Menu
Zavřít

18.6.2024 Ideální společník do města - ID.3 Pure Limited již od 799 900 Kč

ID.3 Pure Limited je ideální do městského provozu a lze jej objednávat již od 799 900 Kč, také s možností dotace až 200 000 Kč pro firemní klientelu. Nabídka financování s 0% úrokem a servisem na 5 let zdarma a vyřízení dotace zdarma. Novinkou je také pětimístné ID.3 Pro S s kapacitou akumulátoru 77 kWh. Všechny výbavové linie ID.3 obdržely stejně jako ostatní ID. modely nejnovější ID. software 4.0. K dispozici také výhodné edice People s výbavou zdarma v hodnotě přes 140 000 Kč. Zákazníci se mohou seznámit s elektromobilitou na vlastní kůži díky půjčovně elektromobilů ID. for all.

Praha - Volkswagen snižuje cenový práh pro vstup do světa městské elektromobility. Nový model ID.3 Pure Limited mohou zákazníci nově objednávat za ceny již od 799 900 Kč včetně DPH, přičemž firemní klientela může navíc uplatnit na svůj nákup elektromobilu dotaci ve výši až 200 000 Kč. Vyřízení dotace na klíč je zdarma. Součástí atraktivní nabídky je také akční edice People s výrazným cenovým zvýhodněním. Další novinkou v konfigurátoru ID.3 je pětimístná verze Pro S 77 kWh, jejíž cena byla stanovena na 1 139 900 Kč. Nedávno modernizovaná modelová řada ID.3 obdržela také nový software 4.0. Volkswagen i nadále poskytuje všem zájemcům o elektromobilitu možnost seznámit se s výhodami elektricky vozů rodiny ID. prostřednictvím půjčovny elektromobilů ID. for all.

ID.3 je ideální do městského provozu

"Mám velkou radost, že s novým modelem ID.3 Pure můžeme nabízet elektromobilitu ještě širšímu okruhu zákazníků," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává: "Nové ID.3 Pure Limited je s atraktivní vstupní cenou již od 799 900 Kč jedním z nejdostupnějších kompaktních hatchbacků s elektrickým pohonem na českém trhu, přičemž firmy a podnikatelé mohou při jeho pořízení požádat navíc o dotaci ve výši až 200 000 Kč. ID.3 je ideálním vozem pro městský a příměstský provoz. Díky jeho kompaktní velikosti snadno zaparkujte, při kombinovaném dojezdu 388 -554 km (dle velikosti baterie) a vyřízení standardních denních povinností je pro většinu uživatelů nabíjení nutné jen jednou týdně. Kromě samotného elektromobilu nabízíme zákazníkům také kompletní ekosystém pro elektromobilitu včetně odborného poradenství a sofistikovaných řešení pro efektivní nabíjení ve firemním areálu, domácnosti i na cestách."

Nový Volkswagen ID.3 Pure je k dispozici ve stupních výbavy Pure Limited, Pure a Pure People. Akční edice People je nabízena s řadou prvků příplatkové výbavy s cenovou výhodou pro zákazníka 144 100 Kč. Všechny verze modelu ID.3 Pure jsou poháněny elektromotorem o výkonu 125 kW (170 k), jehož napájení zajišťuje sada akumulátorů s kapacitou 52 kWh. Nové ID.3 Pure koncipované pro udržitelnou městskou mobilitu je jako výkonný elektrický automobil ideální volbou pro zákazníky, kteří hledají ekologický a současně stylový vůz za přijatelnou cenu.

Nový informační a zábavní systém pro modelovou řadu ID.3 používá nový ID. software 4.0 známý již z vlajkového modelu ID.7

Stejně jako ostatní verze modelové řady ID.3 disponuje i Pure novým ID. softwarem 4.0 a vysoce kvalitními materiály v interiéru. Sériová výbava zahrnuje mimo jiné adaptivní tempomat, automatické přepínání dálkových světel, kabel pro nabíjení ze standardní zásuvky 230V a kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích. Nabíjecí výkony jsou nově navýšeny na 145 kW DC u verzí ID.3 Pure a až na 165 kW DC u verzí ID.3 Pro.  K nabití baterie z 5 na 80 % stejnosměrným proudem tedy dojde za cca 35 minut. Prodloužená záruka platí po dobu 3 let, resp. do ujetí 90 000 km. Na akumulátor se vztahuje 8letá záruka s omezením na 160 000 km.

Nabídku modelové řady ID.3 rozšiřuje také pětimístná verze ID.3 Pro S 77 kWh, kterou mohou zákazníci objednávat za ceny od 1 139 900 Kč. Do její sériové výbavy byla nově zahrnuta 20" kola z lehké slitiny. Samozřejmostí je rovněž nový informační a zábavní systém, jehož dotykový displej s úhlopříčkou 12,9" přebírá svůj přitažlivý design z modelu ID.7. S nejnovějším ID. softwarem 4.0 využívá ID.3 také nový systém řízení provozní teploty akumulátoru, který se již osvědčil v modelu ID.7. Volkswagen navíc u verze ID.3 Pro zvýšil využitelnou kapacitu akumulátorové baterie o 1 kWh na 59 kWh. ID.3 Pro S nabízí možnost dodatečného navýšení výkonu na max. 170 kW za příplatek v rámci Function-on-Demand/ WeConnect. Všechny nové varianty modelové řady ID.3 lze samozřejmě výhodně financovat prostřednictvím Volkswagen Financial Services s výhodným úrokem 0 % a servisem na 5 let zdarma.

Volkswagen nabízí všem potenciálním zájemcům o elektromobilitu služby půjčovny elektromobilů ID. for all. Zákazníci si tak mohou osobně vyzkoušet elektromobily ID. v reálném každodenním provozu, získat praktické zkušenosti s elektromobilitou a porovnat je se stále ještě rozšířenými předsudky o provozování plně elektrických vozů.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen