vyblejskanými veterány z dílny Bluebug Detailing. A ještě mnohem víc!

Léto 2020

Koronavirus nás do nějaké míry zasáhnul všechny, ale Volkswagen Magazín jede dál. Tentokrát třeba s modelem T-Roc Cabriolet, který nám otevřel bohaté možnosti pro aktivní dovolenou v Česku. Představíme si facelift modelu Tiguan nebo české uživatele vozu Arteon. S aktuální verzí California 6.1 jsme se zase podívali za hranice do Alp. Z technologických rubrik nahlédneme na budoucnost dopravy s protokolem Car2X nebo na to, jak se celá značka posouvá směrem k uhlíkové neutralitě.

Jaro 2020

Automobilový rok 2020 bude ve znamení nových technologií. Ještě digitálnější je nový Caddy 5, s malým městským elektromobilem e-up! jsme se podívali na dovážku kávy až k zákazníkům domů, otestovali jsme model ID.3 a podívali se i na české milovníky všech sedmi generací Golfu.

 

Zima 2019

V posledním čísle roku 2019 se seznámíme s osmou generací legendárního Golfu. Zajedeme do Švédska za dechberoucími scenériemi a pořádnou porcí jízdy smykem. Představíme vám nejstaršího sériově vyráběného Brouka na světě. A také si popovídáme s Pavlem Štinglem, kurátorem a autorem scénáře výstavy věnované výročí pádu cenzury v Československu - Komunikace 89.

Podzim 2019

Budoucnost dopravy je připravena a spolu s ním i první čistě elektrický model ID.3, který si v magazínu podrobně představíme. S novým Passatem jsme vyrazili prozkoumat zákoutí zahradní architektury a také jsme se zastavili na tradičním Volkswagen Festu za fanoušky značky a jejich milovanými vozy.

Léto 2019

Letní číslo Volkswagen magazínu je zde. S modelem T-Cross a Matyášem Kulichem jsme vyrazili na jetsurf. K létu patří i festivaly a muzika - v rozhovoru s Debbi se dozvíte tipy, kam vyrazit. Představíme vám i nový model Passat.

Jaro 2019

Při psaní jarního čísla Volkswagen magazínu jsme se nezastavili ani na chvíli - byla to jízda. S modelem T-Roc a dvojicí vyznavačů městského parkurového běhání jsme se prohnali pražskými ulicemi. Běh je vůbec skvělá aktivita na jaro, proto jsme se mu věnovali i v rozhovoru s Michalem Burdou, maratoncem, tatérem a kavárníkem. Lezec Adam Ondra se s námi podělil o zážitky ze svých výprav. A do výšek vedla i naše další cesta - na slavný americký Pikes Peak jsme zamířili s legendárním závodním Golfem se dvěma motory.

Zima 2018

V posledním letošním čísle se seznámíme s malým velkým dobrodruhem jménem T-Cross. Zajedeme do Jihoafrické republiky trochu se ohřát a zařádit si v terénním závodu Spirit of Amarok a pak se skočíme zchladit pohledem na polární záři. A také se zastavíme na kus řeči s herečkou Patricií Solaříkovou.

Podzim 2018

Letošní třetí číslo je plné sebevědomých vozů. Vyrazíme do oblak za rekordmanem I. D. R. Pikes Peak, na parkurové závodiště, kde čeká nový Touareg nebo do divoké Skotské vysočiny, kterou nás provede T-Roc.

Léto 2018

Druhé číslo tohoto roku nás zavede na nejrůznější místa od Lipna po Peking a seznámíme se v něm s vlajkovou lodí značky Volkswagen - novým modelem Touareg.

Jaro 2018

V letošním prvním čísle vás pozveme na cesty do daleka i na víkend, představíme vám nového šampiona z rodiny Golfů a dozvíte se i porci zajímavostí.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.