Menu
Zavřít

Ojetý Volkswagen je sázka na jistotu

I když má něco za sebou, bude spolehlivě sloužit dál a dál. Volkswageny se dlouhodobě drží na špičce žebříčků spolehlivosti. Čím to je?

V průběhu let se naše vozy staly symbolem kvality, spolehlivosti a inovace v automobilovém průmyslu. A jedním z dodatečných argumentů pro koupi vozu značky Volkswagen je právě hodnota, kterou si drží i po několikaletém nájezdu. Zákazníci totiž při nákupu auta zohledňují nejen pořizovací cenu, ale i další skutečné výdaje související s jeho provozem. Mezi ně přitom patří třeba rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou, související náklady na servis, pohonné hmoty nebo pojištění.

"Ekonomika je samozřejmě velice důležitá, nicméně přinejmenším hned na dalším místě je bezpečnost. I zde si vozy německé automobilky stojí nadmíru dobře. Automobily Volkswagen jsou pravidelně testovány nezávislými organizacemi, jako například Euro NCAP, která posuzuje bezpečnost, a jsou často hodnoceny jako jedny z nejlepších ve své třídě. Značka dlouhodobě investuje do vývoje a zdokonalování technologií, které zvyšují spolehlivost a kvalitu jeho vozů. Udržuje vysoké standardy kvality při výrobě a montáži vozů a používá kvalitní materiály a komponenty. Právě to jsou důvody, proč po vozech Volkswagen sahají nejenom zákazníci nových vozidel, ale i zánovních a ojetých aut," popisuje vedoucí Das WeltAuto Mirka Cimrová.

Kvalita podložená studií spolehlivosti

Subjektivní vnímání zákazníků podporují nezávislými testy a hodnoceními i profesní organizace. Například podle německé studie TÜV Report, která patří mezi nejrozsáhlejší a nejdůvěryhodnější zdroje ohledně spolehlivosti vozů v Evropě, si právě značka Volkswagen vede velmi dobře. Některé modely patří mezi ty vůbec nejspolehlivější ojetiny - například VW Golf Sportsvan se umisťuje ve všech věkových kategoriích mezi prvními dvacítkami nejspolehlivějších ojetin. Velmi dobře si pak vedou i další modely značky Volkswagen, jako je Golf, Beetle, Polo, Tiguan či Touareg.

Důkazy o spolehlivosti vozů Volkswagen se pak najdou i v praxi. V Německu například ohromil laickou i odbornou veřejnost případ Golfu III 1,9 D 47 kW, jehož majitel s ním najel 1,1 milionu kilometrů. Volkswagen je proto dobrou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý, kvalitní, bezpečný a nadčasově zpracovaný vůz.

Das WeltAuto

Na českém trhu si mohou zákazníci vybírat z široké nabídky několika tisíc prověřených, kvalitních a spolehlivých ojetých automobilů nejen koncernových značek. Nákup a prodej ojetého vozu v síti Das WeltAuto je plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám, mezi něž patří minimálně roční záruka od data prodeje (do 5 let stáří a nájezdu 150 000 kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky).

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.