Užívejte si komfort na stisk tlačítka

Travel Assist

Volitelná funkce Travel Assist vám na palubě poskytne velmi užitečnou asistenci při řízení. Dokáže vás udržet v jízdním pruhu, udržovat minimální vzdálenost od vozidla před vámi a nastavenou maximální rychlost. 

Jednou z funkcí, kterou k tomu využívá, je adaptivní vedení v jízdním pruhu. Ten aktivně udržuje vozidlo uprostřed jízdního pruhu. Travel Assist se přizpůsobuje vašemu stylu jízdy a může také jet dále vlevo nebo vpravo ve vlastním jízdním pruhu místo přesně uprostřed.

V kombinaci s navigačním systémem je Travel Assist rozšířen o prediktivní tempomat a asistent pro průjezd zatáčkou. Travel Assist tak dokáže přizpůsobit rychlost vozidla příslušným rychlostním omezením a uspořádání silnic (zatáčky, kruhové objezdy atd.). 

V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou (DSG) můžete zůstat klidní i při jízdě v dopravních zácpách a při zastavování a popojíždění.

V rámci možností daných systémem.

Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.