Menu
Zavřít

Obyvatelka Osla Victoria Kippersund Absolutně elektrizující Oslo

Obyvatelka Osla Victoria Kippersund Absolutně elektrizující Oslo

Lorem ipsum vix at error vocibus, sit at autem liber? Qui eu odio moderatius, populo pericula ex his. Mea hinc decore tempor ei, postulant honestatis eum ut. Eos te assum elaboraret, in ius fastidii officiis electram.

Sociální média mohou být zdrojem inspirace pro trvale udržitelný rozvoj a elektromobilitu. A beze zbytku to platí i pro Victorii Kippersund. Koupila si model e-up! a brzy se přesvědčila, že to byla investice do budoucnosti.

Facebook jako iniciátor
ekologického způsobu života

Když jsme se zeptali Victorie Kippersundové, co ji motivovalo k nákupu elektromobilu, jako důvod uvedla sociální síť Facebook. 34letou Norku inspiroval článek o ideách trvale udržitelného způsobu života. Ve druhém bodě tam bylo uvedeno: "Jízda v elektromobilu". Existovaly však i další důvody, které hovořily pro elektromobilitu a které Victorii nakonec přesvědčily, aby si e-up! koupila.

"Jsem přesvědčena, že tento druh mobility budeme v budoucnosti využívat všichni."

Již dnes jsme součástí mobility budoucnosti

Představa, že může aktivně formovat budoucnost, se Victorii od počátku zamlouvala. Na přemýšlení o tom, jaké auto koupit, potřebovala jen velmi málo času. Ve voze e-up! jezdí od června 2015 a je to její první vlastní automobil. Její rozhodnutí, stát se již dnes součástí světa budoucnosti, má také mnoho společného s norskou vládou. Ta již v devadesátých letech začala pracovat na vytvoření infrastruktury pro elektromobily. Vedle různých zvýhodnění byli potenciální kupci osvobozeni od daní, některá parkoviště v centru města byla vyhrazena pro elektromobily, které navíc mohou jezdit v pruzích vyhrazených pro autobusy. Logickým důsledkem je, že od té doby představují elektromobily více než 20 procent ze všech nových registrací v Norsku.

"Když si člověk koupí elektromobil, je to investice do budoucnosti".

Městské vozidlo je optimální pro jízdy na krátké vzdálenosti

Jízda od školy její šestileté dcery do fitness studia trvá Victorii, kde pracuje jako asistentka manažera, přibližně 20 minut. Tuto trasu jezdí se svým vozem e-up! dvakrát denně a také občas absolvuje spontánní výlety do centra Osla. Ty jsou zcela bez problémů s parkováním, protože je zde k dispozici dostatek bezplatných parkovišť pro elektromobily.

Dokonalá kompozice: Victoria a její e-up!.

S trochou fantazie má člověk i v zimě dostatek energie

Victoria, která žije na předměstí Osla ve čtvrti Røa, si ví rady i zimě: Předpoklady pro elektromobilitu jsou v Norsku na takové úrovni, jako nikde jinde. Zimy jsou zde však dlouhé a studené. Proto musíte řídit trochu ekonomičtějším způsobem, říká pragmatická Norka. V zimě si občas oblékne teplou bundu, aby v autě nemusela používat topení.

"V Oslu budete jen těžko hledat čtvrť BEZ nabíjecí stanice. V případě, že si nejsem jistá, použiji aplikaci mapy na svém chytrém mobilním telefonu."

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.