Menu
Zavřít

Navigace We Connect Start | online služby Volkswagen pro ID.

Navigace We Connect Start | online služby Volkswagen pro ID.

Zjistěte, jak se se službami We Connect Start dostanete pohodověji do cíle.

Vy znáte cíl a vaše ID. nejkratší cestu

 

Navigace

 

 

Dopravní informace online

Nyní Vás již provoz nevyvede z míry, protože Váš Volkswagen ID. také přemýšlí. Téměř v reálném čase využívá Váš navigační systém dopravní informace online, rozpoznává nehody, práce na silnici nebo jiná omezení provozu a navrhne Vám optimální trasu. Šetří tak čas i nervy.

Výpočet trasy online

Chcete dojet do požadovaného cíle rychle a v klidu? Stačí tedy, když přenecháte navigaci svému ID. Díky výpočtu trasy online dokáže Vaše ID. od začátku zohledňovat dopravní předpovědi a aktuální dopravní situaci na trase Vaší cesty a předem vypočítat optimální trasu.

Parkovací místa

Volná parkovací místa jsou právě v centrech měst nedostatkovým zbožím a jejich hledání je o nervy. Spolehněte se při něm v budoucnu jednoduše na své ID. V závislosti na parkovacích domech poskytujících podporu Vám služba "Parkovací místa" prozradí, kde je nejbližší parkovací dům s volnými místy, který můžete použít jako cíl v navigaci. Praktické je, že jsou rovněž zobrazovány ceny, kapacity, volná parkovací místa a otevírací doba.

Import cílů online

Chcete cestou na dovolenou spontánně navštívit přátele? Naplánujte si na své trase prostě spontánně zastávku. S importem cílů online můžete při existujícím online připojení modelu ID. poslat například adresu přátel přes svou aplikaci do navigačního systému svého ID. O několik okamžiků později se Váš zvláštní cíl objeví ve Vašem navigačním systému a Vaše ID. Vás do něho navede. Můžete tak využít pohodlný přístup až ke 100 zvláštním cílům.

Nabíjecí stanice

Pokud je dosaženo rezervy akumulátoru Vašeho ID., vyhledá aplikace na vyžádání automaticky nabíjecí stanice v okolí a zobrazí ceny, otevírací dobu, stav obsazenosti a typ zástrčky. Vybranou stanici lze pak začlenit do navádění po dané trase. Jednodušeji už to nejde.

Online aktualizace mapy

V modelech z rodiny vozů ID. jsou Vaše navigační mapy na vyžádání automaticky aktualizovány. Systém infotainmentu totiž aktualizuje a instaluje mapy v pravidelných intervalech, pokud je k dispozici připojení na internet, přímo v autě.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen