Menu
Zavřít

Individuální komfort. Připravený pro Vás

Individuální komfort. Připravený pro Vás

Musíte jet do kanceláře a venku je chladno? Je velmi milé, když na Vás čeká elektromobil připojený k wallboxu nebo nabíjecímu stojanu s plně nabitou baterií a příjemnou teplotou v interiéru. Po nastoupení se aktivují Vaše individuální nastavení. Oslovením "Ahoj ID., doveď mě do práce." se spustí navigace. Na Vaše přání ID. rovněž nainstalovalo nejnovější verzi software pomocí Over-the-Air aktualizace. Tak vypadá týmová práce.

Personalizace ve Vašem ID. 

Vaše ID. Vás pozdraví osobním pozdravem¹: Ve Vašem profilu na místě řidiče je uložena pozice sedadla, nastavení zpětných zrcátek, nastavení osvětlení, nastavení klimatizace a nastavení asistenčních systémů. Všechna tato nastavení se ve voze aktivují po přihlášení prostřednictvím Vašeho účtu Volkswagen ID. Elektromobilita může být velmi pohodlná.

Aktualizace Over-the-Air pro Vaše ID.

Díky aktualizacím Over-the-Air je Váš elektromobil stále na úrovni aktuálního vývoje značky Volkswagen: Pro nahrání nového softwaru do Vašeho vozu se využívá mobilní datové připojení. Instalace nové verze softwaru s sebou přináší zlepšené ovládání a komfort, stejně jako nové funkce - bez nutnosti návštěvy servisu.

Plánování času odjezdu

Díky správné přípravě pro Vás bude elektromobilita ještě pohodlnější. Prostřednictvím aplikace Volkswagen. totiž můžete nastavit čas odjezdu, ve kterém na Vás elektromobil bude čekat u nabíjecího stojanu s nabitou baterií a s požadovanou teplotou v interiéru. Časy odjezdu lze dokonce nastavit individuálně pro různá místa nabíjení a jednotlivé dny v týdnu. Váš model ID. je dobře připraven na téměř všechny Vaše plány.

Klimatizace ve Vašem ID.

Prostřednictvím aplikace Volkswagen můžete nastavit klimatizaci Vašeho vozu na příjemnou teplotu, a to buď spontánně před odjezdem, nebo automaticky na obvyklou dobu, kdy se s vozem vydáváte na cestu. V létě tak nastoupíte do příjemně vychlazeného vozu, v zimě pak na Vás ve voze čeká vřelé přijetí. A rovněž zamrzlá okna jsou věcí minulosti.

Online hlasové ovládání ve Vašem ID. 

Jestliže v průběhu cesty chcete poslouchat oblíbenou rozhlasovou stanici, potřebujete najít nabíjecí stanici nebo chcete v navigaci zvolit jinou trasu, stačí, když svůj požadavek vyslovíte - Váš model ID. Vás totiž poslechne na slovo. Celou řadu funkcí infotainment systému i funkcí vozu lze řídit intuitivně prostřednictvím hlasového ovládání, aniž byste přitom spustili zrak od dění na vozovce. A nejlepší na tom je, že se nemusíte učit nazpaměť žádné přesné pokyny. K tomu, aby Váš model ID. byl připraven plnit Vaše povely, stačí pouze přátelské oslovení "Ahoj ID."

Informační volání ve Vašem ID. 

Potřebujete v průběhu jízdy informace o online službách nebo o vozidle? K tomu, abyste získali odpověď, musíte ve Vašem voze ID. pouze stisknout jedno tlačítko. Po stisknutí tlačítka informační volání¹ budete automaticky spojeni se zákaznickým servisem, kde rychle získáte požadované informace a pomoc.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen