Menu
Zavřít

We Connect Start
Vyhledávání nabíjecích stanic, využívání dopravních informací téměř v reálném čase, možnost ovládání funkcí přes smartphone: We Connect Start propojí Vaše Volkswagen ID. se vším, co je důležité.

 

Chytré spojení s Vaším modelem ID.

Jezdíte modelem z rodiny vozů ID.? Pak budete v budoucnu na cestách nejen plně elektrizováni, ale díky We Connect Start také plně propojeni. A s online službami We Connect Start si můžete na palubu pořídit digitální asistenty, kteří Vám poskytnou naprosto aktuální informace o správě nabíjení nebo provozu, a můžete obsluhovat vybrané funkce na dálku přes smartphone s aplikací We Connect ID.

Přehled Vašich výhod:

  • Plně propojeni a online
  • Možnost přístupu k mnoha funkcím vozidla přes smartphone a aplikaci We Connect ID.
  • první tři roky možnost bezplatného využívání

Pokud máte ve voze nainstalován software 3.0 a vyšší, navštivte stránku We Connect pro vozy ID.

Nabíjení

Připraven ke startu, jakmile jste připraveni Vy

Chcete zkontrolovat zbývající dojezd svého modelu ID.? Přes svůj smartphone máte při existujícím online připojení modelu ID. v aplikaci We Connect ID. neustálý přehled o stavu nabíjení a zbývajícím dojezdu akumulátoru a můžete zkontrolovat, zda je nabíjecí kabel připojen. Pokud ano, můžete nabíjení spustit nebo zastavit z gauče. Stačí, když k tomu uvedete v aplikaci svoji dobu odjezdu do práce a každé ráno na Vás bude čekat Vaše ID. nabité.  

Klimatizace

Přizpůsobena zcela Vašim potřebám

Je venku vedro nebo třeskutá zima? Přes aplikaci si ve svém ID. zajistíte zcela pohodlně komfortní teplotu. Vaše klimatizace se totiž dá při existujícím online připojení modelu ID. spustit nebo vypnout přes smartphone v požadovanou dobu odjezdu a nastavit na Vámi požadovanou teplotu. Obzvlášť pohodlné: Ještě před jízdou můžete nastavit i vyhřívání sedadel. Abyste se ve svém ID. od začátku cítili dobře.

Navigace

Dojeďte do cíle ve větším klidu

Informujte se o provozu téměř v reálném čase a spolehněte se na tu nejlepší trasu. Dostanete se tak do cíle ve větším klidu.

Více k navigaci

Hlasové ovládání online

Všechno pod kontrolou Vašeho hlasu

Už při první jízdě dne máte někdy plné ruce práce. Ještěže navigační systém nebo internetové rádio rozumí slovu. Díky hlasovému ovládání online si zvolíte cíl jízdy a oblíbenou píseň skoro tak intuitivně, jako byste se bavili se svým spolujezdcem. Oslovením "Ahoj ID." můžete hlasově ovládat řadu funkcí infotainmentu i vozidla, jako jsou telefonie, rádio, navigace a automatická klimatizace. 

Zábava

Přejeme příjemnou zábavu

Poslouchejte živé vysílání stanic nebo podcasty přes internetové rádio a využívejte veškeré výhody WIFI hotspotu až na 8 mobilních koncových zařízeních. K tomu potřebný objem dat můžete získat přes tethering ve svém smartphonu nebo si ho pohodlně objednat za poplatek u externího partnerského poskytovatele mobilních služeb Cubic Telecom. Zaručeně tak poběží jen Váš oblíbený program.

Konektivita

Propojený přes aplikaci We Connect ID.

Stáhněte si komfortní aplikaci pro rodinu vozů ID.: Aplikace We Connect ID. představuje spojení s Vaším vozem Volkswagen ID. a také se vším, co je pro Vás důležité. Váš chytrý mobilní telefon promění na dálkové ovládání, jímž můžete ovládat mnoho užitečných funkcí vozidla. O Vašem ID. tak budete mít vždy přehled - i v době, kdy v něm nesedíte.

App Store 

Play Store 

We Charge - snadné nabíjení

S We Charge nabijete svůj model ID. mnohem pohodověji. Doma přes propojený wallbox a na cestách na více než 300.000 veřejných nabíjecích stanovištích v Evropě. Obzvlášť praktická je aplikace In-Car integrovaná přímo v infotainmentu Vašeho ID. Díky ní lze vyhledávat dostupné nabíjecí stanice na mapě kolem Vaší aktuální polohy a zahájit navigaci k nim - včetně informací o dostupných typech zástrček a rychlostech nabíjení.

Více k We Charge

 

Stačí se pouze zaregistrovat a můžete začít

Zde Vám vysvětlíme, jak v několika krocích aktivujete aplikaci We Connect Start a jak můžete používat naše digitální služby ve Vašem voze i ve Vašem chytrém mobilním telefonu.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen