Menu
Zavřít

2.11.2021 Úspěšná rodina ID. se rozrůstá: Světová premiéra modelů ID.5 a ID.5 GTX

Světová premiéra modelů ID.5 a ID.5 GTX

Praha - Volkswagen představí 3. listopadu své první elektricky poháněné SUV kupé, vrcholný model elektromobilu s prémiovými ambicemi na základě modulární platformy pro elektromobily (MEB). Nový model ID.51 i sportovní ID.5 GTX2 s pohonem všech kol a dvěma elektromotory nadchne expresivním designem, schopností překonávat dlouhé vzdálenosti a nejnovější generací softwaru.

Volkswagen urychluje realizací strategie ACCELERATE! elektrifikaci a digitalizaci. ID.5 poskytuje značce Volkswagen další impulz na cestě k softwarově orientovanému poskytovateli mobility. S třetím modelem, který v Evropě přichází na trh, vstupuje rodina elektromobilů ID. do oblíbeného a prémiově orientovaného segmentu SUV kupé.

Světová premiéra modelů ID.5 a ID.5 GTX se uskuteční ve středu 3. 11. 2021 od 14:00 h.

Živý přenos můžete sledovat na našem portálu Volkswagen Newsroom - rovněž ke stažení: 

https:/www.volkswagen-newsroom.com/en/livestream-5455

1) ID.5 / Vozidlo se zatím neprodává. 

2) ID.5 GTX / Vozidlo se zatím neprodává.

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 30 závodech ve 13 zemích.  V roce 2020 vyrobil Volkswagen 5,3 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat, ale také úspěšné modely elektromobilů ID.3 a ID.4. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 184 000 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen svou strategií ACCELERATE důsledně urychluje transformaci na softwarově orientovaného poskytovatele mobility.

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen