Menu
Zavřít

25.10.2023 Zapište si do diáře: Legendární GTI Treffen se uskuteční 26. až 28. července 2024 ve Wolfsburgu

Volkswagen vrací setkání fanoušků do sídla značky. V okolí stadionu fotbalového klubu VfL Wolfsburg je plánováno mnoho akcí pro komunitu GTI a fanoušky značky. Od roku 1982 organizované GTI Treffen se v roce 2024 přestěhuje od jezera Wörthersee ke Středoněmeckému průpravu.

Praha - Wolfsburg se příští léto stane novým domovem komunity fanoušků modelů GTI. Legendární setkání s mottem "Coming Home - Reloaded" se uskuteční ve dnech 26. až 28. července 2024 v blízkosti stadionu fotbalového klubu VfL Wolfsburg a bude organizováno ve spolupráci s návštěvnickým komplexem Autostadt. Kromě prezentací vozidel, kulturních vystoupení a klubových setkání čeká na fanoušky vozů GTI mnoho dalších aktivit a překvapení.

Legendární GTI Treffen se uskuteční 26. až 28. července 2024 ve Wolfsburgu

Imelda Labbé, členka představenstva odpovědná za prodej, marketing a poprodejní služby značky Volkswagen osobní vozy, podává k nové podobě legendárního setkání následující vysvětlení: "GTI není jedinou ikonou - i GTI Treffen si v průběhu desetiletí vydobylo kultovní postavení. Vnímáme, že je důležité, abychom dali komunitě GTI nový domov v srdci naší značky, zde ve Wolfsburgu!" Volkswagen oznamuje datum s velkým předstihem, aby měli fanoušci dostatek času pro plánování své účasti. Velká GTI party se uskuteční poslední víkend v červenci 2024.

GTI - tato tři písmena již téměř půl století symbolizují sportovnost, emoce a dynamiku. Komunita fanoušků kultovní značky se i dnes na celém světě neustále rozrůstá. Její členové se pravidelně setkávají v klubech a v komunitách GTI si vzájemně vyměňují informace. Od roku 1982 se největší GTI Treffen tradičně konalo u jezera Wörthersee v Rakousku. Zastupitelstvo obce Maria Wörth se však na začátku roku 2023 usneslo, že už konání každoroční akce na svém území nepovolí. Volkswagen se proto rozhodl, že bude GTI Treffen hostit ve svém sídle ve Wolfsburgu. Oficiální GTI Treffen, která doplňovala akce u jezera Wörthersee, se za branami výrobního závodu Volkswagen konala již v letech 2017 a 2018.

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 30 závodech ve 13 zemích.  V roce 2021 vyrobil Volkswagen 4,9 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Polo, T-Roc, Golf, Tiguan nebo Passat, ale také úspěšné modely elektromobilů ID.3 a ID.4. V uplynulém roce předala společnost zákazníkům na celém světě více než 260 000 elektromobilů, což je dosud nejvyšší počet. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 184 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců a servisních partnerů s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen svou strategií ACCELERATE důsledně urychluje transformaci na softwarově orientovaného poskytovatele mobility.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen