Menu
Zavřít

7.5.2021 Vítěz soutěže s OMV převzal Volkswagen Arteon Shooting Brake na rok zdarma i s palivem

Volkswagen byl partnerem soutěže pro zákazníky čerpacích stanic OMV. Výherce hlavní ceny z Liberce převzal klíčky od červeného Volkswagenu Arteon Shooting Brake. Prostorné avantgardní kombi je jako stvořené pro cestování ve velkém stylu.

Praha - Volkswagen předal hlavní cenu výherci spotřebitelské soutěže pro zákazníky sítě čerpacích stanic OMV. Vítězi z Liberce bude po dobu dvanácti měsíců dělat radost Volkswagen Arteon Shooting Brake, prostorné "gran turismo" s avantgardním designem a dynamickým charakterem. Kvalitní palivo budou po celou dobu zápůjčky dodávat čerpací stanice OMV.

"Výherci přeji za celý tým značky Volkswagen, která byla hlavním partnerem soutěže OMV, mnoho šťastných kilometrů a nezapomenutelné zážitky za volantem Arteonu Shooting Brake, který je ideálním vozem pro náročné řidiče toužící po dynamickém cestování ve velkém stylu," říká Patrik Fejtek, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.

Společnost OMV, která v České republice provozuje síť prémiových čerpacích stanic nabízejících mimo jiné také vysoce výkonná paliva MaxxMotion pro maximální účinnost a dlouhou životnost motorů, uspořádala ve spolupráci se značkou Volkswagen v prvních dvou měsících letošního roku soutěž pro své zákazníky. Hlavní cenou byla zápůjčka nového vozu Volkswagen Arteon Shooting Brake i s palivem na celý rok zdarma. Zástupci společností OMV a Volkswagen předali na sklonku dubna klíčky od červeného vozu Arteon Shooting Brake šťastnému výherci z Liberce. Dalších dvacet soutěžících obdrželo palivo OMV na rok zdarma.

Vítěz soutěže pro zákazníky OMV převzal klíčky od červeného Volkswagenu Arteon Shooting Brake

Pomineme-li segment SUV, stojí nový Arteon Shooting Brake na vrcholu evropské nabídky značky Volkswagen. Avantgardní kombi vyjadřuje své výjimečné postavení expresivním designem s nízkou, širokou přídí, dynamicky vedenou střešní linií a sportovně tvarovanou zádí. Atraktivní vzhled přitom není vykoupen obvyklými ústupky z hlediska praktičnosti nebo nabídky vnitřního prostoru. Arteon Shooting Brake přesvědčí náročné motoristy i v tomto směru prostorným interiérem pro pět cestujících a variabilním zavazadlovým prostorem o objemu 565 až 1635 litrů.

K výjimečné úrovni komfortu a bezpečnosti cestujících přispívají vyspělé technologie zajišťující rozsáhlou konektivitu spolu s digitalizovaným konceptem intuitivního ovládání a zobrazování a inovativními asistenčními systémy IQ.DRIVE, jimž vévodí nový Travel Assist pro rozsáhle automatizovanou jízdu. Nový Volkswagen Arteon Shooting Brake je na českém trhu k dispozici s širokým výběrem pohonů a výbav za ceny již od 897 900 Kč.

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích.  V roce 2019 vyrobil Volkswagen 6,28 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 195 878 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen