Plug & Charge

Snadné nabíjení. Bez karty, bez aplikace.

Díky službě Plug & Charge je přihlášení a vyúčtování u kompatibilních nabíjecích stanic zcela jednoduché a zcela automatické. Musíte jen zapojit nabíjecí kabel, všechno ostatní se vyřídí samo. Díky nabíjecí infrastruktuře podporující rozšíření Plug & Charge komunikuje stále více nabíjecích stanic s Vaším modelem ID. se softwarem pro ID. od verze 3.1 z výroby a provádí vyúčtování elektrické energie prostřednictvím Vámi zvoleného plánu We Charge. Tak pohodlné nabíjení ještě nikdy nebylo!   

Chcete využívat Plug & Charge? Jednoduše si stáhněte aplikaci Volkswagen, zvolte si We Charge dobíjecí plán a aktivujte Plug & Charge v aplikaci i ve vozidle. Více informací se dozvíte zde.

1) Vozidla, která mají software verze SW 3.1 nebo vyšší jsou připravena na funkci "Plug & Charge" již z výroby. Budeme Vás informovat, jakmile bude tato funkce k dispozici pro vozidla ID. se softwarem nižší verze než SW 3.1 už z výroby.

2) Možné jsou rovněž další tarify umožňující funkci Plug & Charge.

Zavřít
Menu
Zavřít

We Charge
Nabíjejte jednoduše

We Charge
Nabíjejte jednoduše

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen