Menu
Zavřít

6.2.2023 Volkswagen zahajuje elektrizující spolupráci s filmem Ant-Man a Wasp: Quantumania z produkce televizního a filmového studia Marvel Studios

Volkswagen ID.41 se objeví ve filmu „Ant-Man a Wasp: Quantumania“ z produkce televizního a filmového studia. Marvel Studios, který bude uveden do kin na celém světě v polovině února. Globální 360° kampaň bude mít speciální obsah připravený ve spolupráci s Marvel Studios a kreativní agenturou. Bullitt, režii zajistil Anthony Leonardi III, dlouholetý spolupracovník společnosti Marvel Studios. ID.4 se představí na červeném koberci v rámci světové premiéry filmu v Los Angeles.

Praha - Volkswagen spouští globální 360° kampaň u příležitosti představení filmu "Ant-Man a Wasp: Quantumania", který Marvel Studios uvede do kin 16. února. V kampani, jejíž speciální obsah je inspirován výše uvedeným novým filmem, bude středem pozornosti model ID.4. Spolupráce je založena na zviditelnění elektromobilu, který bude v novém filmu hrát roli rodinného vozu superhrdiny.

"Filmy z produkce televizního a filmového studia Marvel Studios patří mezi historicky nejúspěšnější a Ant-Man je jednou z nejsympatičtějších postav v kinematografickém vesmíru Marvelu. Začlenění modelu ID.4 do filmu a doprovodná kampaň nám umožní oslovit miliony lidí na celém světě," říká Gilbert Heise, vedoucí oddělení Global Brand Management a Consumer Insights ve společnosti Volkswagen. "A co víc, postava Ant-Mana dokonale ladí s naší značkou: je sympatický, autentický a má velký smysl pro humor," dodává.

Globální speciální spot pro sociální sítě, televize a kina ukazuje Ant-Mana a Cassie Langovou v zábavné a skvěle zahrané scéně s modelem ID.4.

Volkswagen a Marvel Studios prezentují před premiérou filmu "Ant-Man a Wasp: Quantumania" společně vytvořený speciální spot, který odstartuje globální kampaň. Reklamu, vyvinutou a vyrobenou společností Volkswagen, týmem pro partnerství ze společnosti Walt Disney Studios a kreativní agenturou Bullitt, režíroval Anthony Leonardi III, který je dlouholetým spolupracovníkem televizního a filmového studia Marvel Studios. Zmenšovací a zvětšovací efekty ve spotu jsou dílem oceňovaného týmu VFX ze společnosti Framestore. Spot poběží na sociálních sítích, v televizi a kinech: https://youtu.be/5XmuqzfpPU4

"Tato zábavná, inovativní a integrovaná kampaň výjimečným způsobem oživuje dějovou linii příběhu, čímž vyvolává emoční spojení. Máme velkou radost, že ji můžeme sdílet s fanoušky na celém světě, a oslavit tak uvedení dalšího pokračování MCU," řekla Lylle Breierová, viceprezidentka společnosti Walt Disney Studios odpovědná za globální marketingová partnerství.

Krátký film navíc umožní divákům nahlédnout do zákulisí natáčení filmu, v němž vystupuje také elektrické SUV Volkswagen ID.4. Tento vůz bude představen rovněž na červeném koberci při světové premiéře v Los Angeles.

"Emocionální vyprávění příběhu prostřednictvím tohoto druhu spolupráce je pro značky v současnosti nesmírně důležité," vysvětluje Salim Yüksel, který nese ve společnosti Volkswagen odpovědnost za budoucí trendy, strategická partnerství a globální značkovou zábavu a tento projekt vedl spolu se společností Volkswagen of America. "Jsme velmi hrdí na to, že jsme naše globální značky spojili tak kreativním projektem."

Film "Ant-Man a Wasp: Quantumania" od společnosti Marvel Studios

Superhrdinští partneři Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyneová (Evangeline Lillyová) se vracejí, aby pokračovali ve svých dobrodružstvích jako Ant-Man a Wasp. Rodina začne společně s rodiči Hope, Janet Van Dyneovou (Michelle Pfeifferová) a Hankem Pymem (Michael Douglas), a Scottovou dcerou Cassie Langovou (Kathryn Newtonová), prozkoumávat Kvantovou říši. Přitom potkává podivné nové tvory a vydává se za dobrodružstvím, které ji posune až za hranice toho, co považovala za možné. Režisérem filmu je Peyton Reed, producenty jsou Kevin Feige a Stephen Broussard. Ve filmu "Ant-Man a Wasp: Quantumania" také hrají Jonathan Majors jako Kang, David Dastmalchian jako Veb, Katy O'Brianová jako Jentorra, William Jackson Harper jako Quaz a Bill Murray jako Lord Krylar. Dobrodružný sci-fi film bude uveden do kin 16. února 2023.

1) ID.4 - ID.4 Pro Performance 150 kW (204 k) - spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: kombinovaná 18,7-16,4; emise CO2 v g/km: 0. Pro tato vozidla jsou k dispozici údaje o spotřebě elektrické energie a emisích již jen podle metodiky WLTP, a nikoli podle metodiky EU.

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 30 závodech ve 13 zemích.  V roce 2021 vyrobil Volkswagen 4,9 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Polo, T-Roc, Golf, Tiguan nebo Passat, ale také úspěšné modely elektromobilů ID.3 a ID.4. V uplynulém roce předala společnost zákazníkům na celém světě více než 260 000 elektromobilů, což je dosud nejvyšší počet. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 184 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců a servisních partnerů s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen svou strategií ACCELERATE důsledně urychluje transformaci na softwarově orientovaného poskytovatele mobility.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen