Menu
Zavřít

3.9.2021 Volkswagen živě a interaktivně na IAA MOBILITY 2021

Praha - Volkswagen ukáže od 6. září highlighty autosalonu IAA MOBILITY 2021 také digitálně. Živé přenosy zahájí světová premiéra studie z rodiny ID.

Naším dlouhodobým cílem je kompletní elektrifikace značky Volkswagen. S touto zásadní transformací se mohou na vlastní kůži seznámit návštěvníci naší expozice na autosalonu IAA MOBILITY 2021, v níž poprvé vystavíme výhradně elektricky poháněné automobily. V on-line a satelitních přenosech můžete sledovat nejen jednu opravdovou světovou premiéru, ale také náš magazín "Volkswagen live".

Světová premiéra nové studie z rodiny ID. se uskuteční v rámci tiskové konference Volkswagen v pondělí 6. 9. 2021 od 10:05 h

Nový koncepční vůz je prvním výhledem na budoucí modely ID. v segmentu malých vozů.

Ve třech poutavých life show Vás vezmeme na digitální IAA. Program bude završen dvěma důkladnými analýzami významných témat. To a mnohem více Vás čeká podle následujícího programu:

6. 9. 2021

9:55 až 10:35 h, Volkswagen live - What's up?

Světová premiéra, rozhovor o digitální IAA, rozhovor s předsedou představenstva Ralfem Brandstätterem, rozhovor s odborníky o nové studii ID.

11:30 až 12:00 h, Design Talk

Volkswagen Design | For the people - s šéfdesignérem Jozefem Kabaněm

13:30 až 14:00 h, Volkswagen live - What's new?

Rozhovor s technickou influencerkou Nicole Scottovou, "Ask me anything" na téma nové studie ID., rozhovor s šéfdesignérem Jozefem Kabaněm, rozhovor se zpěvačkou Wincent Weissovou

7. 9. 2021

10:00 až 10:30 h, Volkswagen live - What's next?

Rozhovor se členem představenstva odpovědným za marketing Klausem Zellmerem a prezidentkou VdK Verenou Benteleovou na téma "Cenově dostupná elektromobilita pro všechny" a "Ask me anything" na téma rodiny ID.

10:30 až 11:00 h, Way to ZERO Talk

Rozhovor s Muratem Akselem, členem představenstva koncernu odpovědným za nákup, o dlouhodobé strategii s cílem stát se do roku 2050 společností s neutrální bilancí emisí CO2

Veškeré lifestreamy naleznete na našem portálu Shaping Mobility Hub a budou také ke stažení:

https://shaping-mobility.volkswagen.com/de/livestream-14668 

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích.  V roce 2019 vyrobil Volkswagen 6,28 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 195 878 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen