Menu
Zavřít

Čistě elektrické SUV s pohonem všech kol ID.4 GTX

 

Cena od (vč. DPH)
1 451 900,-
Spotřeba
18,4
kWh/100km

Spojení racionálního myšlení a radosti z jízdy

Zrychlení z 0 na 100 km/h za 6,2 sekundy a jízda lokálně zcela bez emisí CO₂: S novým ID.4 GTX nemusíte už dělat žádné kompromisy, abyste mohli být ohleduplní k životnímu prostředí. Můžete si užívat sportovní výkon typický pro modely s pohonem všech kol, avšak s čistě elektrickým pohonem a velkou dojezdovou vzdáleností. Nové ID.4 GTX je sportovní jako GTI, komfortní jako SUV a ohleduplné k životní prostředí jako ID.

ID.4 GTX má celou řadu vynikajících vlastností. Zde jsou tři vybrané:

Pohon všech kol

Pohon všech kol pro všechny, kteří rádi jezdí sportovním způsobem téměř za každého počasí.

Více o pohonu všech kol

Design

Exkluzivně a v rámci sériové výbavy: 20“ kola z lehké slitiny, mřížky sání vzduchu v černé barvě ve vysokém lesku a výrazná světelná signatura lemující clony vstupů vzduchu – elektromobilita může vypadat velmi sportovně.

Více o designu

Výkon

Dva motory ID.4 GTX Vás katapultují z 0 na 100 km/h za cca 6,2 sekundy.

Více o výkonu

Technologie

Pohon všech kol

Radost z jízdy na úrovni SUV

Připravený pro jízdu na rozmanitém povrchu: Sportovní pohon všech kol vozu ID.4 GTX Vám pomůže dostat se do cíle Vaší cesty. Síla jeho motorů je podle potřeby rozdělována na všechna čtyři kola. Exkluzivní jízdní profil Traction aktivuje nastavení, která zajistí dobrou trakci a lepší držení vozu ve stopě, a to i na nezpevněných cestách nebo na kluzkém povrchu.

Výkon

Čistě elektrický výkon

Díky zrychlení z 0 na 60 km/h za pouhých 3,2 sekundy a z 0 na 100 km/h za 6,2 sekundy posouvá ID.4 GTX radost z jízdy na čistě elektrický pohon na zcela novou úroveň. Žádné řazení, žádné přerušení přenosu síly - jenom plynulé zrychlování, při kterém Vám naskakuje husí kůže. Dojezdová vzdálenost až 480 km¹ je pak zárukou toho, že bez obav uspokojíte všechny potřeby každého dne a můžete se bez obav vydat i do přírody. A díky maximální rychlosti 180 km/h přitom za sebou můžete nechat nejenom starosti všedního dne.

Progresivní řízení & sportovní podvozek

Vyladěný na radost z jízdy

ID.4 GTX je ztělesněním sportovního temperamentu. Abyste jej mohli pocítit na vlastní kůži, je tento model vybaven sportovním podvozkem s tuhým naladěním pružin, tlumičů i stabilizátorů. Progresivní řízení navíc díky optimalizované odezvě na pohyby volantu zvyšuje jízdní dynamiku. Zejména při sportovní jízdě nebo jízdě v serpentinách je tak zajištěn bezprostřední zážitek z jízdy a ještě větší zábava.

Vyšší maximální hmotnost přívěsu

Pro všechny, kteří chtějí uvést věci do pohybu

Potřebuje při trávení volného času nebo při podnikání přepravovat rozměrné předměty? To nebude žádný problém, protože ID.4 GTX může být na přání vybaveno sklopným tažným zařízením. To díky pohonu všech kol umožňuje připojení také brzděného přívěsu s vysokou maximální hmotností. V případě, že tažné zařízení není potřebné, lze jej sklopit a skrýt pod nárazníkem.

MEB - Modulární platforma pro elektromobily

Mimořádná nabídka prostoru

Nezáleží na tom, zda se jedná o automobil do města, SUV, nebo o 5místný prostorný vůz: Modulární platforma pro elektromobily MEB je základnou pro celou řadu modelů a platí to i pro nové ID.4 GTX. Inovativní konstrukční platforma byla navržena speciálně pro elektromobily a umožňuje optimální využití možností této technologie. Lze tak například realizovat mimořádně dlouhý rozvor náprav s krátkými přesahy karoserie. Model ID.4 GTX Vás zaujme také mimořádnou nabídkou prostoru, jež převyšuje standard automobilové třídy.

Design

Exteriér

Extrémně sportovní

Nové ID.4 GTX je skvělým příkladem toho, jak úžasně může vypadat elektromobil - futuristická 20" kola z lehké slitiny v exkluzivním GTX designu, černě lakovaná střecha, jež je typická pro model ID.4, podélné střešní nosníky nebo černé vstupy vzduchu ve vysokém lesku. Střešní lišty a dekor C-sloupku karoserie je pak v exkluzivním provedení v antracitové barvě. Dalším jedinečným detailem je elegantní světelný pás mezi světlomety a centrálním logem Volkswagen. Písmena "GTX" na přední partii, blatnících a na zádi se sponou difuzoru v šedé metalíze Galvano pak identifikují tento model ID.4 jako dokonalého atleta. A to vše dostanete sériově.

Ambientní osvětlení exteriéru

Světlo nahrazuje chrom

Nové ID.4 GTX okouzlí svou jedinečnou světelnou signaturou, jejíž součástí je elegantní světelný pás mezi krásně tvarovanými světlomety LED Matrix a centrálním logem Volkswagen. Světlomety LED Matrix Vás přivítají, jakmile Vaše ID.4 GTX odemknete nebo se k němu přiblížíte. Také přední nárazník lakovaný ve vysokém lesku je doplněn světelnou signaturou lemující clony vstupů vzduchu. Sériová 3D LED zadní světla s dynamickými směrovými světly a volitelnými animacemi pak posouvají sportovní styl vozu do zcela nového světla. Završením světelného designu jsou zapuštěná osvětlená madla dveří.

Barevný design exteriéru

Vytváří působivé akcenty

Nové ID.4 GTX má celou řadu možností, jak na sebe upoutat pozornost - například Vaší oblíbenou barvou. Mimořádně sportovním dojmem zapůsobí například v červeném laku Kings Red, se kterým je sladěné také červené ozdobné prošívání, které dále akcentuje výrazný design interiéru. Unikátní vlastností pak je, že Vámi zvolená barva vozu je doplněna střechou lakovanou v luxusní černé barvě, černě lakovanými podélnými střešními nosníky a C-sloupky karoserie a střešními lištami v antracitové barvě ve vysokém lesku. Výsledkem je dokonalá kompozice tvořená zajímavými kontrasty.

Interiér

Harmonie barev s puncem exkluzivity

Nové ID.4 GTX kombinuje příjemný pocit z velkého prostoru s celou řadou sportovních detailů. Vedle červeného ozdobného prošívání látkových potahů GTX vzbuzuje závodní dojem i palubní deska a obložení předních dveří. Nástupní prahové lišty a spona volantu s nápisy "GTX" vizuálně symbolizují, že jste se stali součástí nové sportovní generace elektromobility. Evidentní výkon, který Vám signalizuje pouze jediné: Vystartujte!

Výbavové linie

GTX
Od Kč 1 451 900,-

GTX

77 kW (170 k)
Automatická převodovka
Elektro
Spotřeba: 18,4 kWh/100km
Emise CO₂: 0 g/km
Kapacita baterie 77 kWh, výkon 220 kW (299k)
 • Nabíjení 11 kW AC, 125 kW DC
 • Pohon 4MOTION (4x4)
 • 20" kola z lehkých slitin "Ystad"
 • Tepelné čerpadlo
 • Navigace Discover Pro s 10" displayem
 • IQ.Light LED Matrix přední světlomety
 • 3D LED zadní světla s animací
 • LED osvětlení lišty mezi světlomety
 • App-Connect Wireless
 • Adpativní tempomat ACC
 • Lane Asisst (systém pro udržování vozu v jízdním pruhu)
 • Automatická klimatizace Climatronic (3-zónová)
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Multifunkční vyhřívaný volant v kůži
 • Vyhřívané čelní sklo
 • Akustický parkovací systém ParkPilot (senzory vpředu i vzadu)
 • Ambientní osvětlení interiéru (30 barev)
 • Nabíjecí kabely pro domácí zásuvku i veřejné dobíjecí stanice
Konfigurovat

Udělejte si sami názor na ID.4 GTX

Nabíjení & dojezdová vzdálenost

Dojezdová vzdálenost

Dojedete s ním dále

Ráno jedete pohodlně do práce a potom vyrazíte s plnou výbavou na sportovní víkend - s ID.4 GTX to nepředstavuje žádný problém. K dispozici totiž máte baterii s využitelnou kapacitou 77 kWh, která v reálném provozu zajišťuje dojezd 340-480 km¹.

Nabíjení při cestování

Nabíjení je velmi snadné

Od teď už budete mít mnohem méně starostí. Se službami We Charge budete mít po celé Evropě přístup k více než 200 000 nabíjecích stojanů včetně kompletní sítě rychlonabíjecích stanic IONITY. Pomocí aplikace We Connect ID. se v rámci služeb We Charge můžete připojit k nabíjecí stanici a využívat exkluzivní výhody, které začínají na nulových měsíčních poplatcích.

Více o We Charge

Nabíjení doma

Wallbox pro Váš domov: ID. Charger

Nabíječka ID. Charger je Vaší nabíjecí stanicí u Vás doma. Díky ní tak ráno nastoupíte do Vašeho ID.4 GTX s plně nabitou baterií a plní energie vystartujete do nového dne. Energii čerpáte v době, kdy spíte. Nabíječka ID. Charger je k dispozici ve třech variantách, které se liší konektivitou a inteligentními vlastnostmi. V případě, že si to přejete, můžete mít k dispozici model s připojením k wifi síti, s podporou 4G sítě a/nebo integrovaným odečtem čerpané energie. Inteligentní funkce nabíječky je možné řídit prostřednictvím aplikace We Connect ID. přes služby We Charge.

Rovněž instalaci wallboxu ID. Charger Vám zpříjemníme tak, jak je to jen možné. Naše instalační služba zajistí vše - od bezplatné prohlídky na místě před instalací, až po vlastní montáž. Vše od jednoho dodavatele. Samozřejmě máte vždy možnost, zajistit si montáž wallboxu ID. Charger od Vámi vybrané firmy s potřebnou odbornou způsobilostí. Preferovanou variantu wallboxu ID. Charger i jeho montáž instalační službou si můžete pohodlně objednat buď online, nebo u prodejce automobilů Volkswagen.

Nabídka wallboxů ID. Charger

Komfort

AR Head-up displej

Moderní navigace

V novém ID.4 GTX máte vše podstatné ve svém zorném poli. Volitelný Head-up displej s rozšířenou realitou promítá důležité informace přímo do zorného pole na přední sklo. Díky technologii rozšířené reality tak můžete vidět navigační pokyny na vozovce přesně v místě, kam máte jet nebo kam máte odbočit. Do cíle své cesty tak dorazíte naprosto uvolněně, protože se stále můžete koncentrovat na dění na vozovce.

ID. Light

Srozumitelná komunikace

Vaše ID.4 GTX s Vámi komunikuje také vizuálně prostřednictvím ID. Light a v kombinaci s navigačním systémem Vám pomáhá, abyste pohodlně zvládali nástrahy silničního provozu. Automobil Vás pozdraví a upozornění Vašeho infotainment systému i asistenčních systémů převede na světelné signály, které Vás pak pohodlně navigují v silničním provozu. V případě, že použijete hlasové ovládání, ID. Light Vám dá na Váš hlasový pokyn zpětnou vazbu. A když ID.4 GTX opustíte, ID. Light se s Vámi rozloučí světelným signálem, jenž znamená pozdrav na rozloučenou.

Hlasový asistent & pozdrav

Řekněte Vašemu ID.4 GTX „Ahoj“

Při řízení už není nutné používat tlačítka nebo přepínače, které odvádějí Vaši pozornost. Nyní se můžete soustředit pouze na dění v silničním provozu. Například rádio, navigační systém nebo Váš telefon můžete ovládat zcela intuitivně svým hlasem. Stačí jen když řeknete "Ahoj ID." a systém Vám bude rozumět.

Zážitek z jízdy

Zní to jako radost z jízdy

Zažijte zcela nový pocit z jízdy: Nastartujte Vaše ID.4 GTX a nastavte volicí páku do polohy "D". Následně zazní tón a ID. Light pod předním sklem Vám signalizuje, že vůz je připraven k jízdě. Na Vaši přítomnost pak až do rychlosti 30 km/h upozorňuje ostatní účastníky provozu zvuk, který byl speciálně vyvinutý pro modely z rodiny ID. Díky síle elektromotorů pak sprint z 0 na 100 km/h trvá pouhých 6,2 sekundy.

Keyless Access

Komfortní nastoupení do nového světa

ID.4 GTX díky systému Keyless Access, který je součástí volitelné výbavy, rozpozná klíč od vozu ve Vaší kapse a odemkne se, jakmile přiblížíte svou ruku k madlu dveří. Volitelný systém Easy Open & Close pak zajistí, že pro otevření nebo zavření elektricky ovládaných dveří zavazadlového prostoru postačí pouze malý pohyb nohou pod zadním nárazníkem. Jak vidíte, inovativní technologie usnadní mnoho věcí.

Panoramatické střešní okno

Nebeské výhledy

Volitelné panoramatické střešní okno, které se rozprostírá přes celou šíři střechy, představuje díky své ohromné prosklené ploše prvek, který na sebe sám o sobě přitahuje pozornost. Nejkrásnější na něm je však volný výhled na nebe. Příjemnou teplotu v interiéru vozu pak zajistí jeho tónované sklo. Před přímými slunečními paprsky Vás ochrání roleta, kterou lze ovládat například hlasovými pokyny. Stačí jen říct: "Ahoj ID., ukaž mi hvězdy" a roleta se otevře.

Ještě více o ID.4 GTX

ID.4 GTX okouzlí svým inteligentním vzhledem, jenž prozrazuje výkon, který se v něm skrývá. Nezáleží na tom, zda jste řidič, spolujezdec nebo si jej jen prohlížíte.

Vlastnosti ID.4 GTX

IQ.DRIVE

Rádio & navigace

Zpět na přehled

Konektivita

Zpět na přehled
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.