Menu
Zavřít

9.3.2024 Již 14. března 2024: Nenechte si ujít online přenos výroční tiskové konference značky Volkswagen

Pozvánka na výroční konferenci značky Volkswagen osobní vozy. Online výroční tisková konference značky Volkswagen se uskuteční 14. března 2024 od 10:00.

Praha - Značka Volkswagen si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní online tiskovou konferenci, která se uskuteční 14. března 2024 v 10 hod. ve Wolfsburgu. Výsledky fiskálního roku 2023, výhled a strategické cíle představí členové představenstva.

 

Datum: 14. března 2024

10:00 Výroční tisková konference značky Volkswagen

Odkaz na online konferenci EN:

https://www.volkswagen-newsroom.com/en/goto/annual-media-call-vw

Odkaz na online konferenci NJ:

https://www.volkswagen-newsroom.com/de/goto/annual-media-call-vw

Bude nám potěšením, pokud se k nám ve čtvrtek připojíte.

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 30 závodech ve 13 zemích.  V roce 2021 vyrobil Volkswagen 4,9 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Polo, T-Roc, Golf, Tiguan nebo Passat, ale také úspěšné modely elektromobilů ID.3 a ID.4. V uplynulém roce předala společnost zákazníkům na celém světě více než 260 000 elektromobilů, což je dosud nejvyšší počet. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 184 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců a servisních partnerů s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen svou strategií ACCELERATE důsledně urychluje transformaci na softwarově orientovaného poskytovatele mobility.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen