App-Connect

Aplikace ve Vašem telefonu můžete využívat i ve voze Volkswagen

Chcete Vaše oblíbené aplikace na chytrém telefonu využívat pohodlně i v průběhu jízdy ve Vaše voze? Díky rozhraní App-Connect je to nyní jednoduché jako nikdy v minulosti. Vybrané aplikace a data uložená v chytrém telefonu se paralelně zobrazují ve Vašem zorném poli na displeji infotainment systému ve Vašem voze Volkswagen, odkud je lze pohodlně ovládat. Je tak možné jednoduše přistupovat například k hudbě, zpravodajství, mapám nebo audioknihám. Volkswagen aktuálně podporuje tři technologie pro připojení chytrých mobilních telefonů, které přinášejí celou řadu možností - Apple CarPlay™, Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®. Apple CarPlay™ a Android Auto™ od společnosti Google lze navíc využívat bez použití kabelu. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány.
Informace o kompatibilitě chytrých telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/ , s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a s rozhraním MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/ 

Stále ve spojení s Vaším ID.4 GTX

We Connect Start

Digitální služby We Connect Start² promění Vaše ID.4 GTX na automobil připojený do sítě. Díky pevné SIM kartě je Vaše ID.4 GTX na přání vždy online. Kdykoli tak získáte informace o situaci v dopravě v reálném čase, o nabíjecích stanicích včetně aktuální obsazenosti, cenách a otevírací době. Díky aplikaci Volkswagen budete mít přehled o Vašem vozidle a Váš chytrý telefon se promění na dálkové ovládání. Aktualizace systému navíc zajistí, že bude mít neustále jeho nejnovější verzi. Pomocí aplikace získáte také informaci o zbývající dojezdové vzdálenosti, můžete nastavit klimatizaci nebo můžete spustit, resp. ukončit proces nabíjení. Služby We Connect Start lze po dobu tří let využívat bezplatně. Stále tak budete ve spojení s Vaším vozem, bez ohledu na to, zda jste právě na ulici nebo ležíte na pohovce.

Více o We Connect Start

1) V závislosti na zemi, modelu a mobilním operátorovi.

2) Pro užívání služeb VW Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službě We Connect Start. Dále je pro službu We Connect Start nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Start po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci prostřednictvím aplikace Volkswagen. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány. Využívání mobilních služeb online We Connect Start je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. S ním jsou v rámci pokrytí signálem mobilní sítě na území Evropy spojené náklady za datové přenosy, které hradí společnost Volkswagen AG. Pro využívání bezplatné aplikace Volkswagen je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. Dostupnost jednotlivých služeb se může v jednotlivých zemích lišit. Smlouva na využívání těchto služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se může v průběhu trvání smlouvy měnit, resp. může být upraven. Bližší informace získáte na adrese https://connect.volkswagen-we.com/cs_CZ/objevit-we-connect.html a/nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Zavřít
Menu
Zavřít

Čistě elektrické SUV s pohonem všech kol ID.4 GTX

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.