Elegance a dynamika dotažená do nejmenšího detailu

Maticové světlomety IQ.LIGHT LED svítí, aniž by oslňovaly ostatní, díky pokročilému ovládání dálkových světel.  V závislosti na jízdní situaci se jednotlivé segmenty LED speciálně zapínají nebo vypínají pro distribuci světla.

Nezáleží na tom, zda jedete ve dne ve městě, večer na venkovské silnici nebo za špatného počasí na dálnici: vaše maticové světlomety IQ.LIGHT LED se přizpůsobí dané situaci. Díky tomu si při řízení odpočinete nejen vy, ale i všichni, kteří jedou před vámi nebo za vámi.

Vyspělá regulace dálkových světel Dynamic Light Assist zlepšuje viditelnost v noci. 

Systém dokáže rozpoznat protijedoucí vozidla a vozidla jedoucí před vámi a automaticky zakryje odpovídající oblasti vašich dálkových světel.

V zastavěných oblastech také automaticky přepíná z dálkových na potkávací světla. To znamená, že můžete déle a častěji jezdit se zapnutými dálkovými světly. Ulice jsou tak lépe osvětleny a překážky lze rozpoznat dříve.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.