Menu
Zavřít
Cena od (vč. DPH)
851 900,-
Výkon motoru
150 - 280
k
Spotřeba paliva
4,9 - 9
l/100km

Vysoký komfort pro Váš lepší život

Patříte k velmi zaneprázdněným lidem, kteří jsou často na služební cestě nebo jsou odpovědní za každodenní život rodiny? Pak je pro Vás velmi důležité, abyste měli k dispozici spolehlivý automobil. Právě tím je Passat Variant. Kromě spolehlivosti toho však nabízí mnohem více - jeho úkolem je totiž usnadnění Vašich úkolů. Díky jeho intuitivně ovládaným funkcím se každá jízda promění na zážitek komfortu na nejvyšší úrovni.

Exteriér Elegance a dynamika dotažená do nejmenšího detailu

Kombinace sportovního temperamentu a harmonických linií. Dynamický design s výraznou světelnou signaturou propůjčuje vozu Passat Variant suverénní a sebevědomý vzhled.

Interiér Promyšlená koncepce prostoru

Interiér zajišťuje nejen vysokou úroveň komfortu, ale rovněž příjemný pocit z prostoru. Z atraktivních prvků lze jmenovat vysoce kvalitní sedadla nebo dekory.

Ambientní osvětlení Vytvořte si individuální atmosféru

Volitelné nepřímé ambientní osvětlení, jehož intenzitu je možné regulovat, vytvoří působivý a jedinečný pocit vnímání prostoru.

Výbavové linie

Business
Od Kč 851 900,-
Elegance
Od Kč 996 900,-
R-Line
Od Kč 1 077 900,-

Business

110 kW (150 k)
Manuální převodovka / Automatická převodovka
Benzin / Diesel
Spotřeba paliva: 4,9 - 7,6 l/100km
Emise CO₂: 0 - 171 g/km
 • LED technologie osvětlení vpředu i vzadu
 • Multifunkční volant v kůži (s pádly pro řazení pro DSG)
 • e-Call
 • Rádio s displejem 6,5''
 • Digitální radiopřijímač (DAB+)
 • Příprava na We Connect a We Connect Plus
 • 3-zónová klimatizace
 • Sedadla s bederními opěrkami
 • Airbagy řidiče a spolujezdce včetně bočních i pro vnější zadní sedačky
 • 16'' kola (17'' pro motory s výkonem 140 kW)

Konfigurovat

Elegance

110 - 206 kW (150 - 280 k)
Automatická převodovka / Manuální převodovka
Benzin / Diesel
Spotřeba paliva: 4,9 - 9 l/100km
Emise CO₂: 0 - 203 g/km
 • LED technologie osvětlení vpředu i vzadu
 • Multifunkční volant v kůži (s pádly pro řazení pro DSG)
 • e-Call
 • Navigace Discover Media s 8'' displejem
 • Digitální radiopřijímač (DAB+)
 • Příprava na We Connect a We Connect Plus
 • 3zónová klimatizace
 • Sedadla s bederními opěrkami
 • Airbagy řidiče a spolujezdce včetně bočních i pro vnější zadní sedačky
 • 17'' kola z lehké slitiny
 • Rezervní kolo
 • Zásuvka na 230 V pro cestující vzadu
Konfigurovat

R-Line

110 - 206 kW (150 - 280 k)
Automatická převodovka / Manuální převodovka
Benzin / Diesel
Spotřeba paliva: 5 - 8,9 l/100km
Emise CO₂: 0 - 202 g/km
 • Logo „R-Line“ na mřížce chladiče
 • Nárazníky a rozšířené prahy v R-Line designu
 • Multifunkční sportovní volant v kůži s hliníkovým dekorem (s pádly pro řazení pro DSG)
 • Sportovní sedadla
 • Potahy v kůži „Nappa" s R-Line logem
 • LED technologie osvětlení vpředu i vzadu
 • e-Call
 • Navigace Discover Media s 8'' displejem
 • Digitální radiopřijímač (DAB+)
 • Příprava na We Connect a We Connect Plus
 • 3zónová klimatizace
 • Sedadla s bederními opěrkami
 • Airbagy řidiče a spolujezdce včetně bočních i pro vnější zadní sedačky
 • 18'' kola z lehké slitiny
 • Rezervní kolo
 • Zásuvka na 230 V pro cestující vzadu


Konfigurovat

Komfort

Passat Variant zapůsobí mnoha způsoby. Například díky svým komfortním funkcím, které při cestování na dlouhé i krátké vzdálenosti přispívají k Vašemu pohodlí.

Digital Cockpit
Interaktivní a s vysokým rozlišením

Analogové přístroje patří minulosti. Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní digitální přístrojová deska "Digital Cockpit" Vám poskytne mnohem více informací než jen údaje o rychlosti a stavu paliva v nádrži.

Více o Digital Cockpit

Easy Open
Dveře zavazadlového prostoru otevřete lehkým pohybem nohy

Představte si, že Vaše pohodlí začíná ještě před tím, než se rozjedete. Díky volitelné funkci "Easy Open" totiž můžete dveře zavazadlového prostoru s elektrickým ovládáním otevřít pouze jedním malým pohybem.

Více o Easy Open

IQ.DRIVE

IQ.DRIVE je naše souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy. Pro všechny, které již dnes existují, které vyvíjíme pro budoucí využití, nebo pro ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. IQ.DRIVE je současně také synonymem pro inovativní ideje s jasným zaměřením – a to na Váš komfort a Vaši bezpečnost.

IQ.DRIVE

Travel Assist

Zpět na přehled

Užívejte si komfort na stisk tlačítka

Představte si, že asistenční systémy za Vás částečně převezmou řízení Vašeho vozu Passat Variant. Pro Vás to znamená, že díky volitelnému asistentu "Travel Assist" můžete již dnes cestovat komfortnějším a uvolněnějším způsobem.

Elektromechanický posilovač brzd

Zpět na přehled

Optimalizován na krátkou brzdnou dráhu

Díky sériovému elektromechanickému posilovači brzd v kombinaci se systémem sledování odstupu "Front Assist" a s rozpoznáváním chodců může být brzdná dráha Vašeho vozu Passat Variant kratší. Je tak možné snížit například riziko kolize s chodci.

Front Assist

Zpět na přehled

Dokáže rozpoznat nebezpečí ještě dříve, než nastane

Systém dokáže rozpoznat chodce v jízdní dráze a včas před nimi varuje. Jestliže řidič na varování nereaguje, automobil automaticky brzdí a v ideálním případě tak může v rámci daných možností zabránit nehodě.

Systém proaktivní ochrany cestujících "PreCrash"

Zpět na přehled

Chráněni budete ze všech stran

Systém proaktivní ochrany cestujících Vás v rámci daných možností chrání v kritických jízdních situacích, například v případě hrozící kolize.

Parkování

Zpět na přehled

Parkování nebylo nikdy snadnější

Parkování bez asistence patří minulosti. Díky systému ParkPilot, který je součástí sériové výbavy od linie Business, a parkovacímu asistentu "Park Assist", který se dodává na přání, si při parkování a manévrování ušetříte spoustu námahy; přitom však budete mít stále kontrolu nad Vaším automobilem.

Buďte ve spojení se světem

Ve voze Passat Variant máte přístup k internetu. A to dokonce tak, jak jste již dlouho zvyklí v každodenním životě - vždy a všude. Ve spojení jste s Vašimi přáteli, rodinou i obchodními partnery. Integrovaná eSIM karta Vám umožňuje přímý přístup k mobilním službám online nebo službám We Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu.

Mobilní klíč

Váš Passat Variant můžete sdílet s dalšími lidmi

Praktický a inteligentní: Váš Passat Variant můžete na přání rychle a pohodlně otevřít a nastartovat pomocí Vašeho chytrého mobilního telefonu, který tak přebírá funkci klíče. Mobilní klíč "Mobile Key" můžete poslat také svému příteli nebo členu rodiny, který tak může bez problémů užívat Váš vůz.

Více o Mobilním klíči

We Connect Plus

Nová definice konektivity

Konektivita ve voze Passat Variant posouvá celý svět digitálních služeb se značkou Volkswagen na vyšší úroveň. Paket služeb We Connect Plus nabízí další pokročilé technologie. Od inteligentní navigace s aktuálními informacemi, přes streaming médií a internetové rádio, až po využívání chytrého mobilního telefonu jako dálkového ovládání pro celou řadu funkcí vozu. Služby tak přispívají k většímu komfortu a zajišťují zábavu i informace v reálném čase.¹

1. Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám We Connect. Dále je pro služby We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Infotainment

Díky připojení k internetu si cestu ve voze Passat Variant užijete Vy i Vaši cestující. Nechte se okouzlit vynikajícím zvukem, intuitivní navigací a komfortem českého hlasového asistenta, jenž rozumí Vašim pokynům.

Streamovací služby

Při cestování ve Vašem vozem Passat Variant se nemusíte vzdát Vašich oblíbených služeb. Prostřednictvím infotainment systému vozu máte přístup k Vámi vybrané streamovací službě, jako např. Apple Music.

Více o streamování

Čeká na Vaše příkazy: hlasové ovládání

Pomocí volitelného hlasového ovládání můžete zadávat pokyny v češtině, aniž byste přitom museli spustit oči od dění na silnici. Nezáleží na tom, zda pomocí hlasových pokynů vybíráte Vaši oblíbenou hudbu nebo plánujete trasu jízdy - hlasové ovládání je Vám vždy k dispozici.

Více o hlasovém ovládání

Rádio "Composition"
Užívejte si dobrou zábavu

Vy sami rozhodne, co budete ve Vašem voze Passat Variant poslouchat. Díky sériovému rádiu "Composition" zde nuda rozhodně nehrozí.

Více o rádiu Composition

Bezpečně, rychle a pohodlně do cíle

Navigace

Navigační systém "Discover Pro", který je součástí výbavy na přání, Vám pomůže k tomu, abyste se spolehlivě dostali do cíle Vaší cesty. Tento všestranný infotainment systém zapůsobí mnoha komfortními funkcemi, jako např. paketem Streaming & Internet nebo We Connect Plus.

Více o Discover Pro

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.