Menu
Zavřít

Otevírá spoustu možností

To platí jak pro nový model T-Roc Cabriolet, tak pro Česko jako dovolenkovou destinaci v době globální pandemie covidu-19. Ostatně máme tady krásně a bezpečno, tak se spolu s Lucií a Kristýnou pojďme podívat na malebné výhledy naší krajiny na jejich bezstarostném výletě do Krkonoš. Nechte se inspirovat!

O těch nejvyšších horách se někdy říká, že je to taková střecha světa. A pokud bychom takovou měli hledat v Čechách, pak musíme do těch nejvyšších, tedy do Krkonoš. Přesně tam v letošním létě, kdy jsou dovolené v zahraničí riskantní kvůli nejistě se rozvíjejícím ohniskům nákazy covid-19, může zamířit řada z nás a užít si tak kýžený odpočinek na čerstvém vzduchu. A nejen to, ale i spoustu dalších aktivit, které doslova pomůžou vyčistit hlavu. Nový T-Roc Cabriolet je na takovéhle stylové výlety ideální parťák. 

Míst, kam v nejvyšších českých horách vyrazit, je opravdu mnoho. Lucie a Kristýna jim chtěly být co nejblíž, vybraly si proto jednu z nejvýše položených bud v oblasti, Erlebachovu boudu kousek nad Špindlerovým Mlýnem. Z místa se dá podnikat řada výletů do okolí, ať už na Sněžku, či po jiných trasách. Stavba má dlouhou historii a její majitelé, kteří zde hospodaří již 23 let, ji citlivě přestavěli do podoby moderního wellness hotelu. Je hlavní budovou Resortu sv. František, jehož součástí je i další ubytování, Kaplička sv. Františka, relax zóna a minizoo s kozami, ovcemi a koňmi. 

A jelikož nejlepší relax je ten aktivní, Lucie s Kristýnou ocenily i fakt, že je tu spousta míst vhodných pro sportování. V jejich případě ze všeho nejvíce nadchly venkovní prostory pro jógu. Lucie se jí ostatně už několik let věnuje na lektorské úrovni a mladší Kristýnu tak trochu do Krkonoš vzala na malý soukromý workshop.

Celé to bylo naplánované tak, aby si holky udělaly radost, a přesně pro to je i T-Roc Cabrio jako stvořený. Nabízí agilitu i eleganci, lze k němu snadno připojit mobilní telefon a propojit s jeho aplikacemi. Stáhnout střechu mu trvá jen 9 sekund a lze ji sklápět až do rychlosti 30 kilometrů za hodinu. A navíc skvěle vypadá!

Text: Redakce
Foto: Václav Jirásek 
Lokalita: Resort Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda, Špindlerův Mlýn 109 www.erlebachovabouda.cz

Jóga je tu od toho, aby vám pomohla soustředit se na váš vnitřní svět.
T-Roc Cabriolet vám zase rozšíří výhled, ať už pojedete kamkoliv. 

Erlebachova bouda je jedním z nejkrásnějších ubytování, které v Krkonoších můžete najít. Má skvělou polohu, citlivá přestavba z obyčejné staré chalupy udělala decentní moderní budovu. A to, co se skrývá uvnitř, je jako stvořené pro odpočinek, ať už jde o wellness, nebo o nabízené možnosti aktivního relaxu. 

Jóga je skvělou aktivitou, jak zahájit den. Pod vedením lektorky Lucie si Kristýna příjemně uvolnila celé tělo po dlouhé cestě. Pokud si i vy chcete zacvičit s Luckou, sledujte její profil Luckyyoga8 na Instagramu, kde najdete mimo jiné i její rozvrh. A co si na jógu obléci? Holky si oblíbily české značky Circle a Wemove, jejich oblečení je vhodné nejen na jógu, ale i na túru či jízdu na koni.

Nejen jógové podložky, ale i výbavu na celý víkend dokáže pobrat T-Roc Cabriolet. Jeho kufr má objem 284 litrů, a tak není problém vzít si věci na cvičení, výlet a třeba ještě i něco stylového na sebe. 

Takový víkend v horách přinese svěží vítr do vašich všedních i nevšedních dní. T-Roc se může pochlubit tím, že do jeho výbavy krom chytrých technologií patří i slunce. Stačí jen stáhnout střechu. 

Krkonoše jsou jako stvořené pro túry. Z Erlebachovy boudy je to na Sněžku necelých deset kilometrů, což se dá zvládnout v klidu během jednoho dne i při nijak závratném tempu.

Po pořádném výletě je samozřejmě nejlepší dát si zdravou svačinu. Na hotelu proto oceníte skvělou kuchyni, ať už jde o tradiční kyselo, nebo i něco modernějšího. 

Někteří lidé říkají, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu. To můžou Lucie s Kristýnou jen potvrdit. Ale musíme k tomu dodat, že z kabrioletu to taky stojí za to!

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.