Menu
Zavřít

10.4.2024 Volkswagen rozšiřuje své jarní akční nabídky o mimořádně atraktivní edici Limited

Zákazníci si mohou zvolit mimořádně výhodnou edici Limited u všech modelů značky Volkswagen včetně rodiny elektromobilů ID. Za velmi výhodné ceny lze pořídit i zcela nové modely Tiguan, Passat nebo Golf. Akční nabídka Limited platí do konce června nebo do vyprodání zásob.

Praha - Volkswagen zařazuje do své jarní akční nabídky speciální edici Limited, která je za mimořádně výhodných podmínek dostupná pro všechny modely Volkswagen včetně plně elektrických modelů rodiny ID. Modely z edice Limited sdílejí vstupní výbavu za mimořádné ceny. Nabídku otvírá akční model Polo Limited s cenami již od 389 900 Kč, na opačném konci cenového spektra stojí prémiové SUV Touareg, které lze pořídit již za 1 499 900 Kč. Volkswagen ID.3 Limited snižuje cenový práh pro vstup do světa elektromobility na 929 900 Kč, přičemž firemní klientela může navíc čerpat nově zavedenou dotaci a využít další zvýhodnění v rámci financování s 0% úrokem od společnosti Volkswagen Financial Services, která pomůže s vyřízením dotace zcela zdarma. 

Speciální edice Limited snížila ceny všech modelů značky Volkswagen

"Po velkém úspěchu edice Limited u modelů Polo a Golf z loňského podzimu jsme se s příchodem jara rozhodli zařadit speciální edici Limited znovu do naší akční nabídky a rozšířit ji na všechny modely naší široké produktové řady včetně rodiny elektromobilů ID. Naši zákazníci tak mají příležitost pořídit si vůz podle svých představ za mimořádně výhodných podmínek," říká Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.

Až do konce června nebo do vyprodání zásob si mohou zákazníci objednat v atraktivní edici Limited tyto modely Volkswagen: Polo, Taigo, nový T-Cross, nový Golf a Golf Variant, T-Roc, Touran, nový Tiguan, Allspace, nový Passat, Touran, Arteon, Touareg a z čistě elektrických modelů nové ID.3, SUV ID.4 a ID.5 nebo novinky ID.7 a ID.7 Tourer. Například kompaktní Polo, jehož standardní ceny začínají od 449 900 Kč, lze ve speciální edici Limited pořídit již za pouhých 389 900 Kč. Loni na podzim představená modernizovaná verze oblíbeného městského SUV T-Cross Limited vyjde na 449 900 Kč. U dvojice zcela nových generací modelů Tiguan a Passat dosahuje cenové zvýhodnění oproti standardní základní verzi 100 000 Kč. Nový Tiguan Limited tak stojí v nejdostupnější verzi 799 900 Kč, cena modelu Passat Limited byla stanovena na 899 900 Kč.

Ještě výhodnější může být nákup jakéhokoli elektromobilu z rodiny ID. Modernizovaný hatchback ID.3 z edice Limited poskytne bezemisní, tichou a bezpečnou mobilitu již za 929 900 Kč. Za velmi výhodné ceny lze v rámci akční nabídky Limited pořídit také plně elektrické modely ID.4, ID.5 a ID.7. Firemní klientela, podnikatelé a živnostníci mohou navíc na pořízení modelů ID. čerpat nedávno zavedenou dotaci na podporu elektromobility. Vyřízení dotace na klíč zajistí společnost Volkswagen Financial Services.

Všechny modely Volkswagen si zákazníci díky Volkswagen Financial Services mohou pořídit s výhodným financováním s 0% úrokem, pravidelným servisem a údržbou vozu po dobu pěti let zdarma a finančním bonusem ve výši 10 000 Kč.

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 30 závodech ve 13 zemích.  V roce 2021 vyrobil Volkswagen 4,9 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Polo, T-Roc, Golf, Tiguan nebo Passat, ale také úspěšné modely elektromobilů ID.3 a ID.4. V uplynulém roce předala společnost zákazníkům na celém světě více než 260 000 elektromobilů, což je dosud nejvyšší počet. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 184 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců a servisních partnerů s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen svou strategií ACCELERATE důsledně urychluje transformaci na softwarově orientovaného poskytovatele mobility.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen