Budete bezpečně směřovat k cíli a přitom budete mít dobrou zábavu

Navigace

Volitelný navigační systém Discover Pro je zakomponován do digitální přístrojové desky Digital Cockpit. Díky této možnosti si na displeji můžete nechat zobrazit informace přesně podle Vašeho přání. Příspěvkem k Vašemu individuálnímu komfortu je také přirozené hlasové ovládání, jehož prostřednictvím můžete zcela intuitivně řídit různé funkce. Společně s navigačním systémem Discover Pro získáte také rozhraní pro mobilní klíč¹. Pomocí mobilního klíče lze Váš Passat Alltrack otevřít a nastartovat prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu.

Další atraktivní vlastnosti:

  • příjem digitálního signálu DAB+
  • osm reproduktorů
  • rozpoznávání dopravních značek
  • telefonní rozhraní Comfort
  • služba Streaming & Internet
  • rozhraní App-Connect

1. Dodává se pouze s chytrými telefony Samsung, které podporují standard GSMA. Dalším předpokladem je volitelný navigační systém Discover Pro, volitelným zamykací a startovací systém bez přímého použití klíčku Keyless Access.

Dodává se pouze s chytrými mobilními telefony Samsung, které podporují standard GSMA. Dalším předpokladem je navigační systém „Discover Pro“, volitelným zamykací a startovací systém bez přímého použití klíčku "Keyless Access".

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.