Menu
Zavřít

Ambasador Lukáš Hejlík

Ambasador Lukáš Hejlík

Oblíbený herec, moderátor, autor internetové Gastromapy a nově také náš ambasador. Ty nejlepší české podniky tak Lukáš od roku 2020 mapuje ve vozech Volkswagen. Protože někdy je lepší si trochu zajet, než se hodně spálit!

Gastrovýlet #1 :

Gastronomie v době pandemie


Novým ambasadorem značky Volkswagen se stal Lukáš Hejlík. Letos bude českou gastronomickou scénu mapovat za volantem vozů Volkswagen. Hned zkraje roku jsme s ním vyrazili do okolí Prahy za výjimečnými podniky, které sice fungují jen jako výdejní okýnka, i tak ale stojí za výlet.

Gastrovýlet #2 :

S Arteonem na Vysočinu


Už podruhé s oblíbeným moderátorem a hercem Lukášem Hejlíkem vyrážíme objevovat (nejen) gastronomické skvosty Česka. Tentokrát na Vysočinu. Podívejte se, která místa stojí za zastavení v tomhle kraji.

Gastrovýlet #3 :

S Tiguanem do víru velkoměsta


Lukáš Hejlík, dobré jídlo a vozy Volkswagen už potřetí. S naším ambasadorem jsme se zajeli podívat do třech skvělých podniků v Praze, které rozhodně stojí za pozornost.

Gastrovýlet #4 :

Den s Tiguanem na Valašsku


Tiguan se zvládne prodírat městem, ale i divokou přírodou. Náš ambasador Lukáš Hejlík s ním proto vyrazil na Valašsko, aby objevil nejen jeho jídelní krásy.

Kniha 555

Skvělých podniků zmapoval snad jako nikdo jiný v Česku. Ty nejlepší proto shrnul v knize 555 - Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka. Volkswagen vznik knihy finančně podpořil.

Podcasty

Od roku 2019 je Gastromapa k dispozici i jako podcast. A ten je jednou z nejlepších forem, jak se o skvělých jídlech a příležitostech k zastavení dovídat i za volantem.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen