Menu
Zavřít

Volkswagen Magazín

Záchranka
ZOO Praha
Technologie
Udržitelnost
Záchranka
ZOO Praha
Technologie
Udržitelnost

Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje
Elektrická rychlá ID.4 GTX pomáhá zachraňovat životy

Jsou elektromobily vhodné i pro práci, při níž jde o minuty a lidský život visí na vlásku? Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje (ZZS ZK) momentálně intenzivně testuje elektromobil Volkswagen ID.4 GTX. První zkušenosti přitom říkají, že auto náročným podmínkám bez problémů vyhovuje a řidiči jsou z něj nadšeni.

Zoo Praha a Volkswagen
Jedeme v tom společně

Jako značka jsme se zavázali, že budeme dlouhodobě pečovat o ochranu životního prostředí. I proto jsme navázali partnerství se Zoo Praha, která se výrazně zasazuje o záchranu ohrožených druhů a tím i o zachování přírodní rozmanitosti. V péči o planetu prostě jedeme společně.

Hlasové ovládání
Kdy budou auta mluvit česky?

Co vše je pro to potřeba? Co všechno už digitální asistenti v autech dovedou? A jaká je budoucnost? Na to jsme se zeptali odborníků ze společnosti Digiteq Automotive.

Ostrov Astypalaia
Ráj s nulovou uhlíkovou stopou

Ostrov Astypalaia na jihu Egejského moře právě zažívá malou revoluci. Benzin a nafta se sem vozí trajektem, plavba z Pirea trvá deset hodin. Elektrifikace veškeré dopravy proto dává smysl.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.