Menu
Zavřít
Cena od (vč. DPH)
1 340 900,-
Výkon motoru
200 - 280
k
Spotřeba paliva
6,1 - 9,7
l/100km

Passat Alltrack
Přesvědčivě výkonný

Rozhodněte se pro vlastní cestu. S vozem Passat Alltrack. Jestliže čas od času jezdíte rádi mimo dálnici nebo opustíte ulice města, bude pro Vás Passat Alltrack dokonalým společníkem. Díky svým terénním vlastnostem je připraven na téměř každé dobrodružství.

Exteriér Dobrým dojem zanechá všude

Sebevědomý i mimo zpevněné cesty. Passat Alltrack s podvozkem pro špatné cesty a s ochrannými kryty spodku vozu z ušlechtilé oceli je mimo město jako doma.

Interiér Výbava, která má charisma

Sportovní a robustní vzhled najdete i v interiéru Passatu Alltrack. Vysoce kvalitní designové prvky z ušlechtilé oceli, chromu a hliníku zaujmou na první pohledu.

Výbava

Pro dobrý pocit bezpečí a pohodlí. Dokonce i v náročném terénu

Passat Alltrack je dobře připraven na téměř jakýkoliv povrch cesty. Ať už se jedná o jízdu po silnici nebo mimo ni. Díky své inteligentní technologii zažijete pocit z jízdy plný dynamiky a vynikající trakce.

Agilní chování při jízdě v zatáčkách

XDS

Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS zlepšuje trakci a jízdní vlastnosti vašeho vozu Volkswagen. Pokud by se vnitřní kolo při rychlém průjezdu zatáčkou mělo protáčet, je hnací síla cílenými brzdnými zásahy usměrněna na vnější kolo. Tím se působí proti nedotáčivosti a jízdní vlastnosti se zpřesňují. 

4MOTION. Pevné spojení s vozovkou díky dobré trakci

Pohon všech kol 4MOTION, který je součástí sériové výbavy, zvyšuje bezpečnost při jízdě po mokré a kluzké vozovce. Váš Passat Alltrack je díky tomu dobře připraven pro jízdu v náročných podmínkách.

Head-up Display vše v zorném poli

Volitelný Head-up Display poskytuje důležité informace o jízdě a zobrazuje je ve Vašem zorném poli - přímo před čelním sklem.

Více o Head-up-Display

Ad­ap­tivní regulace podvozku DCC. Věc nastavení

Adaptivní regulace podvozku DCC se prostřednictvím elektronicky řízených tlumičů trvale přizpůsobuje aktuální jízdní situaci. Pomocí volby jízdního profilu můžete měnit charakteristiku tlumičů i řízení a vybírat přitom z různých nastavení.

Varianty výbavy

Alltrack
Od Kč 1 340 900,-
Alltrack
Od Kč 1 340 900,-

Passat Alltrack

147 - 206 kW
(200 - 280 k)
Automatická převodovka
Benzin / Diesel
Spotřeba paliva: 6,1 - 9,7 l/100km
Emise CO₂: 159 - 219 g/km
 • Pohon 4x4
 • Přídavný kryt pod motorem
 • Asistent pro jízdu z kopce
 • LED technologie osvětlení vpředu i vzadu
 • Multifunkční volant v kůži (s pádly pro řazení)
 • e-Call
 • Navigace Discover Media s 8'' displejem
 • Digitální radiopřijímač (DAB+)
 • Příprava na We Connect a We Connect Plus
 • 3zónová klimatizace
 • Sedačky s bederními opěrkami
 • Airbagy řidiče a spolujezdce včetně bočních i pro vnější zadní sedačky
 • 17'' kola z lehké slitiny
 • Rezervní kolo
 • Zásuvka na 230 V pro cestující vzadu

Konfigurovat

Infotainment

Díky připojení k internetu si cestu ve voze Passat Alltrack užijete Vy i Vaši cestující. Nechte se okouzlit vynikajícím zvukem, intuitivní navigací a komfortem českého hlasového asistenta, jenž rozumí Vašim pokynům.

Streamovací služby

Při cestování ve Vašem vozem Passat Alltrack se nemusíte vzdát Vašich oblíbených služeb. Prostřednictvím infotainment systému vozu máte přístup k Vámi vybrané streamovací službě, jako např. Apple Music.

Více o streamování

Čeká na Vaše příkazy: hlasové ovládání

Pomocí volitelného hlasového ovládání můžete zadávat pokyny v češtině, aniž byste přitom museli spustit oči od dění na silnici. Nezáleží na tom, zda pomocí hlasových pokynů vybíráte Vaši oblíbenou hudbu nebo plánujete trasu jízdy - hlasové ovládání je Vám vždy k dispozici.

Více o hlasovém ovládání

Rádio Composition
Užívejte si dobrou zábavu

Vy sami rozhodne, co budete ve Vašem voze Passat Alltrack poslouchat. Díky sériovému rádiu Composition zde nuda rozhodně nehrozí.

Více o rádiu Composition

Bezpečně, rychle a pohodlně do cíle

Navigace

Navigační systém Discover Pro, který je součástí výbavy na přání, Vám pomůže k tomu, abyste se spolehlivě dostali do cíle Vaší cesty. Tento všestranný infotainment systém zapůsobí mnoha komfortními funkcemi, jako např. paketem Streaming & Internet nebo VW Connect Plus.

