Menu
Zavřít

13.1.2021 Volkswagen je partnerem soutěže pro zákazníky OMV

Hlavní cenou je zapůjčení vozu Arteon Shooting Brake na jeden rok včetně paliva. Vítězem se může stát každý, kdo používá prémiová nebo běžná paliva OMV. Avantgardní Arteon Shooting Brake spojuje praktičnost a prostornost kombi s dynamickým charakterem automobilu „gran turismo".

Praha - Volkswagen se stal partnerem spotřebitelské soutěže sítě čerpacích stanic OMV v České republice. Motoristé, kteří do nádrží svých vozů čerpají prémiová paliva OMV MaxxMotion nebo běžná paliva OMV, se mohou po zaregistrování účtenky zúčastnit soutěže o hodnotné ceny. Akce trvá do konce února. Na celkového výherce čeká hlavní cena v podobě zapůjčení atraktivního vozu Volkswagen Arteon Shooting Brake na dobu jednoho roku včetně paliva.

"Čerpat kvalitní paliva OMV se nyní řidičům vyplatí dvojnásob," říká Patrik Fejtek, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "Zajistí si tím optimální provozní vlastnosti a dlouhou životnost motoru svého vozu a navíc získají šanci vyhrát na jeden rok náš nový model Volkswagen Arteon Shooting Brake, který představuje avantgardní vrchol nabídky značky Volkswagen mimo segment SUV. Výherce se může těšit na mimořádné zážitky z cestování ve velkém stylu."

Společnost OMV spustila v lednu spotřebitelskou soutěž, jejíž výherce bude jezdit po dobu jednoho roku v avantgardním modelu Volkswagen Arteon Shooting Brake. Do soutěže se mohou zapojit všichni motoristé, kteří na čerpacích stanicích OMV natankují alespoň 25 litrů prémiového paliva OMV MaxxMotion nebo 35 litrů běžného paliva a příslušnou účtenku přihlásí do slosování o hlavní ceny. Akce poběží do 28. února a o výhercích rozhodne březnové slosování.

Volkswagen Arteon Shooting Brake bude po dobu dvanácti měsíců dělat radost celkovému výherci právě probíhající soutěže na čerpacích stanicích OMV

Hlavní cenou soutěže na čerpacích stanicích OMV je roční zápůjčka nového vozu Volkswagen Arteon Shooting Brake i s palivem na celý rok zdarma. Dalších dvacet soutěžících pak obdrží palivo na rok zdarma. Motoristé zvýší své šance na výhru zaregistrováním většího počtu účtenek. Soutěžící se mohou v průběhu akce zapojovat také do on-line her o další hodnotné ceny.  Více informací o soutěži o rok za volantem vozu Arteon Shooting Brake naleznete na https://www.omv.cz/cs-cz/cerpaci-stanice/akce/maxxmotion-soutez.
 
Volkswagen Arteon Shooting Brake zaujme na první pohled svým expresivním a avantgardním designem s atletickými liniemi a sportovně střiženou zadní partií. V interiéru nabízí velkorysý prostor pěti cestujícím včetně jejich zavazadel (objem zavazadlového prostoru je 565 až 1632 litrů). Nevšední zážitky z řízení Arteonu umocňuje přístrojová deska s digitalizovaným ovládáním a zobrazováním. Rozsáhlá bezpečnostní a komfortní výbava zahrnuje inovativní asistenční systémy IQ.DRIVE včetně asistenta "Travel Assist" pro asistovanou jízdu rychlostí až 210 km/h. Široký výběr vyspělých pohonů završuje nový hybridní Arteon eHybrid pro každodenní dojíždění na kratší vzdálenosti s nulovými lokálními emisemi a nový vysokovýkonný Arteon R nabízející zážitky z mimořádně sportovní jízdy. 

Arteon Shooting Brake je zcela novou karosářskou variantou modelu Arteon, která byla představena spolu s jeho modernizovanou podobou v polovině loňského roku a od listopadu 2020 je k dispozici u českých prodejců značky Volkswagen za ceny již od 876 900 Kč.

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích. V roce 2019 vyrobil Volkswagen 6,28 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 195 878 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen