Menu
Zavřít

Obyvatel Amsterdamu Paul Juda Absolutně elektrizující Amsterdam

Obyvatel Amsterdamu Paul Juda Absolutně elektrizující Amsterdam

Lorem ipsum vix at error vocibus, sit at autem liber? Qui eu odio moderatius, populo pericula ex his. Mea hinc decore tempor ei, postulant honestatis eum ut. Eos te assum elaboraret, in ius fastidii officiis electram.

Pokud žijete v centru Amsterdamu, potřebujete při jízdě automobilem spoustu trpělivosti, protože v nizozemské metropoli s úzkými uličkami není mnoho prostoru. To neplatí v případě, že řídíte e-up! - podobně jako Paul Juda. Náhodou dostal příležitost vyzkoušet si elektromobil, který jej okamžitě přesvědčil.

e-Láska
na první pohled

Paul se v Amsterdamu narodil a v metropoli Holandska žije stále. Podle jeho názoru neexistuje lepší auto než e-up!. Pro tohoto muže z Nizozemska to byla láska na první pohled - elektromobil je tichý, lokálně neprodukuje žádné emise a navíc vypadá dobře. Kompaktní e-up! navíc poměrně hladce proplouvá hustou dopravou hlavního města.

"Je to trochu jako dovolená. Žádný hluk, žádné emise a atraktivní design - do auta jsem se okamžitě zamiloval."

Kompaktní, hospodárný, šetrný k životnímu prostředí:
e-up! má mnoho výhod

Paul vypráví, jak nervy drásající může být jízda v ulicích Amsterdamu. Vždy je nutné mít časovou rezervu. Další výzvou v centru Amsterdamu je nalezení volného parkovacího místa. Kompaktní e-up! je tak praktický ze dvou důvodů - jak při jízdě v hustém provozu tak i při hledání parkovacího místa. Další výhodou, kterou Paul zmiňuje, je, že město Amsterdam podporuje alternativní způsoby dopravy. V praxi to znamená, že řidiči elektromobilů dostanou finanční příspěvek a při pořízení nezaplatí žádné daně. Pro obyvatele Amsterdamu je e-up! proto ideální a v každém ohledu dobrou volbou.

Paul se přes noc stal majitelem vozu e-up!

Z Paulova bytu do advokátní kanceláře, pro kterou pracuje, jsou to přesně tři kilometry. Obvykle jezdí tam a zpět na kole - stejně jako většina lidí v cyklistickém hlavním městě světa. Když potom jede se svým vozem e-up! nakoupit, je vždy mile překvapen, jak velký jeho zavazadlový prostor ve skutečnosti je. e-up! je také velmi praktický pro spontánní sportovní aktivity. Koneckonců, kdo rád jezdí domů na kole zpocený po běhání nebo s mokrými vlasy po plavání?

"Následující den jsem se u prodejce zeptal, zda by nešlo získat e-up! protiúčtem za můj Golf."

 

Byla to náhoda, díky níž si mohl vyzkoušet jízdu v tomto malém žihadle s elektrickým pohonem. Prodejce Paulovi nabídl, že mu e-up! v rámci svých služeb půjčí. Jeho Golf totiž právě musel na servisní prohlídku. A protože Paul nikdy neřídil elektromobil, rozhodl se, že ho vyzkouší. Byl z něj okamžitě nadšen - dokonce tolik, že se následující den rozhodl, že svůj Golf vymění za e-up!. Od té doby se stal velkým fanouškem svého elektromobilu a nikdy nelitoval svého rozhodnutí: "Golf je skvělý, ale e-up! je prostě mě mnohem lepší auto."

Ve voze e-up! se nabijete energií a pohodou

Paul na voze e-up! oceňuje zejména pohodovou jízdu. Zjistil, že v elektromobilu jezdí mnohem předvídavějším způsobem. Důvodem je možná také to, že při opatrné jízdě můžete ušetřit energii. To není špatný vedlejší účinek.

"Při řízení elektrombilu jste klidnější a ohleduplnější."

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.