Menu
Zavřít

Skleněná manufaktura v Drážďanech

Skleněná manufaktura v Drážďanech

Při úvahách o elektromobilu si vždy položíte otázku, jak je automobil s elektrickým pohonem vhodný pro každodenní využití. K jejímu zodpovězení Vám pomůže návštěva prosklené manufaktury v Drážďanech.

Návštěva v rodině vozů ID.: Skleněná manufaktura v Drážďanech

 

Při úvahách o elektromobilu se Vám v mysli automaticky vynoří otázka, jak je dnes automobil s elektrickým pohonem vhodný pro každodenní využití? K jejímu zodpovězení Vám pomůže návštěva skleněné manufaktury v Drážďanech. V zážitkovém světě modelů ID. můžete všemi svými smysly vnímat rozmanitost moderní elektromobility se značkou Volkswagen. Na vlastní oči pak uvidíte vznik modelu ID.3. 

Z důvodu nových preventivních nařízení proti šíření koronavirové nákazy a s nimi spojenými ochrannými opatřeními je skleněná manufaktura pro návštěvníky dočasně uzavřena. Předání vozidla a poradenství zájemcům o modely ID.,  je však při předchozím sjednání termínu i nadále možné. Doufáme, že Vás budeme moci v co možná nejbližší době opět osobně přivítat.

 

Drážďany pulsují elektromobilitou

 

Skleněná manufaktura v Drážďanech je špičkovým centrem vývoje elektromobility, s vysokou koncentrací komplexních odborných znalostí. Především je to však domovská základna modelů ID. Kromě předváděcích vozů a interaktivních exponátů, které prakticky demonstrují elektromobilitu, se v tomto zážitkovém světě nachází také vlastní restaurace a obchod ID. V něm se můžete blíže seznámit s přednostmi a variantami výbavy modelů ID.3 a ID.4, a to buď při 60minutovém představení vozu našimi specialisty a poradenství při jeho koupi, nebo při konfiguraci Vašeho vysněného modelu na ohromné obrazovce. Ti, kteří dávají přednost bližšímu seznámení s modelem ID., mohou tak učinit přímo ze sedadla řidiče. Nebo si při testovací jízdě s jedním z modelů ID., které jsou pro tento účel na místě k dispozici, můžete v reálném provozu vyzkoušet, jaké pocity přináší budoucnost elektromobility.

Náš ID. tým Vám ochotně poradí při konfiguraci modelu ID., stejně jako s problematikou nabíjení elektrickou energií z obnovitelných zdrojů a řešením nabíjení vozu u Vás doma.

Ruční montáž na výrobní lince

 

Skleněná manufaktura má co nabídnout i technickým nadšencům - zejména těm, kteří chtějí vidět, jak se zde kompletuje model ID.3 s neutrální bilancí emisí CO₂. Zcela mimořádnou skutečností přitom je, že naši návštěvníci mohou nejenom chvíli sledovat pohyb vozu ID.3 na výrobní lince, ale pod odborným dohledem mohou přiložit ruku k dílu - a pokud to situace dovolí, tak se mohou dokonce podílet na montáži svého vlastního elektromobilu. Jakmile je ID.3 připraveno pro jízdu po silnici, je pro budoucího majitele připravena výjimečná událost, kterou je osobní převzetí vozu. Okázalé představení je pak dokonalým zakončením dne stráveného ve skleněné manufaktuře - a převzetí vozu se stane nezapomenutelným zážitkem.

Prosklená manufaktura v Drážďanech
https://www.glaesernemanufaktur.de/en.html

 

¹ Všude, kde je to možné, jsou emise eliminovány a snižovány přímo v provozech společnosti Volkswagen. Odpovídajícím způsobem jsou ke snižování emisí zavázáni také všichni naši dodavatelé. Emise CO₂, které nelze eliminovat nebo snížit, jak v továrnách Volkswagen, tak i prostřednictvím odpovídajících závazků v dodavatelském řetězci, jsou ve stejné výši kompenzovány certifikovanými projekty na ochranu klimatu.

² Dojezdová vzdálenost je určena u základní výbavové varianty modelu ID.4 s kapacitou baterie 77 kWh a pohonem zadní nápravy (spotřeba energie (kWh/100 km): kombinovaný provoz od 16,2 do 16,9; emise CO₂ (g/km): 0) z hlediska dojezdu při absolvování jízdních cyklů podle celosvětově harmonizovaného standardu WLTP pro osobní a lehké užitkové vozy na testovací stanici. Skutečná dojezdová vzdálenost podle měřicího standardu WLTP se v praxi může lišit a je závislá na jízdním stylu, rychlosti jízdy, použití komfortních a přídavných spotřebičů, vnější teplotě, počtu spolujezdců a zavazadel a výškovém profilu trasy jízdy.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.