Více o Discover Pro

IQ.DRIVE

IQ.DRIVE je naše souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy. Pro všechny, které již dnes existují, které vyvíjíme pro budoucí využití, nebo pro ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. IQ.DRIVE je současně také synonymem pro inovativní ideje s jasným zaměřením – a to na Váš komfort a Vaši bezpečnost.

IQ.DRIVE

Travel Assist

Zpět na přehled

Užívejte si komfort na stisk tlačítka

Představte si, že asistenční systémy za Vás částečně převezmou řízení Vašeho vozu Passat Alltrack. Pro Vás to znamená, že díky volitelnému asistentu Travel Assist můžete již dnes cestovat komfortnějším a uvolněnějším způsobem.

Elektromechanický posilovač brzd

Zpět na přehled

Optimalizován na krátkou brzdnou dráhu

Díky sériovému elektromechanickému posilovači brzd v kombinaci se systémem sledování odstupu Front Assist a s rozpoznáváním chodců může být brzdná dráha Vašeho vozu Passat Alltrack kratší. Je tak možné snížit například riziko kolize s chodci.

Front Assist

Zpět na přehled

Dokáže rozpoznat nebezpečí ještě dříve, než nastane

Systém dokáže rozpoznat chodce v jízdní dráze a včas před nimi varuje. Jestliže řidič na varování nereaguje, automobil automaticky brzdí a v ideálním případě tak může v rámci daných možností zabránit nehodě.

Systém proaktivní ochrany cestujících PreCrash

Zpět na přehled

Chráněni budete ze všech stran

Systém proaktivní ochrany cestujících Vás v rámci daných možností chrání v kritických jízdních situacích, například v případě hrozící kolize.

Parkování

Zpět na přehled

Parkování nebylo nikdy snadnější

Parkování bez asistence patří minulosti. Díky systému ParkPilot a parkovacímu asistentu Park Assist, který se dodává na přání, si při parkování a manévrování ušetříte spoustu námahy; přitom však budete mít stále kontrolu nad Vaším automobilem.

Buďte ve spojení se světem

Ve voze Passat Alltrack máte přístup k internetu. A to dokonce tak, jak jste již dlouho zvyklí v každodenním životě - vždy a všude. Ve spojení jste s Vašimi přáteli, rodinou i obchodními partnery. Integrovaná eSIM karta Vám umožňuje přímý přístup k mobilním službám online nebo službám VW Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu.

VW Connect

Bezproblémové spojení s Vaším vozem Passat Alltrack

Díky řadě služeb VW Connect, které máte k dispozici, se můžete rozhodnout pro plnou konektivitu hned od začátku. Jakmile dokončíte jednorázový aktivační proces a přihlásíte se pomocí svého Volkswagen ID, je používání našich bezplatných inovativních online služeb neuvěřitelně snadné. 

VW Connect  Vám nejen zpříjemní každodenní život s Vaším vozem Volkswagen, ale také jej učiní pohodlnějším. Umožňuje Vám přístup k důležitým informacím o vozidle a nabízí cenné pohodlí při přivolání poruchy nebo plánování servisu. Kromě toho můžete na přání použít svůj chytrý telefon jako mobilní klíč, který Vám umožní otevřít a nastartovat Váš Passat GTE kombi, aniž byste museli hledat klíč. 

A s aplikací Volkswagen pro Váš chytrý telefon můžete mít přehled o důležitých údajích o Vašem voze Volkswagen, i když jste na cestách: můžete například zkontrolovat zbývající dojezd paliva nebo zda jsou všechny dveře a okna zavřené.

VW Connect Plus

Nová definice konektivity

Celý svět digitálních služeb Volkswagen posouvá konektivitu vašeho Passatu Alltrack na vyšší úroveň: VW Connect Plus nabízí na přání další chytré technologie. Patří mezi ně inteligentní navigace, která Vám prakticky v reálném čase poskytuje aktuální dopravní informace o změnách trasy nebo kde naleznete upozornění týkající se přerušení provozu. Inteligentní funkce online výpočtu trasy vám umožní pružně reagovat na měnící se podmínky a zvolit nejlepší možnou trasu. Funkce Online Map Update zajišťuje, že vaše mapy budou vždy aktuální. Aktuální informace o cenách na čerpacích stanicích a volných místech na parkovištích mezitím znamenají, že na místo dorazíte s větším klidem.

Mobilní klíč

Passat Alltrack můžete sdílet s ostatními lidmi

Praktický a inteligentní: Váš Passat Alltrack můžete na přání rychle a pohodlně otevřít a nastartovat pomocí Vašeho chytrého telefonu, který tak přebírá funkci klíče. Mobilní klíč můžete poslat také svému příteli nebo členu rodiny, který tak může bez problémů užívat Váš vůz.

Více o mobilním klíči

Nezávazná cenová nabídka
přímo od prodejce

Chcete získat cenovou nabídku nebo máte dotaz k modelu Passat Alltrack? Vyberte si svého prodejce. Ozve se Vám co nejdříve zpět.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.