Menu
Zavřít

3.4.2020 Crossfit: Nejrozmanitější sportovní disciplína na světě ve spojení s všestrannými sportovními výkony

Sara Sigmundsdottir je ambasadorkou značky Volkswagen R.

Volkswagen R má novou ambasadorku. Atletka světové úrovně Sara Sigmundsdottir nyní zastupuje značku sportovních vozů Volkswagen na celém světě. Islandská crossfitová hvězda velmi autenticky ztělesňuje hodnoty, jakými jsou sportovní výkony a všestranné schopnosti.

Sara Sigmundsdottir s modelem T-Roc R

Sara Sigmundsdottir je jednou z nejúspěšnějších crossfitových atletek na světě. V soutěži CrossFit Open, která je druhým nejdůležitějším podnikem v této sportovní disciplíně, zvítězila v letech 2015, 2017, 2019 a 2020. Mezi její triumfy patří také vítězství v renomovaných regionálních soutěžích v Evropě a Dubaji. V soutěžích CrossFit Games, které jsou považovány za mistrovství světa v crossfitu, vybojovala v letech 2015 a 2016 bronzové medaile. Crossfit je sportovní disciplína, v níž účastníci soutěže absolvují cvičení v různých disciplínách. Jedná se například o gymnastiku, silový trojboj, olympijské vzpírání, vytrvalostní běh a veslování.

"Sara Sigmundsdottir je jako atletka, která přijímá výzvy v různých disciplínách a usiluje o nejvyšší výkony ve všech oblastech, ideální ambasadorkou naší značky," řekl Jost Capito, vedoucí společnosti Volkswagen R, který těmito slovy přivítal Islanďanku v týmu značky Volkswagen R. "Její ctižádost ve spojení s jejími pozoruhodnými sportovními výkony je věrným vyjádřením esence značky Volkswagen R."

Sigmundsdottir tomuto sportu definitivně propadla při svém soutěžním debutu v roce 2013. Již předtím však Islanďanka začala s intenzivním silovým a atletickým tréninkem. Osmadvacetiletá sportovkyně kromě trénování a účasti v soutěžích studuje psychologii. Sigmundsdottir si studiem připravuje základy pro činnost po ukončení své sportovní kariéry. Studium je však pro ni také skvělým protipólem náročných tréninkových jednotek a soutěží. Sigmundsdottir žije v islandském městě Njardvik. Ve vlastním tréninkovém areálu se připravuje na soutěže, pořádané na celém světě.

"Jsem nesmírně hrdá, že mohu spolupracovat se značkou Volkswagen R, která ztělesňuje tak mnoho z toho, o čem jsem sama pevně přesvědčená," říká Sigmundsdottir. "Volkswagen R se ke mně perfektně hodí, protože kombinuje nádherný design s mimořádnými výkony. Když jsem poprvé usedla do nového modelu T-Roc R1, bylo mi hned po prvních metrech jasné, že je to auto mých snů. Těším se na vzájemnou spolupráci a doufám, že vztah mezi značkou Volkswagen R a mnou se bude dlouhodobě vyvíjet."

 

1) T-Roc R - spotřeba paliva, l/100 km: město 9,5 - 9,1/mimo město 6,6 - 6,5/kombinovaná 7,7 - 7,5; kombinované emise CO2, g/km: 176 - 171; třída hospodárnosti: D

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen