Vše v zorném poli

Head-up-Display

Transparentní panel Head-up display, jenž je pro všechny modely Passat součástí příplatkové výbavy, zobrazuje všechny důležité informace o jízdě - například rychlost, hlášení asistenčních systémů nebo navigační pokyny přímo ve Vašem zorném poli. Data jsou promítána na vysoce kvalitní optickou plochu před čelním sklem, takže všechno důležité máte před Vašima očima a nemusíte spustit zrak od dění na vozovce. Zobrazované informace jsou dobře čitelné i v protisvětle. V případě, že Head-up display není potřebný, lze jej zapustit do palubní desky a zakrýt krytem, který pak plynule navazuje na plochu palubní desky.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.