Menu
Zavřít

3.3.2020 Livestream: Po zrušení Ženevského autosalonu Volkswagen své novinky představí on-line

Světová premiéra modelu Touareg R a sportovních ikon rodiny Golf.

Volkswagen vítá rozhodnutí Státní rady v Ženevě zrušit letošní Ženevský autosalon. V zájmu ochrany zdraví a bezpečnosti všech účastníků a zaměstnanců jde o správný krok. Jako náhradu za původně plánovanou tiskovou konferenci dne 3. března v 9.10 hodin bude společnost Volkswagen vysílat live-stream, kde představí svoje novinky.

Ralf Brandstätter, provozní ředitel značky Volkswagen a Dr. Frank Welsch, člen představenstva značky Volkswagen zodpovědný za technický vývoj, poprvé představí nový plug-in hybridní Volkswagen Touareg R1 a osmou generaci modelu Golf GTI2.

Volkswagen představí novinky v živém vysílání v úterý 3. března 2020 v čase od 9:10 do 9:25 SEČ na mezinárodním newsroomu, českém webu www.volkswagen.cz, kanálu YouTube, Facebooku a Twitteru.

Přenos můžete živě sledovat na níže uvedeném odkazu (#shapingmobility): https://www.volkswagen-newsroom.com/en/live-stream-5455.

 

1) Touareg R: Studie, která se příliš neliší od budoucí sériově vyráběné verze.
2) Golf GTI: Studie, která se příliš neliší od budoucí sériově vyráběné verze.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen